Submarine Nemo Turistik Deniz Altı Turu Bileti

Submarine Nemo Turistik Deniz Altı Turu Bileti

Submarine Nemo Turistik Deniz Altı Turu Bileti

Deniz, yüzyıllar boyunca insanoğlunun ilgisini çekmiştir. İlk uzak ulaşım araçlarımız bile deniz üstü seyahati sağlayan gemilerdir. Denizin altı ise özellikle merak konusuydu. Dalışın olmadığı zamanlarda periler, deniz kızları, canavarlar gibi yüksek hayal gücünün olduğu öyküler yazılmış ve çocuklara masallar anlatılmıştı. Hatta bu konuda en çok bilinen eserlerinden biriside Jules Verne’nin “Deniz altında 20 bin fersah” dır. Artık merak eden herkes denizin altına inebilir. Nemo deniz altı turu ile derinlerde neler olduğunu daha rahat görebileceksiniz.NEMO bir deniz altıdır ve Finlandiya’da üretilmiştir.  44 yolcu kapasitesine sahip turistik bir denizaltı sınıfında yer almaktadır. Oldukça uzun süreler boyunca denizin altında kalabilme yeteneğine sahip denizaltı ayrıca oldukça güvenilirdir. Dünya üzerinde en son güvenlik sistemlerinin dahil edildiği sistemin teknik özellikleri ise şöyledir; 2 pilot kapasitesi, 72 saat suyun altında kalabilme yeteneği ve 10 saat kesintisiz seyir imkanı.

Submarine Nemo Turistik Deniz Altı Turu Bileti

Nemo Deniz Altı ile farkı bir deneyim.

Farklı bir deneyim istiyorsanız tam size göre! Suyun altında yaşıyormuş hissi yaşayacağınız gezintinin rotası da oldukça profesyonel hazırlanmıştır. 2. Dünya savaşı sırasında İngiliz uçakları tarafından batırılan St. Didier Batığının da bulunduğu güzergah üzerinde su altının cezbedici büyüsüne kapılacaksınız.

Tamamen turist ihtiyacına göre hazırlanmış denizaltında büyük camlar ile geniş bir görüş açısına sahip olacaksınız. Ayrıca fiziksel olarak yeterliliği olan herkes katılabilir. Basınç ve diğer konularda oldukça güvenilir bir donanıma sahiptir. Ailecek farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz! (Çocukların en az 90 cm olmaları gerekmektedir)

Nemo Deniz Altu Turu Bilet Fiyatları

Nemo Deniz altı Turu fiyatları 1 Yetişkin için 320 TL dir. Biletler online olarak satılmamaktadır. Telefon aracılığı ile satın almak için 0850 500 0 777 Bilet hattı nı arayabilirsiniz.

Antalya Uçak Bileti

Antalya şehrine uçak bileti satın almak için Antalya uçak bileti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.