Kayseri Hava Limanı Transfer

Kayseri Hava Limanı Transfer

Kayseri Hava Limanı Transfer

Kayseri Transfer Hizmeti Departmanına Direk Ulaşmak İçin 0542 711 37 24 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Kayseri’ye yapacağınız seyahatlerde geniş araç filomuz ile Kayseri Erkilet hava limanı ya da Kayseri şehrinin her hangi bir noktasından kalkış yaparak Kayseri Merkeze, Erciyes Dağına, Kapadokya’ya Sivas’a yada sizin tercih edeceğiniz herhangi bir ilçesine ya da farklı bir şehre  Kayseri Vip Transfer hizmeti için plusfly.com dan bilgi alabilirsiniz.

Bu yazıda aşağıdaki konuları bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak direk ulaşabilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Kayseri Hava Limanı Transfer

Kayseri’ye yapacağınız seyahatler için  Kayseri Hava Limanı Transfer hizmetini dert etmeyin. Profesyonel transfer ekibimiz ile sizi Kayseri Erkilet Hava Limanından alarak dilediğiniz noktaya ulaştırırız. Aynı gün ya da farklı bir günde dönüşünüz için sizi dilediğiniz noktadan alır ve hava limanına ulaştırırız.

 Kayseri Transfer Fiyatları

Kayseri’de herhangi bir yerden Kayseri şoförlü transfer hizmetini satın alabilirsiniz. Kayseri hava limanı şehir merkezi özel transfer ücreti araç tipine göre değişmektedir. Kayseri Hava Limanından Kayseri Şehir Merkezi yaklaşık 10 KM dir. Arabayla yaklaşık 20 dakika kadar sürmektedir.

Kayseri Hava Limanı Şehir Merkezi Transfer Fiyatları

Kayseri hava limanından Şehir Merkezine olan yolculuğun mesafesi 10 km’dir. Erciyes Dağı’nın eteklerinde kurulan, tarihi boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kayseri İç Anadolu Bölgesi’nde yer alır. Kültür ve tarih kavramlarına doyabileceğiniz bir şehrimizdir.

Kayseri hava limanından Kayseri Şehir Merkezine transfer fiyatı yaklaşık olarak 100 TL’dir.

Kayseri Hava Limanı Erciyes Dağı Transfer Fiyatları

Kayseri hava limanından Erciyes Dağına transfer fiyatı yaklaşık olarak 150,00 TL‘dir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

Kayseri hava limanından Erciyes Dağı’na olan yolculuğun mesafesi 35 km’dir. Kayseri’de kış turizmi sezonu Erciyes dağına kayak sevenlerin büyük ilgi göstermesinden dolayı oldukça yoğun geçmektedir. Hava limanından inen misafirler Erciyes dağına kolayca ulaşmak istemekte ve bu sebepten dolayıda Kayseri hava limanından Erciyes dağına transfer fiyatı araştırması yapmaktadırlar. Kayserinin sembolü olarak kabul edilen Erciyes dağı İç Anadolu Bölgesinin birinci, Türkiye’nin 5. büyük dağı unvanına sahiptir ve hem kış turizmi, hem dağ tırmanışı, hem de yayla turizmi bakımından yılın her döneminde önemini korumakta ve ziyaretçi akınına uğramaktadır.

Kayseri Hava Limanı Develi Transfer Fiyatları

Kayseri hava limanından Develiye olan yolculuğun mesafesi 50 km’dir. Tarihi taş yapıları, evleri ve onların oluşturduğu bu ambiyans görülmeye değer.

Kayseri hava limanından Develiye transfer fiyatı yaklaşık olarak 125,00 TL‘dir. Vip aracımız ile yolculuk yapmak isterseniz fiyat 200,00 TL olmakta. Daha detaylı hesaplamayı km başı normal aracımızda 2,5 TL’den Vip aracımızda ise 4 TL’den sizlerde hesaplayabilirsiniz. Net fiyat için lütfen sayfanın başında verdiğimiz telefon numarası ile iletişime geçiniz.

Kayseri Hava Limanı Yahyalı Transfer Fiyatları

Kayseri hava limanından Yahyalıya olan yolculuğun mesafesi 85 km’dir. Turizm olarak Aladağlar Milli Parkı ile öne çıkıyor. Ormanı, vadisi, gölü, şelalesi ile tam bir doğa abidesi olan bu ilçemiz Kayseri ilçelerinin arasında en gezilesi yerlerden bir tanesidir.

