Otobüs bileti firmaları

Otobüs bileti firmaları

Yükseller Aksaray Birlik Otobüs Bileti

Yükseller Aksaray Birlik , 2009 yılında kurulmuş bir firmadır. Sektör içine bir göz atacak olursak en yeni kurulan şirketlerden birisi sayılır.

Yeni Adana Seyahat Otobüs Bileti

1988 yılında Adana’da kurulmuş olan bir firmadır. Firmanın Yeni Adana Seyahat olan ismi de bize bunu söylemektedir.

Vivalines Otobüs Bileti

En yeni firmalar arasında olan Vivalines Turizm, otobüs seyahatine farklı bir bakış açısı getirmeye başarmıştır.

Topçam Turizm Otobüs Bileti

Topçam Turizm, tecrübeli otobüs firmalarından birisidir. 1961 yılından bu güne hizmet vermektedir.

Tokat Almus Turizm Otobüs Bileti

Kurulmuş en yeni otobüs firmaları arasında yer almaktadır. 2000 yılında kurulmuş olan firma hız kesmeden hizmetine devam etmektedir. Tokat Almus TurizmYaptığı yolculuklarla yolcuların güvenini kazanmış olan firma Tokat merkezli olarak kurulmuştur.

Tanrıverdi Seyahat Otobüs Bileti

Tanrıverdi Seyahat Türkiye’nin en eski kurulan otobüs firmaları arasında yer alan bir firmadır.

Star Diyarbakır Otobüs Bileti

2001 yılında Diyarbakır merkezli olarak kurulmuş bir firmadır. Star Diyarbakır, yaptığı yolculuklar ve yolcu konforunu ön plana çıkaran gelişmeleri ile sektörde ön plana çıkmayı başarmıştır.

Sıla Özlem Turizm Otobüs Bileti

Gümüşhane’de 1990 yılında kurulmuş olan bir firmarı. Sıla Özlem turizmin firma ünvanı ise “Sıla Özlem İhr. Tur. Sey. Nak. Taah. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.” dir.

Ses Turizm Otobüs Bileti

Yozgat’ta menşeili kurulmuş olan firma 2007 yılında sektöre girmiştir. Ses Turizm, Yakın bir tarihte kurulmuş yeni bir firma olmasına rağmen oldukça başarılı işler yapmayı başarmıştır.

Sakarya VIP Otobüs Bileti

Sakarya merkezli olan firma, Sakarya’nın en önemli otobüs firmaları arasında yer almaktadır. Sakarya VIP, Sefer ağı oldukça geniş olan firmalardan birisidir.

Sakarya Sev Turizm Otobüs Bileti

Sakarya Sev Turizm, Otobüs ve seyahat sektörü içerisinde birçok firma bulunmaktadır. Bunlar içinde en yeni kurulmuş firmalar arasında yer almaktadır. Öyle ki 2011 yılında kurulmuştur.

Pamukkale Turizm Otobüs Bileti

Pamukkale Turizm, Türkiye’de tanınmış en popüler firmalar arasında yer almaktadır. Yıllardan beri hizmet vererek, binlerce yolcunun yanında olmuştur.

Özlem Diyarbakır Otobüs Bileti

Özlem DiyarbakırYakın tarihli kurulan firmalar arasında yer almaktadır. 2004 yılında kurulan firma, Diyarbakır merkezli olup günümüzde birçok noktaya sefer düzenlemektedir. İhtiyaçları göz önüne alarak yolcularını taşımaktadır. Onlara güvenli ve keyifli yolculuklar sunmaktadır.

Özkaymak Turizm Otobüs Bileti

Özkaymak Turizm, Kuruluş tarihi itibariyle oldukça tecrübeli firmalar arasında yer almaktadır. Konya merkezli olan firma 1960 yılında kurulmuştur. Günümüzde de kalitesine bozmadan aynı çizgide hizmet vermektedir.

Özemniyet Turizm Otobüs Bileti

Özemniyet Turizm,Türkiye’de kurulan en eski otobüs firmaları arasında yer almaktadır. 1954 yılından bu yana hizmetlerini sürdürmektedir.

Nilüfer Turizm Otobüs Bileti

Nilüfer TurizmTürkiye’de ki en popüler otobüs firmaları arasında yer almaktadır. Birçok noktaya sefer düzenleyen firma Marmara, Ege ve Akdeniz bölgesi üzerinde daha çok seferleri bulunmaktadır. Bu durumun ilerleyen dönemlerde değişiklik gösterebileceğini unutmamak gerekir.

Metro Turizm Otobüs Bileti

Türkiye’de en popüler otobüs firmalarından birisi olarak Metro Turizm hizmet vermektedir. Ulaşım ağı oldukça geniştir. Türkiye’nin birçok noktası arasında köprü niteliğinde seferleri bulunmaktadır.

