En Uygun & Ucuz Muş Bursa Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

30 Dakika

Bursa Hava Durumu

( Bursa ) °C

Bursa Yerel Saati

19:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1080 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 56 Dakika

Popüler Hava Yolları

Anadolu Jet


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Muş uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Bursa Şehrinde Gezilecek Yerler

Bursa şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Bursa Şehri Hakkında

Bursa şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bursa, oldukça gelişmiş ve sanayi bakımından ileri şehirlerimizin arasında yer almaktadır. İl sıralaması olarak bakacak olursak güncel kaynaklarda Türkiye’nin en kalabalık 4. şehri olarak geçmektedir. Yani İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra yer almaktadır. Şehrin sanayi şehri olmasından ve kalabalık olmasından bahsettik; tarihinden bahsetmemek pek olmayacaktır bu durumda. Anadolu topraklarının en eski yerleşim yeri olmasının yanında Osmanlı Devleti’nin ilk başkentidir. Peki bu durum bize ne anlatıyor? Ne çıkarmamız gerekir?

Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti olması, şehri mimari ve yapısal anlamda oldukça zengin kılmıştır. Birçok tarihi eser ve okunması gereken mimari dokularıyla karşımızda durmaktadır.


En Ucuz Muş Bursa Uçuşları

Muş - Bursa uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Muş Bursa uçak bileti direkt olarak kesilen bilet sınıfı arasında yer almaktadır. Yolculuklarınızın daha sorunsuz gerçekleşmesi için birtakım bilgileri buraya ekliyoruz. Bu hat üzerinde olan direkt uçuşu şimdilik Anadolu Jet gerçekleştirmektedir. Anadolu Jet hem direkt olarak uçuş gerçekleştirmektedir hem de Ankara üzerinden aktarmalı olarak uçuş gerçekleştirmektedir. Diğer firmalar uçuş gerçekleştirmemektedir. İlerleyen günlerde uçuş talepleri ve yoğunluklarına göre bu durum değişebilir. Uçuşlar eklenebilir ve ya kaldırılabilir. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Muş Bursa uçak bileti satın alabilirsiniz.

Bu iki güzergah arasında kara yolu ile oldukça uzun sürmektedir. Seyahat engeli olan yolcular için en iyi ulaşım hava yolu olacaktır. 2 saate yakın bir sürede 1376 Km’lik yol kat edeceksiniz.

 


Muş Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Muş şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Taksi

Hava limanının şehir merkezine yakın olmasından dolayı oldukça uygun ve hızlı bir ulaşım olacaktır. Şehir merkezinde 24 saat hizmet veren taksiler bulunmaktadır.

Otobüs

Hava limanına yakın bir güzergahtan geçen belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Taksiden daha ucuz bir ulaşım sağlamakla birlikte yarım saat içerisinde hava limanına varmış olmaktadır.

Araç Kiralama

Muş Hava limanında Rent A Car ve Veysel Baba yer alıyor. Şehir merkezinde bu firmalardan aldığınız araçları hava limanı içerisinde teslim edebilirsiniz.


Bursa Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Bursa hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Bursa Yenişehir Hava Limanı Servisleri

Bursa Kestel Metro İstasyonu ile Yenişehir ilçe merkezi arasında çalışır. Yolcu minibüsleri Havalimanı önüne kadar gelmektedir.

Bilgi için aşağıdaki telefonu arayabilirsiniz:

Yenişehir Koop Tel:
Yenişehir Seyahat Koop:       0 224 772 36 20

Bursa Yenişehir Belediye Servisleri

Bursa Yenişehir hava limanından Burulaş ismi ile belediye otobüsü ile şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Uçuş saatlerine göre ulaşım yapılmaktadır. 80 numaralı hat ile Kent meydanına seyahat edebilirsiniz.