Onur Air iletişim Hattı

Onur Air Uçak Bileti İletişim : 0850 500 0 777 

Onur Air merkezi olarak İstanbul (Atatürk) hava limanından gerçekleştirmektedir bir çok uçuşunu. Uçuşlarında ve uçuş dışı faaliyetlerinde çevreye oldukça önem veren yapısı tebriklerimizi almaktadır. Onur Air iletişim üzerinden arayarak biletleme işleminizi yapabilirsiniz. Bilet fiyatlarıyla ve spesiyal kampanyaları ile yaz kış aralıksız hizmetlerini sürdürmektedir.

İstanbul (Atatürk) hava limanı üzerinden ağırlıklı uçuş yapan marka, uçuşlarında yolculara sade , standart ve özel olmak üzere 3 paket imkanı sunmaktadır.
Sade paket: Bilet fiyatları en uygun olan sınıftır. Özellikleri; ekonomi kabin koltuk seçimi içermez, yemek seçimi içermez ,ücretsiz bagaj hakkı bulunur.
Standart paket: Bilet fiyatları sade paketin biraz daha üzerindedir. Özellikleri; Sandviç+İçecek,20 KG Ücretsiz Bagaj Hakkı ve Koltuk Seçimi içermesidir.
Özel paket:Bilet fiyatı paketlerin arasında en yüksek olan pakettir. Bunun sağladığı ayrıcalıklarda mevcuttur. Özellikleri; Sandviç+İçecek ,25 KG Ücretsiz Bagaj Hakkı, Koltuk Seçimi ,Geniş Aralıklı Koltuk imkanları bulunur.

Onur Air iletişim Üzerinden Hangi İşlemleri Yapabilirim?

Her türlü biletleme işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Biletleme ve rezervasyon işlemlerinizi yukarıda sıralanmış olan paketler üzerinden bilgi alarak rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Almış olduğunuz biletler üzerinde koltuk seçimi, ekstra bagaj hakkı satın alma, yemek ekleme, paket yükseltme ve uçuş değişikliği yapabilirsiniz. Onur air iletişim işlemler ücretsiz olarak çağrı merkezimizde yetkili temsilcilerimiz ile sağlanmaktadır. İnternet üzerinden mail atarak da işlemlerinizi sürdürebilirsiniz; en kısa sürede size dönüş sağlanacaktır.0850 500 0 777

Onur Air iletişim Üzerinde Oluşabilecek Aksaklıklar

2014-2015 ve 2015-2016 yılları verilerini kontrol ettiğimizde hava yolu taşımacılığının artmış olduğunu görmekteyiz. Yolcu oranlara baktığımızda daha az da olsa, problemlerinde aynı oran doğrusuna yakın bir eğim çizerek arttığını söylemek yanlış olmayacaktır. Oluşabilecek problemlere analitik ve ayrı ayrı spesifik yaklaşacak olursak  bu problemlerin başında yolcu hataları ve İnternet üzerinden oluşan problemler gelmektedir. Burada şunu söylemek istiyoruz; Yolcular İnternet üzerinden yaptığı işlemlerde hataların oluşturulma ihtimali biraz yüksek oluyor. Bir hata oluştuğunda ,aksaklıkla karşılaştığınızda  ya da direk çağrı merkezi ile Onur air iletişim kurmak istediğinizde deneyimli ve bilgili temsilcilerimiz ile bizi arayabilirsiniz. Alanlarından bilgili ve yetkili temsilcilerimiz ile kişisel tercihleriniz bazında ister ucuz, promosyonlu, kampanyalı uçak biletlerini kontrol edebilirsiniz isterseniz de business biletleri kontrol edebilirsiniz. Durmayın ücretsiz çağrı merkezimizi hemen arayın 0850 500 0 777