Mersin Villa Seyahat Otobüs Bileti

Mersin Villa Seyahat, Mersin merkezli olarak kurulmuş bir firmadır. Mersin’in en çok tercih edilen otobüs firmalarından birisi olma özelliğini de göstermektedir. Kurulduğu tarihten bu yana büyümeyi hedeflemiş ve yolcularına güven sağlamıştır.

Mersin VİF Turizm Otobüs Bileti

Mersin VİF turizm, Mersin merkezli olarak 2005 yılında kurulmuştur. Hizmet ve kalitesi çizgisini bozmadan devam ederek günümüze kadar gelmiştir.

Marses Turizm Otobüs Bileti

Marses Turizm, Türkiye’deki otobüs firmalarına bakacak olursak en yeni kurulmuş otobüs firmaları arasında yer almaktadır. Yeni kurulmasına rağmen kalitesiyle yıllarlık tecrübe gibi hizmetlerini sürdürmektedir. Merkezi Mardin olarak 2011 yılında kurulmuştur.

Malatya Medine Turizm Otobüs Bileti

Malatya Medine Turizm, Malatya merkezli olarak kurulan firma, Malatya ve çevresinde oldukça popüler firmalar arasında yer almaktadır. 1996 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana hizmetlerine devam etmektedir. Birçok şehre sefer düzenleyerek oldukça geniş bir ulaşım ağına sahiptir.

Lüks Karadeniz Turizm Otobüs Bileti

Lüks Karadeniz Turizm, 25 yılın üzerinde hizmet veren firma 1992 yılında Mahmut Hayri İSLAM tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana hız kesmeden seferlerine devam etmektedir. Yoğun bir seyahat tecrübesi ile de yolcularını ağırlamaktadır.

Lüks Kahramanmaraş Otobüs Bileti

Lüks Kahramanmaraş, Kahramanmaraş merkezli olan firma 1971 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana hız kesmeden seferlerini sürdürmektedir.

Kütahyalılar Turizm Otobüs Bileti

Kütahyalılar TurizmSimav ve Gediz ilçelerinin birleşmesiyle kooperatif olarak kurulan firmadır. 1984 yılında kurulmuş olan firma günümüzde de hizmetlerine devam etmektedir.

Kütahya Astur Otobüs Bileti

Kütahya Astur, Kütahya merkezli olan firma 2006 yılında kurulmuştur. Günümüzde de hız kesmeden hizmetlerine devam etmektedir.

Kontur Otobüs Bileti

Konya merkezli olarak 1982 yılında kurulmuştur. İsmi Konya ve turizm sözcüklerinin birleşmesi ile olmuştur. Kontur turizm 35 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Sektörde ileriye yönelik çalışmaları bulunmakta ve yüksek standartlar içermektedir.

Kastamonu Özlem Seyahat Otobüs Bileti

Kastamonu Özlem Seyahat, 25 yılı aşkın hizmet veren firma 1992 yılında Kastamonu merkezli olarak kurulmuştur. Travego ve Setra araçları bulunmaktadır.

Kale Seyahat Otobüs Bileti

Kale Seyahat, Firma 1975 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana hizmetlerine devam etmektedir. Yılların getirdiği tecrübeyi günümüzde de yolcularına konfor ve güvenlik anlamında başarılı bir şekilde aktarmaktadır.

İstanbul Seyahat Otobüs Bileti

İstanbul Seyahat, Türkiye’de kurulmuş en eski otobüs firmalarından birisidir. 1940 yılında kurulan şirket 70 yılı aşkın süreyle hizmet vermektedir. Haliyle oldukça tecrübeli bir firma ve geniş bir organizasyona yöneticilik yapmaktadır.

Isparta Petrol Turizm Otobüs Bileti

Isparta Petrol Turizm Isparta merkezli olarak 1994 yılında kurulmuştur. Müşteri memnuniyeti kapsamında yolcularına daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

İsmail Ayaz Turizm Otobüs Bileti

İsmail Ayaz Turizm Birçok firma gibi az sayıda otobüsle az yere sefer yaparak piyasaya katılmıştır. 1960’lı yıllarda kurulan firmanın o dönemde 2 adet otobüsü bulunmaktaydı.

Iğdırlı Turizm Otobüs Bileti

Iğdırlı Turizm, Iğdır merkezli olarak 1989 yılında kurulmuştur. Iğdır ile Türkiye’nin birçok noktası arasında seferleri bulunmaktadır. Kalite çizgisini bozmadan, prensiplerini korumuş ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmalar arasında yer almaktadır.

