En Uygun & Ucuz Manisa Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Manisa uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Manisa Şehrinde Gezilecek Yerler

Manisa şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Manisa Şehri Hakkında

Manisa şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Manisa aynı zamanda şehzadeler şehri olarak ta bilinir.Bölgenin ılıman Ege iklimin de turistlerin ilgilerini çekmektedir. Mesir macunu ve doğal ilaçlarda bu şehrimizde oldukça popülerdir.Antik kentler, camiler ve kiliseleri ile de gezilecek yerler listenize koyabileceğiniz tarih kokan bir şehirdir.


En Ucuz Manisa Uçak Bileti

Manisa şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Manisa uçak bileti almak isteyen yolcular Manisa İzmir arası kara yolu kullanarak uçuş yapabilirsiniz.

Manisa şehrine en yakın hava limanı olan Adnan Menderes için İzmir uçak bileti sayfasına giderek bilet satın alabilirsiniz.

Manisa’da hava limanı var mı ?

Malasef bulunmamaktadır. Bunun sebebi şehirde hava limanı bulunmaması ve İzmir Hava limanına yakınlığı olarak gösterilebilir. Thy, Pegasus, Anadolu jet gibi firmaların Manisa uçak bileti konusunda bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

 


Havalimanından Manisa Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Manisa havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Manisa şehrimiz Ege’nin en güzel şehirlerinden olup hava limanı bulanmamaktadır. Hava Limanının bulunmamasının en önemli sebebi İzmir Adnan Menderes Hava limanına yakınlığıdır. Adnan Menderes hava limanın Manisa’ya uzaklığı 53 Km olup yolculuk yaklaşık 53 dakika sürmektedir. Manisa hava limanından İzmir Hava limanına yolcu servisi malesef bulunmamaktadır.