En Uygun & Ucuz Kayseri Van Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

25 Dakika

Van Hava Durumu

( Van ) °C

Van Yerel Saati

19:22 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

687 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 24 Dakika

Popüler Hava Yolları

Pegasus, Anadolu Jet, Thy

En Uygun & Ucuz Kayseri Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Kayseri uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Kayseri uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Van Şehrinde Gezilecek Yerler

Van şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Van Şehri Hakkında

Van şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Van, şehir olarak tabii güzellikler anlamından oldukça zengindir.Bölgede bulunan çok sayıda gol, tarihi yapıtlar ilin tabii güzelliğini arttırmaktadır.Mesire yerleri bakımından Van şehir , Doğu Anadolu bölgesinin en zengin illerindendir.Aynı zamanda yüz ölçümü bakımdan da Türkiye’nin 6. büyük ilidir.

Van Ferit Melen Hava alanı ile ilgili söylenecek bir çok söz bulunmaktadır.Konum itibariyle il sınırları içerisinde bulunan hava alanı, eşsiz güzelliği ile Van Gölünün hemen yakınından hareket etmektedir.Van Ferit Melen hava alanı Türkiye’nin en doğusunda bulunur. Van Ferit Melen Hava Limanının bir diğer öne çıkan özelliği ise ilk defa uydu sistemleri ile iniş kullanılmıştır.


En Ucuz Kayseri Van Uçuşları

Kayseri - Van uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Kayseri Van uçak bileti aktarmalı uçuşlar sınıfında yer almaktadır. Henüz Kayseri ile Van arasında direkt uçuş seferleri bulunmamaktadır. Ama bu hiç olmayacağı anlamına da gelmiyor. Yolculuklar genelde İstanbul üzerinden aktarılmaktadır. Dileyen yolcular İzmir aktarmalarını da kullanabilirler. Türk Hava Yolları, Anadolu Jet ya da Pegasus gibi firmaların biletlerini alarak bu uçuşu gerçekleştirebilirsiniz. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Kayseri Van uçak bileti satın alabilirsiniz.

Aktarmalı uçuşlarda bagajınız Kayseri’de teslim alınarak Van’da teslim edilecek şekilde ayarlanır. Bunun için biletinizin tek PNR(Rezervasyon Kodu) üzerinden satın almanız gerekmektedir. Yolculuğun daha verimli geçebilmesi için aktarma bekleme sürelerini kontrol edin. Ayrıca aktarma yapılan hava limanlarını da iki kere kontrol edin.

Kayseri ile Van arasındaki mesafeyi kara yolu ile gitmek isterseniz sizi bekleyen yolculuk süresi 10-12 saat arasında olacaktır. Uçak ile bu 900 Km’lik mesafeyi 3-5 saat gibi kısa bir sürede gidebilirsiniz.


Kayseri Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Kayseri şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Kayseri hava limanına otobüs ile ulaşım

100 ve 102 nolu otobüsler hava limanı yolu üzerinden geçiyor. Bu otobüslerle Yeni Mahalle, Mevlana, Sümer Yüzme Havuzu gibi duraklardan geçerek Hunat’a kadar gidebilirsiniz.

Kayseri hava limanına ulaşımda Havaş servisleri

Şehir merkezi (Yaklaşık 30 dakika sürmektedir) ve Talas’tan (Yaklaşık 30 dakika sürmektedir) hareket eden Havaş servisleri bulabilirsiniz. Servis saatleri ve hareket güzergahını Havaş’ın sitesine girerek öğrenebilirsiniz.

Kayseri hava limanına ulaşım için taksiler

Şehir merkezinden en pratik ulaşım taksi olacaktır hava limanı yakın olduğu için uygun bir fiyata ulaşım sağlayabilirsiniz


Van Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Van hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Van Ferit Melen Hava Limanı Servisleri

Van belediyesine ait otobüs seferleri bulunmaktadır. 351 nolu otobüs ile hava limanı ile şehir merkezi arasındaki ulaşımı gerçekleştirebilirsiniz. Hava limanına inen her uçak için servis hareket etmektedir. Servisler hava limanının hemen çıkışında yolcular beklemektedir.

Van Ferit Melen Hava Limanı Taksi Ulaşımı

Hava limanı ile şehir merkezi yakın mesafede olduğu için taksi ücretleri yüksek olmayacaktır. Bu sebepten doları servise alternatif olarak hava limanı çıkışında bulunan taksi durağında taksi ulaşımını da kullanabilirsiniz. Van hava limanından şehir merkezine tahminen 20-30 TL civarında maliyeti olacaktır.