En Uygun & Ucuz Osmaniye uçak bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Osmaniye uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Osmaniye Şehrinde Gezilecek Yerler

Osmaniye şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Osmaniye Şehri Hakkında

Osmaniye şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyetinin 80. ili Osmaniye’dir. 1996 yılında Adana’dan ayrılarak ayrı bir olmuştur. Çukurova’nın doğusunda yer alan şehir Akdeniz iklimi karakterini taşımaktadır. Ceyhan nehri, kalecik deresi gibi nehirler içerisinden geçmektedir. Şehirde 500 bin üzerinde kişi yaşamaktadır. Osmaniye’de Korkut Ata üniversitesi bulunmaktadır.

Osmaniye’de gezilecek yerler;

  • Karatepe- Aslantaş milli parkı
  • Kastabala Antik kenti
  • Göller yaylası

En Ucuz Osmaniye Uçak Bileti

Osmaniye şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Osmaniye uçak bileti bu şehrimizde hava limanı olmadığından dolayı malesef bulunmamaktadır. Osmaniye’ye seyahat edecek yolcularımız Adana uçak bileti alternatifini değerlendirmeleri gerekmektedir. Osmaniye’ye seyahat edecek yolcularımız Adana’ya seyahat ederek Havaş servisleri ile Osmaniye’ye geçiş yapabilirler, servis bilgilerini aşağıdaki bölümde sizler için paylaştık.

 


Havalimanından Osmaniye Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Osmaniye havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Osmaniye’den Adana’ya hava yolu taşımacılığı için Havaş servisler düzenlemektedir. Servis ile ilgili bilgiler 13.08.2017 tarihinde güncellenmiş olup bu tarihten itibaren her hangi bir değişiklik olma riskine karşın Havaş firması ile 0539 583 53 69 – 0530 976 78 25 nolu telefon numaraları ile iletişime geçebilirsiniz.

Servisler Adana Hava limanından Osmaniye’ye uçuş saatlerine göre 09:00 – 16:00 – 21:30 saatlerinde yapılmaktadır. Yolculuk süresi yaklaşık 105 dakika olup kdv dahil ücreti 23 TL dir. Servisler Osmaniye Cumhuriyet Meydanın’da kadar gitmektedir.