En Uygun & Ucuz Muğla Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Muğla uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Muğla Şehrinde Gezilecek Yerler

Muğla şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Muğla Şehri Hakkında

Muğla şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Muğla olarak Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık yirmi dördüncü şehri. 2016 itibarıyla 923.773 nüfusa sahiptir. Ege bölgesinde bulunmaktadır. Topraklarının bir  kısmı ise Akdeniz bölgesine kaymaktadır. Muğla hava limanları iki tanedir. Bunlardan birisi Bodrum Hava limanıdır, diğeri ise Dalaman Hava limanıdır. Bu iki hava limanı arasında karışıklık olmaması için tekrar kontrol ederek bilet almalısınız.


En Ucuz Muğla Uçak Bileti

Muğla şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Muğla uçak bileti alacak yolcular iki adımda sayfamızdan işlem yapabilirler. Muğla’da 2 adet hava limanı bulunmaktadır. Bunlardan birisi Bodrum Milas hava limanı diğeri ise Dalaman hava limanıdır. Muğla uçak bileti alacaksanız eğer hangi hava limanı olduğuna karar vermeniz gerecektir.

Özellikle tatil noktası olduğu için her yıl çok fazla uçuş almaktadır. Muğla’da bulunan iki hava limanı da tatil bölgesi olarak geçmektedir. Yazın birçok yerden uçuş almaktadır. Dalaman hava limanı İstanbul ve Ankara’ya direkt olarak uçuş gerçekleştirmektedir. Türk Hava Yolları , Anadolu Jet ve Pegasus hava yolları ile bu yolculukları yapabilirsiniz. Bodrum’dan ise çok daha fazla noktaya direkt olarak uçuş bulunmaktadır. Dönemine göre Adana, Ankara, İstanbul gibi şehirlere direkt uçuş bulunmasının yanında yurt dışına da direkt uçuşlar olabilmektedir. Bodrum hava limanını kullanan firmaların sayısı daha fazladır. Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Global, Anadolu Jet gibi firmalarla yolculuk sağlayabilirsiniz. Muğla uçuşları özellikle yazın kiralık (charter) uçuşlarda sayılmaktadır. Rusya’dan, İspanya’dan turist kafilesine kiralanmış kiralık Muğla uçak bileti bulunabilir.

 


Havalimanından Muğla Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Muğla havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Dalaman Hava Limanı Şehir Merkezi Ulaşım Bilgileri

Dalaman uçak bileti aldıktan sonra ikinci konuda hava limanı ulaşımı olacaktır. Dalaman hava limanında havaş ve belediyeye ait servisler bulunmakta olup uygun fiyatlıdır. Taksilerde mevcuttur fakat sizin için pahalı bir seçenek olacaktır.     Dalaman’da ne yenilir ne içilir ? Tatil deyince herhalde birçoğumuzun aklına gelen bir başka yer ise Dalaman. Kendi hava alanı bulunan, ulaşımın kolay olduğu, Fethiye’ye komşu ve oldukça büyük bir kumsala sahip ilçemiz. Bu şirin ilçe kış aylarında pek hareketli değildir ama yaz aylarında oldukça cıvıl cıvıl oluyor. Biraz sakinlik, biraz dinlenme, huzur, yeşil ve mavi istiyorsanız, ayak bastığınız anda hissetmeye başlayabilirsiniz. İyi hissedebilmek için kaliteli beslenmekte önemli tabi.

Bodrum Hava Limanı Şehir Merkezi Arası Ulaşım Bilgileri

Bodrum hava limanı Havaş

Bodrum hava limanı ile şehir merkezi arasında Havaş servisleri bulunmaktadır. Bodrum şehir merkezine yaklaşık olarak 45 dk sürede ulaşılmaktadır. Servis Güzergahı ; Bodrum Hava limanı , Güvercinlik, Torba yolu, Otogar. Yolcu İndirme Noktaları ; Şehir merkezlerine gidişte Güvercinlik, Hotel Etap Altınel, Hotel Blue Dreams, Hotel Samara yolu ve Torba yolunda yolcu indirilmektedir.

Bodrum hava limanı MUTTAŞ

Muğla belediyesine ait servis imkanlarıdır. MUTTAŞ sayfasında belirtildiğine göre; araçlar Muğla Menteşe otogarı şehirler arası otobüs terminali 9 no’lu perondan hareket etmektedir. Kalkış saatinden 20 dk sonra Yatağan Otogar girişinde yolcu almak için durmaktadır. Kalkış saatinden 40 dk sonra Milas Üç Yolda yolcu almak için durmaktadır. Ayrıca yolcular için küçükte bir uyarı yapılmış : “Dönüş saatlerimiz uçakların iniş saatine göre değişmektedir. Yarım saatlik gecikmeler olabilir!”

Bodrum hava limanı Firma Servisleri

Pegasus, Atlas Global ve Onur Air firmalarının servisleri bulunmaktadır. Detaylı bilgi için firma ile iletişime geçiniz.

Bodrum hava limanı Taksi

Özel olarak taksi tutarak istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz fakat bu ulaşım şekli diğer seçeneklerden daha pahalı bir seçim olacak ve gideceğiniz yere göre değişiklik gösterebileceği gibi tahminen en az 20-30 TL arasında olacaktır.

Bodrum hava limanı Araba Kiralama

Bodrum hava limanın dan gideceğiniz yer uzak ve toplu taşıma yönünden sıkıntılı ise araba kiralamak ta akıllıca bir alternatif olabilir. Hava limanından şehir merkezine yapacağınız ulaşımlarda da araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. İniş terminalindeki ofislerden yararlanabilirsiniz.

Muğla Hava Durumu

Gün
Maks
Min

PlusFly Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

PlusFly Uygulama İndir
Muğla Haritada Göster

Muğla

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat 4 dakika
  • Ankara 1 saat 9 dakika
  • İzmir 44 dakika
  • Antalya 46 dakika
  • Adana 1 saat 18 dakika
  • Trabzon 1 saat 55 dakika
  • Şanlıurfa 1 saat 45 dakika