En Uygun & Ucuz Mardin İzmir Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

20 Dakika

İzmir Hava Durumu

( İzmir ) °C

İzmir Yerel Saati

22:08 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1188 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

2 Saat 5 Dakika

Popüler Hava Yolları

Pegasus, Anadolu Jet, THY


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Mardin uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


İzmir Şehrinde Gezilecek Yerler

İzmir şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


İzmir Şehri Hakkında

İzmir şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Türkiye’nin 3. büyük ili olan İzmir şehir olarak çağdaş, gelişmiş ve aynı zamanda dinamik bir ekonomiye sahip bir şehirdir. Akdeniz iklimine sahip, turizm açısından oldukça ziyaretçi alan, geniş tarihi mirasları içerisinde bulunduran bir şehirdir. En az 8000 yıllık bir tarihe sahiptir. Bir çok kültüre ev sahipliği yapmıştır.Ayni zamanda dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağı da burada bulunur. İzmir Adnan Menderes Hava Limanı ise Türkiye’nin en aktif hava limanlarından birisidir.


En Ucuz Mardin İzmir Uçuşları

Mardin - İzmir uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Mardin İzmir uçak bileti direkt uçuş olarak kesilebilir. Bazı yolcular bu iki güzergah arasında direkt uçuş olduğunu bilmedikleri için aktarmalı uçuşlar almaktadır. Fiyat olarak bile daha yüksek meblağlar ödenir. Oysa ki Pegasus Hava Yolları ile haftanın 5 günü uçuş bulabilirsiniz. Yaz dönemlerinde uçuş ve yolculuk daha fazla olduğu için sefer sayısı artabilir. Aynı durumu düşünecek olursak kış içinde seferler azaltılabilir. Yani seferler yoğunluğa bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Yolcular bunu göz önünde bulundurarak kolaylıkla bilet alabilir. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Mardin İzmir uçak bileti satın alabilirsiniz.

Aynı güzergah üzerinde THY’nin İstanbul aktarmalı uçuşları ve Anadolu Jet’in Ankara aktarmalı uçuşları da bulunmaktadır.


Mardin Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Mardin şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Mardin hava limanına ulaşım için firma servisleri

Hava yolu firmalarının yapmış olduğu servisler bulunmaktadır. Uçağınızın sefer saatini göz önünde bulundurarak hava yolu firmasından bilgi edinebilir böylece de rahatça ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Mardin hava limanına ulaşım için minibüsler

Dilerseniz minibüs ile de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Mardin- Kızıltepe- Havalimanı arasında minibüs seferleri bulunmaktadır. Hava limanı nizamiye girişinden binebilirsiniz.

Mardin hava limanına ulaşım için taksi & hususi araçlar

Bu ulaşım araçlarını da kullanabilirsiniz. Özel araçlar için havalimanında otopark alanı mevcuttur.


İzmir Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İzmir hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

İzmir Hava Limanı Havaş Servisleri

Havaş İzmir Hava Limanı – Şehir Merkezi Servisleri

İzmir Adnan Menderes hava limanından İzmir şehir merkezine yapılan servisleri sabah saat 08:40 tan itibaren gece 1:40 a kadar saat başı düzenlenmektedir. Havaş servislerinin yolcu indirme noktaları; Gaziemir Tansaş, Karabağlar Orcaner, Alsancak Efes Oteli, Bayraklı Üst Geçit, Karşıyaka İskele, Bostanlı İskele, Ege Park AVM ​dir.  Yolculuk süresi Alsancak’tan yaklaşık 30, Karşıyaka-Mavişehirden 70 dakika olup, trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir. İzmir havaş servis fiyatı 11 TL dir.

Havaş İzmir Hava Limanı – Çeşme Servisleri

İzmir’den Çeşmeye havaş servisleri bulunmaktadır. Haftanın her günü genellikle saat başı seferler düzenlenmektedir. Çeşme servislerinin güzergahı Adnan Menderes Hava limanı – İzmir Çeşme Otoyolu – Çeşme Otogar şeklindedir. Yolculuk yaklaşık olarak 90 dakika civarında sürmekte ve Çeşme servislerinin ücreti 27 TL dir.

Havaş İzmir Hava Limanı – Aydın Nazilli Servisleri

İzmir Adnan menderes hava limanından Aydın Nazilli yönüne servisler bulunmaktadır. Aydın Nazilli Servisleri İzmir Hava limanından kalkış saatleri 01:30 – 03:30 – 09:00 – 13:00 – 15:00 – 17:00 – 19:00 – 21:00 – 23:00 dir. Yolcu indime noktaları ADNAN MENDERES HAVALİMANI, AYDIN DİYALİZ MERKEZİ, PEHLİVANOĞLU AVM ÖNÜ, AYDIN OTOGAR, SULTANHİSAR ÜNİVERSİTE ÖNÜ, ATÇA MESLEK YÜK. OKULU ÖNÜ, İSABEYLİ KAVŞAĞI, NAZİLLİ OTOGARI şeklindedir. Yolculuk süresi yaklaşık olarak 90 dakika dir. Servis ücretleri Aydın 27 TL, Nazilli ise 35 TL dir.

Havaş İzmir Hava Limanı – Kuşadası Söke Servisleri

İzmir’den Kuşadası ve Söke’ye servis düzenlenmektedir. Haftanın her günü hemen hemen saat başı sefer bulmak mümkündür. Yolcu indirme noktaları Selçuk (Devlet Hastanesi acil önü), Kuşadası Otogar, Davutlar Kavşağı (Akkuş Ekmek Fırını Önü), Söke Otogar dır. Yolculuk süresi Söke yaklaşık olarak 135 dakika Kuşadası’da 90 dakika sürmektedir. Adnan menderes hava limanından Söke servis ücreti 30 Dakika, Kuşadası ise 27 TL dir.

Havaş İzmir Hava Limanı – Manisa Servisleri

Havaş İzmir hava limanı Manisa servisleri gece 3 ten akşam 23 e kadar 2 saatte bir hareket etmektedir. Yolcu indirme noktaları Manisa otogar (39 nolu peron) Eski Garaj, Batı Kışla Durağı, Anemon durağından Manisa kavşağı Ankara asfaltı Bornova şeklindedir. Yolculuk süresi yaklaşık 90 dakika sürmektedir. Manisa servis fiyatı ise 25 TL dir.

İzmir Hava Limanı Taksi Ulaşımı

Terminalin hemen dışında bulunan taksilerle de dilediğiniz noktaya hızlıca ulaşabilirsiniz.