En Uygun & Ucuz Mersin Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Mersin uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Mersin Şehrinde Gezilecek Yerler

Mersin şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Mersin Şehri Hakkında

Mersin şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Türkiye’nin güney kesiminde bulunan liman şehirlerinden birisidir.Deniz kenarı oldukça güzel gezilecek yerleri olan ilimizde Kleopatra Kapısı, Kız kalesi, Viranşehir, Anamur ve Mut görülmesi gereken yerler listesinde bulunmaktadır. Ayrıca yöresel lezzet olarak Tantuni ve Salgami’da tavsiye ediyoruz.


En Ucuz Mersin Uçak Bileti

Mersin şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Mersin uçak bileti alacaksanız eğer uçuş yapacağınız yer Mersin değil Adana olacaktır. Mersin’de hali hazırda bir hava limanı bulunmamaktadır. En yakın hava limanı ise Adana Şakir Paşa hava limanıdır. Mersin uçak bileti için sorgulama yaptığınızda İnternet üzerinden sonuç bulamayabilirsiniz. Çağrı merkezleri ile görüşmelerinizde müşteri temsilcileri sizi Adana uçak bileti ne yönlendireceklerdir.

Mersin’den Adana’ya geçerek ulaşım

İkisi de oldukça yakın şehirler. Mersin’de uçak yolculuğu kullanmak isteyen yolcular Adana uçuşlarını kullanmaktadır. Mersin uçak bileti değil Adana uçak bileti satın alınmaktadır. Adana Mersin arası olan ulaşım bilgilerini Adana hava limanı sayfamızdan paylaştık. Oradan kontrol edebilirsiniz. Adana’dan Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok noktasına direkt olarak uçabilirsiniz. Türkiye’nin hava trafiği en yüksek illerimizden birisidir.


Havalimanından Mersin Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Mersin havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Servis-Havaş Mersin Şehir merkezine Adana Şakir paşa Hava limanın dan kalkan Havaş, Onur Air, Atlas global otobüsleri ile Mersin Şehir Merkezine en uygun fiyata ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi Mersin Şehir Merkezine taksi ile ulaşım oldukça pahallı olacaktır.

Araç Kiralama Adana Şakir paşa hava limanından kiralayıp Mersin şehir merkezinde teslim edebileceğiniz araç kiralama şirketleri vardır.