LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

En Uygun & Ucuz Kayseri Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Kayseri uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kayseri Şehrinde Gezilecek Yerler

Kayseri şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Kayseri Şehri Hakkında

Kayseri şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kayseri hakkında kısa bir bilgi verecek olursak ; İç Anadolu bölgesinde yer alan, volkanik şehirlerden biridir. Türkiye’nin en yüksek dağlarından birisi olan Erciyes Dağı bu il sınırları içerisinde bulunmaktadır.Oldukça geniş yolları ile tarihi ipek yolunun geçiş noktalarından birisidir.Kayseri kültürel ve yemek zenginliği açısından da önemli şehirlerimizden birisidir. Kayseri deyince aklımıza ilk gelen şeyler pastırma ve sucuk tur. Kayseri’ye gitme imkanını bulursanız eğer Erciyes Dağına uğramanızı tavsiye ederiz.


En Ucuz Kayseri Şehri Uçuşları

Kayseri şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Kayseri iç Anadolu bölgesinde Ankara’dan sonra en çok uçuş alan şehrimizdir. Kayseri  kendine ait yoğun bir hava trafiği olduğu için nerelere uçuş olduğunu bilmekte yarar var. Kayseri’den İzmir, İstanbul, Antalya gibi şehirlere direkt olarak karşılıklı uçuşu bulunmaktadır. Ankara yakın olduğu için direkt olarak bir uçuşu bulunmamaktadır. Bu saydıklarımız  iç hat uçuşları ayrıca dış hatlarda da direkt olarak uçuşlar düzenlenmektedir. Frankfurt, Düsseldorf gibi şehirlere de uçuşlar bulunmaktadır.

Kayseri, güzel ülkemizin pastırması ile meşhur şehridir ve siz sabah kahvaltısı için İstanbul’dan kalkıp Kayseri’ye gidebilirsiniz. Sitemiz üzerinde mutlaka size uygun bir fiyat ile sunulmuş İstanbul’dan Kayseri uçak bileti alabilirsiniz. Kayseriyi doyuncaya kadar gezip görmek sizin de hakkınız öyle değil mi? Ülkemizin her yeri her köşesi ayrı güzel ve her köşesinin kendine has kendine özgü güzellikleri var sizin de bunları görmeniz lazım.


Havalimanından Kayseri Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Kayseri havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Kayseri Hava Limanı Taksi 

Şehir Merkezine en pratik ulaşım taksi olacaktır hava limanı yakın olduğu için uygun bir fiyata ulaşım sağlayabilirsiniz

Kayseri Hava Limanından Otobüs

Yaklaşık 400 metre yürüyerek otobüs durağına geçebiliyorsunuz, 100 ve 102 nolu otobüsler hava limanı yolu üzerinden geçiyor. Bu otobüslerle Yeni Mahalle, Mevlana, Sümer Yüzme Havuzu gibi duraklardan geçerek Hunat’a kadar gidebilirsiniz.

Kayseri hava limanı Havaş servisleri

Havaş servisleri Kayseri şehir merkezi güzergahını kullanarak Otobüs Terminali’nin karşısından hareket edecektir.

Kayseri Hava Durumu

Gün
Maks
Min
Paz
27°C
7°C
Pts
28°C
8°C
Sal
26°C
12°C
Çar
25°C
10°C
Per
23°C
8°C

PlusFly Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Kayseri Haritada Göster

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat 18 dakika
  • Ankara 51 dakika
  • İzmir 1 saat 28 dakika
  • Antalya 1 saat 7 dakika
  • Adana 45 dakika
  • Trabzon 1 saat 5 dakika
  • Dalaman 1 saat 20 dakika