Konya Hava Limanı Transferi

Konya Hava Limanı Transferi

Konya Hava Limanı Transferi

Konya Transfer Hizmeti Departmanına Direk Ulaşmak İçin 0542 711 37 24 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Konya hava limanından şehir merkezine ve bir çok yere yapacağınız seyahat planlarınızı kişi sayısına göre ayarlanabilen ve güvenli araçlarımız aracılığıyla sağlıyor ve sizlere huzurlu bir yolculuk sunuyoruz. Bütün bunlar için firmamızın Konya Vip Transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz. Konya transfer fiyatları ve gerekli bilgiler için aşağıdaki kısayol linkleri ve bilgileri takip ederek daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Bu yazıda aşağıdaki konuları bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak direk ulaşabilirsiniz.

Konya Hava Limanı Transferi

Planlamış olduğunuz Konya seyahatinde Konya Hava Limanı Transfer hizmetinden yararlanmanız mümkün. Sizler için oluşturduğumuz ekibimiz ile sizleri hava limanından alıyor dilediğiniz yere ulaştırıyoruz. Sizleri sadece gelişte değil dönüşünüzde de dilediğiniz yerden alıyor ve yine dilediğiniz tarih ve saat’de tekrardan hava limanına bırakıyor ve güvenli yolculuk sunuyoruz.

Konya Transfer Fiyatları

Konya hava limanı ya da merkezden dilediğiniz noktadan Konya Transfer Hizmetini satın alıp bir çok yükten kurtulabilirsiniz. Sizlere uygun ve güvenli transfer imkanı sunuyoruz. Transfer bilgileri ve noktaları için aşağıda ki  bilgilendirmeleri okuyup detaylı bilgi alabilirsiniz.

Konya Şehir Merkezi Transfer Fiyatları

Konya hava limanından şehir merkezine yaklaşık olarak aşağıdaki ücretlerle transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. Konya Hava Limanın’dan Konya şehir merkezindeki otellere, Konya Otogarına, Konya Yüksek hızlı trene ve şehir merkezindeki istediğiniz destinasyona transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. Net ücretlendirme için sayfanın başındaki numaradan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Konya hava limanından şehir merkezine  Binek aracımızın transfer fiyatı 218,75 TL‘dir.  Binek araç seçeneğinde maksimum 3 kişi olarak seyahat edebilirsiniz.

Konya hava limanından şehir merkezine  Minibus aracımızın transfer fiyatı 300,00 TL‘dir. Minibüs seçeneğinde maksimum 16 kişi seyahat edebilirsiniz.

Konya hava limanından şehir merkezine  Midibüs aracımızın transfer fiyatı 362,50 TL‘dir. Midibüs seçeneğinde maksimum 26 kişi seyahat edebilirsiniz.

Konya hava limanından şehir merkezine  Otobüs aracımızın transfer fiyatı 362,50 TL‘dir. Otobüs seçeneğinde maksimum 46 kişi seyahat edebilirsiniz.

 

Konya Otobüs Transferi

Konya hava limanından sizleri alıyoruz ve şehir merkezinde dilediğiniz yere ulaştırıyoruz. Ulaşım olarak da 16, 27 ve 46 kişilik araç seçeneklerimiz bulunmakta. Kişi sayısına göre ayarlayabildiğimiz araç seçenekleri ile de bu tarz sıkıntıları ortadan kaldırıyor ve sizlere güvenli bir yolculuk sunuyoruz. Konya hava limanı transfer fiyatları kısmından detaylı fiyat bilgisini alabilir ve yolculuk hakkında ki soruları sitenin üst kısmında vermiş olduğumuz numaradan cevaplarını alabilirsiniz.