Huzur Turizm Otobüs Bileti

1994 yılında Sivas’ta kurulmuş, Sivas merkezli otobüs firmasıdır. Yıllardır hizmet veren firma yolcularına daha iyi hizmet vermek için yenilikçi olmuştur ve yolcuların güvenini kazanmıştır. Huzur turizm tecrübesi, çalışanları ve otobüsleri ile daha iyi bir yolculuk deneyimi yaşanmasını sağlamaktadır.

Has Bingöl Turizm Otobüs Bileti

Has Bingöl Turizm, Türkiye’nin birçok yerine seferi bulunan firmalar arasında yer almaktadır. Aslında bu bir başarı örneği sayılabilir. Bingöl merkezli olan firma 2005 gibi yakın bir tarihte kurulmuştur. Yakın tarihte kurulması ise hem filosunun hem de kadrosunun yeni olduğunu göstermektedir.

Gürkan Turizm Otobüs Bileti

Gürkan Turizm, İzmit merkezli olan firma 1963 yılında kurulmuştur. Birçok firmaya göre uzun yıllardır hizmet vermektedir. Yıllardır biriken tecrübesini ise yolcularını memnun etmek için kullanmaktadır.

Güney Akdeniz Seyahat Otobüs Bileti

Güney Akdeniz Seyahat, uzun yıllardan beri hizmet veren firmalardan birisidir. Kuruluş tarihi 1974’tür. Uzun zamandan beri hizmet vermesi ile tecrübe sahibi ve yolcuların isteklerini anlayan bir yapıya bürünmüştür. 2010 gibi yakın bir tarihte de otobüslerini yenileyerek daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Genç Turizm Otobüs Bileti

Firma 1996 yılında Ordu merkezli olarak kurulmuştur. Kendisini yolcuyla bütün olarak gören Genç turizm “Sizlerle varız” mottosu ile de bunu ortaya koymuştur.

Fındık kale Turizm Otobüs Bileti

Fındıkkale Turizm 1987 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana hizmet vermekte ve kendini yenilemektedir. Filosu olsun, çalışan kadrosu olsun kalitelidir.

Esadaş Otobüs Bileti

En popüler otobüs firmalarından birisi olan Esadaş’ın kuruluş tarihi 1983’tür. Merkezi Erzurum olan firma birçok ilke imza atarak yolcuların güvenini kazanmıştır.

Efe Tur Otobüs Bileti

Efe Tur, Mehmet Sadık EFE öncülüğünde 1991 yılında kurulmuştur. 2003 yılında ise firma el değiştirerek Mikdat Dabak ve Halil Bıçak ortaklığında satın alınmıştır. El değiştiren firma bazı yeniliklere giderek büyümeye gitmiştir. Bu çalışmaları ile de yolcu memnuniyetini kazanmıştır.

Düzce Güven Turizm Otobüs Bileti

Düzce Güven Turizm, modern ve yenilikçi bir anlayışı taşıyan firmanın kendine motto olarak “Gelecek taşıyoruz” cümlesini belirlemiştir. Hem seyahat anlamında hem de ileriye dönük bakış açısıyla bunu ortaya koymaktadır.

Doğu Karadeniz Turizm Otobüs Bileti

Doğu Karadeniz Turizm, Selahattin Kamburoğlu ve Özcihan Kurnaz öncülüğünde 1968 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana seferlerini sürdürmüş ve yenilikleri kendilerine paye vermeştir. Yolcularında güvenini kazarak markalaşma yolunda büyük adımlar atmıştır.

Kamil Koç Otobüs Bileti

Kamil Koç firma olarak bize bu ulaşımı sağlayan en büyük firmalardan birisidir. Eğer internette kısa bir arama yapacak olursanız Türkiye’nin birçok otobüs firması vardır. Kiminin birkaç otobüsü var kiminin ise hareket ettiği bir kaç güzergah vardır. En çok güzergah ağı olan firmalardan birisidir Kamil Koç.

Aksu Turizm Otobüs Bileti

Kahramanmaraş ait bir değer haline gelmiş bir firmadan bahsedeceğiz. Aksu Turizm, Türkiye’nin birçok yerine seferleri olan bir firmadır.

10tur Otobüs Bileti

10tur Otobüs firması Kendisine kaliteyi ilke edinmiş firmalardan birisi de 10tur’dur. Edremit merkezli olan firmanın kuruluş tarihi 2014’tür. Yeni araç filolaları ile yolcularına güvenli bir seyahat hedeflemiştir.

Adıyaman Gülaras Otobüs Bileti

Adıyaman Gülaras oldukça yıllardır hizmet veren bir firmadır. 1982 yılında kurulan firma günümüze kadar kendini yenileyerek gelmiş ve Türkiye’de birçok yere sefer düzenlemiştir.

