Malatya Pegasus İletişim

Pegasus İletişim 0850 500 0 777

Malatya Pegasus İletişim Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir. Bu Numara aracılığı ile uçak bileti satın alma, bilet değiştirme gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Malatya’da acente aramanıza gerek yok. Bazen yolcular uçak bileti almak için bir acente aramakta hatta hava limanına kadar gitmekteler. Pegasus iletişim hattımızı ücretsiz arayarak uçak biletinizi hızlı bir şekilde, güvenle alabilirsiniz. Biletinizi aldıktan sonra ise sadece hava limanına gidip uçuşu gerçekleştirmek kalıyor. Pegasus hava yolları ile Malatya’dan İstanbul Sabiha Gökçen’e aktarmasız olarak uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Hatta aktarmalı olarak dünyanın dört bir yanına Pegasus uçuşlarını kullanarak gidebilirsiniz. Ayrıca telefon hizmetimizin yanından plusfly.com ile de 2 adımda kolayca uçak bileti alabilirsiniz.

Pegasus Ücretsiz İletişim

Çağrı merkezleri ile işlemlerimizin büyük bir kısmını halledebiliyoruz. Her ne kadar teknoloji çağında da olsak, tek başına halledemediğimiz bazı konular bulunuyor. Her geçen gün mobil uygulamalara ve internet sayfalarına güncellemeler geliyor ve daha fazla bilgiye erişimimiz oluyor; ama bütünüyle kontrol edemiyoruz. Uçak bileti işlemlerinde eksik kalan yönler için çağrı merkezi gayet ideal bir seçenek olarak geriye kalıyor. Pegasus’u aradığınızda dakikası 1.5 lira olarak hizmet veriyor. Bazen yoğun sıra beklemek yada sistemlerin arıza çıkarması ise süreyi uzattığı için çok iyi hisler uyandırmıyor. Pegasus iletişim için bizi arayabilirsiniz. Uçak bileti sefer saatlerini ve fiyatlarını sorgulayabilir, en ucuz uçak biletini satın alabilir, aldığınız biletin değişikliğini yapabilir ve birçok ek hizmet konusunda yardım alabilirsiniz.

Malatya Pegasus Acentesi

Plusfly.com olarak Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerine hizmet veriyoruz. Malatya’da bir acenteye ihtiyaç duyduğunuz anda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kartsız olarak da çağrı merkezlerimizden işlem yapabilirsiniz. Pegasus uçuşları hakkındaki bilgilere hızlı bir şekilde ulaşırsınız. Yeterli sayıda müşteri temsilcimiz ile sıra beklemeden işlem yapabilirsiniz. Bütün bunların yanında Plusfly.com üzerinden de sanki acentede işlem yapıyor gibi işlem yapabilirsiniz!