Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Ordu Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Ordu uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Ordu Şehrinde Gezilecek Yerler

Ordu şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Ordu Şehri Hakkında

Ordu şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ordu, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Yeşili ve mavisiyle ünlü şehir aynı zamanda köklü bir tarihi de sahiptir. Karadeniz ikliminin hakim olduğu şehir yıllık yağış oranı diğer şehirlerimize göre daha yüksektir. Şehrin nüfusu 750 bin üzerindedir. Şehirde Ordu üniversitesi bulunmaktadır. Turizm açısından da önemli olan bu bölgelerimizde, yeşilliğiyle, deniziyle ve insanlarının güler yüzü ile harmanlaşmış bir tatil sağlayabilirsiniz.Yayla turizmi, çeşmeleri , cami ve kiliseleri , sahilleri bu bölgeye ilgi ve talebi arttırmıştır.


En Ucuz Ordu Uçuşları

Ordu şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Ordu hava limanı açılmadan önce yolcuların Samsun’a ya da Trabzon’a yönlendirilmesiyle uçuşlarını yapmaktaydı. Bölgenin bu açıdan hava limanına ihtiyacı vardı. Ordu uçuşları Türkiye’nin en önemli noktaları olan Ankara, İstanbul’a direkt olarak gerçekleşmektedir. Uçuşlar karşılıklı olarak sağlanmaktadır. Henüz dış hatlara bir uçuş bulunmamaktadır. Bu yüzden en yakın diğer hava limanlarını Trabzon/Samsun hava limanlarını kullanabilirsiniz. Çünkü Trabzon ve Samsun’a direkt uçuş bularak daha ekonomik bir yolculuk yapabilirsiniz.

Ordu uçak bileti için istediğinizi bulamazsanız alternatif olarak Trabzon uçak bileti kontrolü de yapabilirsiniz. Ordu Trabzon arası servisler bulunmaktadır.

 


Havalimanından Ordu Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Ordu havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Ordu Giresun hava limanından ulaşımda Havaş servisleri

Havaş servisleri ile Ordu şehir merkezi ile hava limanı arasındaki ulaşımı sağlayabilirsiniz. Yaklaşık olarak 1 buçuk saat civarında bir yolculuk süresi olacaktır. Güzergahlar ise Ünye- Fatsa- Kumbaşı- Ordu otogar ve hava limanı olarak işlemektedir.

Ordu Giresun hava limanından ulaşımda taksiler

Ordu-Giresun hava limanından şehir merkezine yaklaşık 16 kilometre uzaklık bulunmaktadır. Fiyat açısından çok uygun olabilir.

Ordu Giresun hava limanından ulaşımda araç kiralama

Hava limanından şehir merkezine araç kiralayarak da gidebilirsiniz. Şehir merkezinde kiraladığınız araçları hava limanına teslim edebilirsiniz.

Ordu Hava Durumu

Gün
Maks
Min
Sal
10°C
5°C
Çar
13°C
6°C
Per
11°C
6°C
Cum
11°C
8°C
Cts
11°C
7°C

PlusFly Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Ordu Haritada Göster

Ordu

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat 26 dakika
  • Ankara 1 saat 1 dakika
  • İzmir 1 saat 43 dakika
  • Antalya 1 saat 27 dakika
  • Adana 1 saat 9 dakika
  • Edirne 1 saat 45 dakika
  • Erzurum 57 dakika