Metro Turizm Otobüs Bileti

Metro Turizm Otobüs Bileti

Metro Turizm İletişim Hattı 0850 500 0 777 nolu numarayı arayarak çağrı merkezi temsilcimiz ile görüşerek otobüs biletinizi kolayca satın alabilirsiniz. Bilet almanın diğer bir yolu ise sizin için tasarladığımız otobüs bileti arama formundan kalkış yerinizi, varış yerinizi, gidiş tarihi ve dönüş tarihi gibi bilgileri yazarak otobüs seferlerini arayabilirsiniz.

Otobüs bileti arama sistemimiz ikinci ekranda Metro Turizm dahil tüm otobüs firmalarının seferlerini listeleyecektir. Listelenen seferler arasında saat, fiyat ve otobüs firması arasından dilediğiniz seferi seçerek kredi kartı taksit seçeneklerini de kullanarak biletinizi 2 adımda satın alabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden Grup uçak bileti rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Metro Turizm Hakkında

Türkiye’de en popüler otobüs firmalarından birisi olarak hizmet vermektedir. Ulaşım ağı oldukça geniştir. Türkiye’nin birçok noktası arasında köprü niteliğinde seferleri bulunmaktadır. Otobüslerinde ise günümüz standartlarına ayak uydurmayı başarmış uygulamalar kullanılmaktadır. Araç içi tv, internet gibi donanımları ile yolculukları daha keyifli hale getirmektedir.

Metro turizm için otobüs biletinizi sayfamızı kullanarak kolaylıkla alabilirsiniz. 2 adımda gerçekleştireceğiniz ödeme oldukça kolay ve güvenlidir.

Metro Turizm 1992’da sizlerin aklında olan her yere gidebilmeniz için Aklınızda neresi varsa, oraya Metro var.” sloganıyla yola çıkmış ve Galip Öztürk tarafından kurulmuştur. Bu tarihten beri yollarda sizlere hizmet vermektedir. Kuruluşundan beri hizmet veren firmamız kadın-erkek muavinleriyle bünyesinde 415 firmaya ait olan 1303 son model otobüslere sahiptir. 2012 yılında 20 milyon yolcu taşıyarak rekor kıran Metro Turizm 70’ten fazla yurt içi seferi düzenlemektedir ve yol boyu dinlenme tesislerinde yolcularımızın gönlünü hoş tutabilmek için çaba sarf etmektedir. Firmamızın birçok yurt dışı seferi de bulunmaktadır. Düzenli olarak Almanya, Bulgaristan, İran, Yunanistan, Arnavutluk, Azerbaycan ve Gürcistan seferleri düzenlenmektedir. 2009 yılında Metro Holding’in bünyesine alınmıştır ve 2014 yılında 23 milyonu aşkın yolcu taşımıştır.

Firmamızdaki arabaların ömürleri oldukça genç olup ortalama yaşları 3’tür. 79 ilde 1000’den fazla acentemiz bulunmaktadır. Günde yaklaşık olarak 1400 sefer düzenleyip yılda 19 milyonu aşkın yolcu taşımaktayız. Otobüslerinden inen yolcularımızın rahatlığını da sağlayabilmek için çeşitli bölgelere servis kaldırmaktayız. Hava, deniz ve raylı taşımacılığın revaca çıktığı bu günlerde her yıl 19 milyon yolcu taşıyan, 2014 yılında da 23 milyon yolcu barajını geçip rekor kıran firmamızın bu durumu, güçlü temellere sahip holding bünyesi, sermayesi ve sağladığı imkânların en büyük göstergesi olarak göze çarpmaktadır. Biz de sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğimizi temin ederiz. Metro ile yolculuk yaptığınız için teşekkür ederiz.