En Uygun & Ucuz Kocaeli Trabzon Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

25 Dakika

Trabzon Hava Durumu

( Trabzon ) °C

Trabzon Yerel Saati

23:04 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

827 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 36 Dakika

Popüler Hava Yolları

Anadolu Jet


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Kocaeli uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Trabzon Şehrinde Gezilecek Yerler

Trabzon şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Trabzon Şehri Hakkında

Trabzon şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Trabzon, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. 760 bin üzerinde bulunan nüfusu ile oldukça gelişmiş bir şehirdir. Şehir, tarihi olarakta birçok sahneye tanıklık etmiştir. Bu olaylar ise kültürel olarak bir miras ve oldukça cezbedici yapılar olarak bize armağan olmuştur. Trabzon’da “Karadeniz Teknik Üniversitesi” bulunmaktadır. Eğitim bakımından oldukça gelişmiş bu üniversite ile şehir her yıl binlerce öğrenciyi bünyesinde ağırlamaktadır. En popüler ulaşım araçları otobüs ve uçaktır. Trabzon’dan birçok şehre uçuş bulunmaktadır ve siz de Trabzon uçak bileti alarak bu güzel şehre ulaşım sağlayabilirsiniz.


En Ucuz Kocaeli Trabzon Uçuşları

Kocaeli - Trabzon uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Kocaeli Trabzon uçak bileti alacak yolcular için söyleyelim bu güzergah üzerinde direkt uçuş bulunmaktadır. Anadolu Jet hava yolları ile sağlanmaktadır, Anadolu Jet iletişim arayarak bilet alabilirsiniz.  Yani aktarmasız olarak bu iki güzergah arasında rahatlıkla uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Bazı yolcularımız bu uçuşun olmadığını düşünerek İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına geçerek uçuş yapmaktadırlar. Bu uçuş sadece iyi bir alternatif olabilir. Kocaeli ile İstanbul Sabiha Gökçen hava limanı arasında servisler bulunsa da bu yolculuk süresini uzatacaktır. Ve servis masraflarını da eklersek yolculuk maliyeti artacaktır. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Kocaeli Trabzon uçak bileti satın alabilirsiniz.

Yolculuk yapacak yolcular bu iki mesafe arasını kara yolu ile ulaşmak isteseler yaklaşık 12 saatlik bir yol gideceklerdir. İki mesafe arası 981 Km’dir. Ama hava yolu ile 1 saat 30 dakika gibi kısa bir sürede ulaşım sağlanabilir.


Kocaeli Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Kocaeli şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Kocaeli hava limanına ulaşımda taksiler

Cengiz Topel Hava limanına şehrin merkezinden 15 km uzaklıkta taksi ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kocaeli hava limanına ulaşımda belediye otobüsleri

Uçak sefer saatlerine göre düzenlenen Kocaeli Büyük şehir Belediyesi’ne ait otobüsler ile şehir merkezinden otogar, İzmir, Derince, Körfez güzergahını izleyerek hava limanına gidebilirsiniz.

Kocaeli hava limanına ulaşımda araç kiralama yöntemi

Hava limanına kiraladığınız araçlar ile gidebilirsiniz.


Trabzon Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Trabzon hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Trabzon Hava Limanı Havaş Servisleri

Trabzon Hava limanı şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında olup Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne ise sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Hava limanından şehir merkezine Havaş servislerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Trabzon havaş servisinin ücreti 6 TL dir. 0850 222 0 487 nolu numarayı arayarak Havaş Trabzon servisleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Trabzon Havaş Servis Güzergahı

Beşirli, Uzun kum, Yavuz Selim Bulvarı, Tanjant Erdoğdu Kavşağı, Tanjant Yolu, Trabzon Havalimanı

Trabzon Havaş Yolcu Alma Noktaları

Beşirli Uzun kum Otel, Orhan Petrol Ofisi Önü, Yavuz Selim Bulvarı Migros Önü, Tanjant Yolu (Trabzon dersane Karşısı), Kiler Market Önü

NOT: Uçakların kalkış saatlerinden 2 saat önce uçak yolcularının otobüs kalkış noktasında hazır bulunmaları gerekmektedir. Talep doğrultusunda grup taşımacılığı yapılmaktadır.

Havaş Trabzon Hava limanından Hopa, Ardeşen, Rize, Giresun Servisleri

Hava limanı ile Hopa (yaklaşık 3,5 saat sürmektedir) , Ardeşen (yaklaşık 2,5 saat sürmektedir), Rize (yaklaşık 1,5 saat sürmektedir) ve Giresun (yaklaşık 3 saat sürmektedir) arasında servisler bulunmaktadır. Trabzon Hava limanı’na inen tüm tarifeli iç hat uçuşları için servis düzenlenmektedir. Servis ücreti ineceğiniz yere göre değişmek sureti ile 16 TL den 27 TL ye kadar değişmektedir. Detaylı bilgi için 0850 222 0 487 nolu numaradan Trabzon Havaş’a ulaşabilirsiniz.

Yolcu Alma Noktaları

Hopa Hopa Ticaret Odası Karşısı (Edfa Turizm Karşısı)
Arhavi Arhavi Gösteri Merkezi karşısı (Doğa Sporları Klubü karşısı)
Fındıklı Hayati Aykut Parkı- Ceviz Altı Kafe Önü
Ardeşen Hacışahinoğlu Petrol
Pazar Atina Cafe Önü
Çayeli Şeref Turizm Önü
Rize Kütüphane Önü
Derepazarı Altgeçit Çıkışı
İyidere Belediye Karşısı ve İyidere Köprü
Of Askerlik Şubesi Karşısı

Trabzon Hava Limanı Taksi Ulaşımı

Terminalin hemen dışında bulunan taksi durağındaki taksileri kullanarak ulaşımınızı taksi ile yapabilirsiniz. Diğer ulaşım araçlarına göre daha pahalı olan taksi ulaşımı yine de kısa mesafeli yolculuklar için fazlası ile kullanılmaktadır.