En Uygun & Ucuz Kayseri Uçak Bileti İletişim


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Kayseri uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kayseri Şehrinde Gezilecek Yerler

Kayseri şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Kayseri Şehri Hakkında

Kayseri şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kayseri hakkında kısa bir bilgi verecek olursak; İç Anadolu bölgesinde yer alan, volkanik şehirlerden biridir. Türkiye’nin en yüksek dağlarından birisi olan Erciyes Dağı bu il sınırları içerisinde bulunmaktadır.Oldukça geniş yolları ile tarihi ipek yolunun geçiş noktalarından birisidir.Kayseri kültürel ve yemek zenginliği açısından da önemli şehirlerimizden birisidir. Kayseri deyince aklımıza ilk gelen şeyler pastırma ve sucuk tur. Kayseri’ye gitme imkanını bulursanız eğer Erciyes Dağına uğramanızı tavsiye ederiz. En ucuz Kayseri uçak bileti için yukarıdaki uçuş arama formundan faydalanabilirsiniz.

Kayseri Uçak Bileti İletişim

Kayseri Uçak Bileti İletişim Sayfasından, Kayseri uçuşları ile ilgili bilgi alabilir, Sun Express, Pegasus, Thy, Anadolu jet gibi tüm firmaların uçak biletlerini satın alma ve bilet değiştirme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Kayseri Pegasus Uçak Bileti Telefon (0850) 500 07 77
Kayseri THY Uçak Bileti İletişim (0850) 500 23 11
Kayseri Sun Express Uçak Bileti Telefonu (0850) 707 01 62
Kayseri Bilet Alma Telefon (0850) 707 03 78

En Ucuz Kayseri Uçak Bileti

Kayseri şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Kayseri iç Anadolu bölgesinde Ankara’dan sonra en çok uçuş alan şehrimizdir. Kayseri  kendine ait yoğun bir hava trafiği olduğu için nerelere uçuş olduğunu bilmekte yarar var. Kayseri’den İzmir, İstanbul, Antalya gibi şehirlere direkt olarak karşılıklı Kayseri uçak bileti satın almak mümkündür. Ankara yakın olduğu için direkt olarak Kayseri uçuşu bulunmamaktadır. Bu saydıklarımız  iç hat uçuşları ayrıca dış hatlarda da direkt olarak uçuşlar düzenlenmektedir. Frankfurt, Düsseldorf gibi şehirlerden de düzenlenen uçuşlar ile Kayseri uçak bileti satın alınabilinir.

Kayseri Uçak Bileti İletişim

Kayseri uçak bileti iletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Kayseri hava yolu bürosu ile Thy, Pegasus, Anadolu Jet, Sun Express uçak bileti satın işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kayseri uçak bileti iletişim bilgileri uçak bileti satın almak, bilet değişikliği ve bilet iptal gibi bir çok işlem için gereklidir. Kayseri büyük bir şehir olduğu için acente aramak ve bulmak oldukça güç bir işlemdir. Bu sebepten dolayı 0850 500 0 777 nolu çağrı merkezimizi arayarak Kayseri uçuşları ile ilgili bilgi alabilir ve Sun Express başta olmak üzere Pegasus, Thy, Anadolu jet gibi tüm firmaların biletleri ile ilgili müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Uygun fiyatlarla biletinizi satın alabilirsiniz Uçak bileti iletişim sayfamızı ziyaret ederek çağrı merkezimiz ile daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

 

 


Havalimanından Kayseri Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Kayseri havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Kayseri hava limanından otobüs ile ulaşım

Yaklaşık 400 metre yürüyerek otobüs durağına geçebiliyorsunuz. 100 ve 102 nolu otobüsler hava limanı yolu üzerinden geçiyor. Bu otobüslerle Yeni Mahalle, Mevlana, Sümer Yüzme Havuzu gibi duraklardan geçerek Hunat’a kadar gidebilirsiniz.

Kayseri hava limanından ulaşımda Havaş servisleri

Şehir merkezi (Yaklaşık 30 dakika sürmektedir) ve Talas’tan (Yaklaşık 30 dakika sürmektedir) hareket eden Havaş servisleri bulabilirsiniz. Servis saatleri ve hareket güzergahını Havaş’ın sitesine girerek öğrenebilirsiniz.

Kayseri hava limanından ulaşım için taksiler

Şehir merkezine en pratik ulaşım taksi olacaktır hava limanı yakın olduğu için uygun bir fiyata ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Hava Limanı

Kayseri Erkilet Hava Limanı 1998 yılında hizmete açılmıştır. Hava limanı olarak Sivil/Askeri hava limanı kategorisinde yer almaktadır. Hava limanı üçlü kodu ASR’dir. Kayseri uçak bileti alırken karşınıza çıkabilir. Hava limanı şehir merkezine 5 Km uzaklıkta bulunmaktadır. Otobüs, taksi, servis gibi ulaşım araçları ile gidebilirsiniz. Hava limanı ulaşım bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Özel araçlar içinde 440 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır.

 

Diğer şehirlerin uçuş bilgilerine göz atmak için Şehir Uçak bileti sayfasına göz atabilirsiniz.