Onur Air Rusya Seferleri

Onur Air Rusya Seferleri

Onur Air Rusya seferleri için düğmeye bastı

Onur Air Rusya seferleri ile yeni rotalara ulaşmayı hedefliyor. Merkezi İstanbul Atatürk hava limanında bulunan Onur Air şirketi yeni atılımlarına devam etmektedir. Hem ülkenin uçuş ağını artırmada hem de şirket olarak daha spesifik sefer düzenlemede başarılı bir firma olduğunu söyleyebiliriz.

Hali hazırda Onur Air firmasının Rusya’nın Nalçik şehrine uçuşları bulunmaktadır. Bunun yanında yeni güzergahlar ile birlikte hem uçuş ağını genişletmiş olacak hem de turizm sektöründe yeni başlangıçlara yol açacağını öngörüyoruz.

Onur Air Rusya seferleri ile birlikte birçok yolcuda bu konuda rahata kavuşacaktır. Rusya için uçuş yapılacak şehirler arasında Moskova, Çelyabinsk, Nijniy Novgorod, Samara, Volgograd, Çelyabinsk, Ekaterinburg, Kaliningrad, Kazan, Moskova, Perm, Rostov, Samara ve St. Petersburg bulunmaktadır. İstanbul Atatürk hava limanı üzerinden Moskova, Çelyabinsk, Nijniy Novgorod, Samara ve Volgograd uçuşları düzenlenecektir. Kalan diğer hava limanlarına olan uçuşlar ise Antalya’dan olacağını duyurdu.

Onur Air Rusya seferleri ile ülke turizminin bir adım daha ileri gideceğini düşünmekteyiz. Onur Air genel müdürü Teoman TOSUN “Türk turizmi açısından Rusya pazarı çok önemli. Hükümetimiz bu pazarın daha önceki seviyelere ulaşması için önemli çabalar sarfediyor. Biz de Onur Air olarak beklenen turistlerin büyük bölümünü taşımak için gerekli çalışmalara başladık” diye bilgi verdi.

Onur Air Rusya Seferleri Biletlerinizi Plusfly.com üzerinden alabilirsiniz

Yeni açılacak olan Onur Air Rusya seferleri için sayfamız üzerinden bilet alabilirsiniz. Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok noktasına uçuş gerçekleştirmek için sitemiz üzerinden biletinizi iki adımda kolaylık alabiliyorsunuz. Tüm firmalara ait biletler fiyatlara göre sıralanarak size sunulmaktadır. Tercih ederseniz ücretsiz çağrı merkezimizi de arayabilirsiniz 0850 500 0 777

BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