Kazakistan’a AtlasGlobal ile uçun ve yeni yerler keşfedin!

Kazakistan’a AtlasGlobal ile uçun ve yeni yerler keşfedin!

Kazakistan’a AtlasGlobal ile uçun ve yeni yerler keşfedin!

Kazakistan’a AtlasGlobal ile uçun!

 

Ülkemizden Kazakistan ‘a olan seferler sınırlıydı. Özellikle son dönemlerde Çimkent uçuşlarında ciddi bir artış olduğunu biliyorduk. AtlasGlobal bu konuda spesifik uçuşlarına yeni güzergahlar ekleyerek Mart ayından itibaren Kazakistan uçuşlarını arttırıyor. Açıklamalarda Aktau, Çimkent ve Karaganda’ya uçuşların başlayacağını öğrenmekteyiz.

Bugüne kadar yapılmış neredeyse tüm uçuşlar aktarmalı olarak düzenlenmekteydi. Aktarmalı uçuş eğer İstanbul çıkışlı olacaksa tek aktarma ile yolculuk tamamlanıyordu belki ama başka bir şehirden olunca 2 aktarmalı hale dönüyordu. Yolcu sayısı, bagaj, çocuk ya da evcil hayvan gibi etkenlerde bu tür yolculukları daha zor hale getiriyordu. Hem İstanbul hem de Astana’dan Çimkent’e aktarma yapmak mali olarak ta zorlayıcı olabiliyordu.

Yapılan açıklamalara göre bilet fiyatlarının alt sınırı belirlenmiş bile. Aktau uçuşları 219 $, Çimkent uçuşları 239 $ ve Karaganda uçuşları ise 339 $ dan başlayan fiyatlarla olacak. Bu uçuşlar ile ilgili kampanya koşullarını Atlasglobal sayfasından ya da ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz.

Kazakistan uçak biletlerinizi Plusfly.com’dan kolaylıkla alabilirsiniz!

  Kazakistan ve diğer dünya ülkelerine olan uçuşları plusfly.com sayfamızdan iki adımla ve güvenle alabilirsiniz. Yüzlerce Dünya firmasını karşılaştırıp en uygundan başlayan sıralama ile bile almak bu kadar kolay olmamıştı. Ayrıca ücretsiz çağrı merkezimizi de arayarak uygun tarihlerdeki uçuşları kontrol edebilir, rezervasyon ve bilet alım işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 0850 500 0 777

EN uygun fiyatlarla Kazakistan bileti satın almak istiyorsanız Atlasglobal uçak bileti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.