En Uygun & Ucuz Nevşehir Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Nevşehir uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Nevşehir Şehrinde Gezilecek Yerler

Nevşehir şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Nevşehir Şehri Hakkında

Nevşehir şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Özellikle peri bacaları ile ün salmış, doğal güzellikleri, tarihi yansıması ile dünyaca ünlü bir tatil beldesidir.Her yıl binlerce turistin akın ettiği bölgede özellikle Üzengi Vadisi üzerinde keyifli bir yürüyüş yapmak isteyenlerin tercih noktasıdır. Tarihi olarak ta kiliseler, eski köy yapıtlarını da burada görmeniz mümkündür.


En Ucuz Nevşehir Uçak Bileti

Nevşehir şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Nevşehir hava limanından İzmir, Antalya ve İstanbul hava limanlarına direkt olarak karşılıklı uçuş bulabilirsiniz. Uçuşlar Türk hava yolları, Anadolu Jet ve Pegasus hava yolları ile sağlanmaktadır. Nevşehir uçuşları yaz ve kış dönemlerine göre farklılık gösterebilir. Özellikle yaz dönemlerinde turistler tarafından oldukça rağbet gören bir şehirdir.

Alternatif olarak Kayseri uçak bileti sayfamızı ziyaret ederek Kayseri’ye uçak bileti alabilirsiniz

. Kayseri Nevşehir arası kara yolu ile 80 Km dir.

 


Havalimanından Nevşehir Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Nevşehir havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Nevşehir hava limanından ulaşımda firma servisleri

Nevşehir Kapadokya Hava limanında en çok kullanılan ulaşım hizmeti hava limanı servisleridir. THY uçuş saatlerine göre hava limanında bulunan Demirhan Turizme ait minibüsler alternatifleriniz den biri. Pegasus ve Anadolu Jet’e ait servisleri de bulabilirsiniz. Bu bilgileri kesinleştirmek ve detaylı bilgi almak için firmanız ile iletişim kurmanız gerekiyor.

Nevşehir hava limanından ulaşımda minibüsler

Hava limanından Göreme’ye doğru bir minibüs, Ürgüp’e doğru ise bir başka minibüs kaldırıyorlar. Göreme’ye doğru giden servis aynı zamanda Nevşehir şehir merkezinden de geçiyor. Her iki minibüsün de yolculuk süresi yaklaşık 30 dakika sürüyor. Şehir merkezine ise yaklaşık 20 dakikada ulaşılabiliyor.

Nevşehir hava limanından ulaşımda taksiler

Taksiler hızlı ve pratik bir ulaşım aracı olacaktır. Nevşehir hava limanına ulaşmak için 24 saat taksi bulabilirsiniz.

Nevşehir Hava Limanı

Türkiye’nin bu önemli turistik şehrine özellikle hafta sonu gezisi yapmak için kullanılan bir hava limanı olarak hizmet veriyor.İç hat ve dış hat olarak sade bir yapıya sahip olarak hizmet veriyor.1998 yılında hizmete açılmış olan Nevşehir Kapadokya Hava limanı şehir merkezine 25 km, Göreme’ye 35 km ve Ürgüp’e 40 km uzaklıkta bulunuyor. Nevşehir Kapadokya Hava limanı son zamanlarda biraz daha artan bir trafik yaşasa da sürekli uçuşun gerçekleştiği bir hava limanı değildir. THY ve Pegasusun İstanbul, Ankara ve Antalya’dan karşılıklı uçak seferleriyle hizmet veriyor.Yaz aylarında dış hat uçuşlarıyla hizmet veriyor.

Nevşehir Kapadokya Hava limanı şehir merkezinden 25 km uzaklıkta bulunuyor. Hava limanından merkeze ya da Ürgüp, Göreme, Avanos gibi ören yerlere hatta bazı otellerin önüne kadar gitmek için hava limanı servisleri, taksi ya da araç kiralama gibi hizmetler veriyor. Hava limanı bünyesinde VIP ve 400 araçlık otopark bulunmaktadır.