En Uygun & Ucuz Kütahya Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Kütahya uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kütahya Şehrinde Gezilecek Yerler

Kütahya şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Kütahya Şehri Hakkında

Kütahya şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kütahya tarihi anlamda ve tabii güzellikleri ayrıca kaplıcaları bakımından oldukça zengin bir ildir.Kökenleri Selçuklu ve Osmanlıdan öncesine dayanan bu il üzerinde tarihi dönemlerden kalma bir çok tarihi eser cami, mescit, türbe, medrese gibi eserlerle günümüze kadar gelmiştir.Özellikle Balıklı Cami 1200 yıllarında kurulmuş ve Kütahya’da Türklere ait bilinen en eski eserlerden biridir.Ayrıca Termal tesislerde turistlerin özellikle ilgisini çeken ve rağbet gören bir oluşumdur.


En Ucuz Kütahya Uçak Bileti

Kütahya şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Kütayha uçak bileti ile sadece İstanbul Atatürk hava limanına karşılıklı uçuş sağlayabilirsiniz. Hava trafiğinin en olduğu şehirlerden birisidir. Ve sadece İstanbul Atatürk hava limanına uçuşlar bulunmaktadır. Uçuşları Türk hava yolları düzenlemektedir. Ankara ve diğer yerlere ise İstanbul üzerinden aktarmalı olarak uçuşlar yapabilirsiniz. Eğer uçuş talebi artış gösterirse Sabiha Gökçen ve diğer hava limanlarına da direkt olarak uçuşlar açılabilir.


Havalimanından Kütahya Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Kütahya havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Kütahya hava limanından ulaşımda taksi hizmeti

Şehir merkezine 45 km uzaklıkta bulunan hava limanından hızlı lakin uygun fiyat olmayan bir ulaşım olacaktır.24 saat kullanabileceğiniz taksiler özellikle fazla eşyanız varsa en rahat ve hızlı alternatif.

Kütahya hava limanından ulaşımda otobüsler

Kütahya Zafer Hava limanı’ndan şehrin merkezine otobüsler ile 45 dakika süren konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kütahya hava limanından ulaşımda Yolcu Servisi

Sim paş servisi Kütahya merkez, Sözler Turizm Uşak merkez ve Kanat oğulları servisi ile Afyon karahisar merkez ile hava limanı arasında gidiş gelişlerinizi sağlayabilirsiniz.

Kütahya hava limanına ulaşımda araç kiralama yöntemi

Hava limanındaki ofislerden araç kiralayarak şehir merkezindeki araç kiralama ofislerine teslim edebilirsiniz.

Kütahya Zafer Hava Limanı

Kütahya Zafer hava limanı 2012 yılında hizmete girmiştir. Kütahya’ya 43 Km, Afyonkarahisar’a 60 Km, Uşak’a 101 Km ve Eskişehir’e 118 Km uzaklıktadır. Günümüzde aktif olarak İstanbul Atatürk hava limanına karşılıklı olarak uçuşları bulunmaktadır.

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde bulunmaktadır. Türkiye’nin 4. büyük hava limanıdır ve IATA kodu “KZR” dir.