Alanyalılar Turizm Otobüs Bileti

Alanyalılar Turizm Alanya çıkışlı bir firmadır. Alanya merkezli olmasıyla birlikte Türkiye’nin birçok yerine sefer düzenlemektedir. Sefer ağı geniştir. Güncelliğini yolculuklarına yansıtan firma bu özelliği ile yolcularına da keyifli yolculuklar sağlamayı hedeflemektedir.

Ali Osman Ulusoy Otobüs Bileti

Ali Osman Ulusoy firmasının yeniden yapılanmaya giderek kurulmuş, tecrübeli ve köklü bir firmadır. 1950’lerden bu yana hizmetlerini sürdürmektedir. Kalite konusunda çizgisini bozmayan firma bu süre zarfında isim ve logo değişikliklerine gitmiştir.

Anadolu Turizm Otobüs Bileti

En iyi firmalardan birisi sayılan Anadolu Turizm hizmet açısından yolcularını memnun etmektedir. Orhan Erdoğmuş öncülüğünde 2003 yılında kurulmuştur.

Artvin Ses Seyahat Otobüs Bileti

Artvin Ses Seyahat, doğu Karadeniz ve İstanbul arasındaki hatlar üzerinde yoğun bir sefer ağı bulunmaktadır. 2010 yılında kurulan firma, müşteri memnuniyetini öncelikleri arasına koyarak standartlarını daha da yükseltmiştir.

Ats Turizm Otobüs Bileti

Ats Turizm, İzmir ve çevresinde yaptığı seferler ile yolcuların güvenini ve taktirini kazanmayı başarmış firmalardan birisidir. İlk kurulduğu zamanlarda az sayıda otobüsü bulunmasına rağmen böyle bir başarıya imza atması da taktir edilesi.

Aydın Turizm Otobüs Bileti

Aydın merkezli olan Aydın Turizm bölgenin İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlere olan seyahatlerinin büyük bölümünü karşılamaktadır.

Balıkesir Turizm Otobüs Bileti

Balıkesir merkezli olan Balıkesir Turizm, daha çok yakın çevreye otobüs seferleri düzenlemektedir. Balıkesir ve çevresine yani ülkenin kuzey batı bölümlerine seferleri bulunmaktadır.

Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Bileti

Balıkesir Uludağ Turizm, Fehmi Şengörenoğlu öncülüğünde 1973 yılında kurulmuştur. Firma ilk kurulduğunda ismi Uludağ turizmdir. Daha sonra ise çalışan ağını büyüterek daha geniş bir iç hacme sahip olmuştur.

Bayramiç Seyahat Otobüs Bileti

Bayamiç Seyahat, Hamza Özer kuruculuğunda 1993 yılında kurulmuştur. Bayramiç seyahat ile yolculuklar güvende ve keyifle geçmektedir. Şirketin tüm çalışan kadrosu göz önüne alındığında kaliteli olduklarını gösterirler.

Best Van Turizm Otobüs Bileti

Best Van Turizm, Van merkezli olan bir otobüs firmasıdır. Arslan Bayram öncülüğünde 1989 yılında kurulmuştur. Yıllardır seyahatleri ve tecrübesi ile günümüzde de hizmet vermektedir.

Bitlis Taç Turizm Otobüs Bileti

Bitlis Taç Turizm, 2002 yılında Bitlis merkezli olarak kurulmuştur. İlke olarak “kalite ve güvenlik” ikilisini edinmişleridir. Bu oldukça önemli ve iyi bir duruş vermiştir firmaya.

Buzlu Turizm Otobüs Bileti

Buzlu Turizm, Türkiye’nin en geniş iç hacmine sahip firmalarından birisidir. Binden fazla çalışan, 40 otobüs ve 300 civarında bilet satış bürosu ile hizmet vermektedir.

Cesur Bingöl Turizm Otobüs Bileti

Cesur Bingöl Turizm, 2012 yılında kurulmuştur. Birçok otobüs firması ile karşılaştırıldığında oldukça yeni sayılır. Sektöre birçok yeniliği de beraberinde getirmiştir.

Cideliler Turizm Otobüs Bileti

Cideliler Turizm, Cide için kurulmuş bir firma demek yerinde olur. İş adamları tarafından 2005 yılında Cide için kuruldu dersek daha yerinde bir tabir olacaktır. Özverili ve disiplinli olarak yolcularına hizmetlerini sonuna kadar sunan firma, bu hizmetlerinin karşılığını da almış görünüyor.

Çayırağası Turizm Otobüs Bileti

İlk kurulan otobüs firmalarından birisi olan Çayırağası Turizm, 1944 yılında kurulmuştur. Bu kadar uzun süreli hizmet vermesi ile birlikte tecrübesini yolcularını memnun etmek için kullanmaktadır.