Konya Hava Limanı Transfer İletişim

Sinan Bey 0542 711 37 24 
Konya hava limanından şehir merkezine ve bir çok yere yapacağınız seyahat planlarınızı kişi sayısına göre ayarlanabilen ve güvenli araçlarımız aracılığıyla sağlıyor ve sizlere huzurlu bir yolculuk sunuyoruz. Bütün bunlar için firmamızın Konya Vip Transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz. Konya transfer fiyatları ve gerekli bilgiler için aşağıdaki kısayol linkleri ve bilgileri takip ederek daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Bu yazıda aşağıdaki konuları bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak direk ulaşabilirsiniz.

Konya Hava Limanı Transferi

Planlamış olduğunuz Konya seyahatinde Konya Hava Limanı Transfer hizmetinden yararlanmanız mümkün. Sizler için oluşturduğumuz ekibimiz ile sizleri hava limanından alıyor dilediğiniz yere ulaştırıyoruz. Sizleri sadece gelişte değil dönüşünüzde de dilediğiniz yerden alıyor ve yine dilediğiniz tarih ve saat’de tekrardan hava limanına bırakıyor ve güvenli yolculuk sunuyoruz.

Konya Otobüs Transferi

Konya hava limanından sizleri alıyoruz ve şehir merkezinde dilediğiniz yere ulaştırıyoruz. Ulaşım olarak da 16, 27 ve 46 kişilik araç seçeneklerimiz bulunmakta. Kişi sayısına göre ayarlayabildiğimiz araç seçenekleri ile de bu tarz sıkıntıları ortadan kaldırıyor ve sizlere güvenli bir yolculuk sunuyoruz. Konya hava limanı transfer fiyatları kısmından detaylı fiyat bilgisini alabilir ve yolculuk hakkında ki soruları sitenin üst kısmında vermiş olduğumuz numaradan cevaplarını alabilirsiniz.