Kayseri hava limanından Yahyalıya transfer fiyatı yaklaşık olarak 212,50 TL‘dir. Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Kayseri Hava Limanı Bünyan Transfer Fiyatları

Kayseri hava limanından Bünyan’a olan yolculuğun mesafesi 46 km’dir. Halısı ile ünlü olan bir başka ilçemizdir. Halıcılığın gördüğü büyük önemden farklı olarak ilçede Tuzla Palas Gölü ve Karatay Hanı gibi önemli yerlerde bulunmakta.

Kayseri hava limanından Bünyan’a transfer fiyatı yaklaşık olarak 115,00 TL‘dir. Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Kayseri Hava Limanı İncesu Transfer Fiyatları

Kayseri hava limanından İncesu’ya olan yolculuğun mesafesi 46 km’dir. İlçemiz, tarihi kalıntıları ile ön plandadır ve üzüm ile meşhur bir yöremizdir.

Kayseri hava limanından İncesu transfer fiyatı yaklaşık olarak 107,50 TL’dir. Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Kayseri Hava Limanı Pınarbaşı Transfer Fiyatları

Kayseri hava limanından İncesu’ya olan yolculuğun mesafesi 92 km’dir. Yeşil ve bol sulu, güzel bir ilçemiz, özellikle mesire yeri olan büyük parkını ve çıkan su görülmeye değerdir.

Kayseri hava limanından Erciyes Dağına transfer fiyatı yaklaşık olarak 230,50 TL‘dir. Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Kayseri Hava Limanı Tomarza Transfer Fiyatları

Kayseri hava limanından Tomarza’ya olan yolculuğun mesafesi 53 km’dir. Turistlik açıdan pek gezilecek bir yeri olmayan ilçemiz, ovalarının güzelliği ile bilinir.

Kayseri hava limanından Tomarza’ya transfer fiyatı yaklaşık olarak 132,50 TL‘dir. Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Kayseri Hava Limanı Yeşilhisar Transfer Fiyatları

Kayseri hava limanından Yeşilhisar’a olan yolculuğun mesafesi 53 km’dir. Resmen tarih kokan bir yerdir, Kapadokya kadar güzelliklere sahiptir ve Kapadokya’nın yakınındadır ama aynı ilgiyi görmemekte.

Kayseri hava limanından Yeşilhisar transfer fiyatı yaklaşık olarak 87,50 TL‘dir. Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Kayseri Hava Limanı Sarıoğlan Transfer Fiyatları

Kayseri hava limanından Sarıoğlan’a olan yolculuğun mesafesi 68 km’dir. Tipik şirin bir Kayseri ilçesidir.

Kayseri hava limanından Sarıoğlan transfer fiyatı yaklaşık olarak 170,00 TL‘dir. Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Kayseri Hava Limanı Hacılar Transfer Fiyatları

Kayseri hava limanından Hacılar’a olan yolculuğun mesafesi 20 km’dir. İlçe Kayseri’nin güneyinde Erciyes Dağlarının eteklerinde yer almaktadır. Erciyes Dağı’nın önemli bir bölümü Hacılar ilçe sınırlarında bulunmaktadır.

Kayseri hava limanından Hacılar transfer fiyatı yaklaşık olarak 50,00 TL‘dir.Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Kayseri Hava Limanı Sarız Transfer Fiyatları

Kayseri hava limanından Hacılar’a olan yolculuğun mesafesi 136 km’dir. Sarız denilince ilk akla gelenler kilim ve doğal kaynak sularıdır.

Kayseri hava limanından Erciyes Dağına transfer fiyatı yaklaşık olarak 340,00 TL‘dir. Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Kayseri Hava Limanı Akkışla Transfer Fiyatları

Kayseri hava limanından Akkışla’ya olan yolculuğun mesafesi 85 km’dir. Akkışla, tarih meraklıları için önemli bir yerdir, bu önemi de Kululu Kalesinden alıyor. Yolunuz düşerse, mutlaka Kululu kalesini ziyaret edin.

Kayseri hava limanından Akkışla’ya transfer fiyatı yaklaşık olarak 212,50 TL‘dir. Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Kayseri Hava Limanı Felahiye Transfer Ücreti

Kayseri hava limanından Felahiye’ye olan yolculuğun mesafesi 51 km’dir. Turistlik yerler bakımından çok zengin olmayan ilçemiz, bir çok Kayseri ilçesi gibi doğa güzelliği ile ön planda olan bir ilçemizdir.

Kayseri hava limanından Felahiye’ye transfer fiyatı yaklaşık olarak 127,50 TL‘dir. Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Kayseri Hava Limanı Özvatan Transfer Ücreti

Kayseri hava limanından Özvatan’a olan yolculuğun mesafesi 74 km’dir. Çevresi dağlarla çevrili şirin bir ilçemizdir.

Kayseri hava limanından Özvatan’a transfer fiyatı yaklaşık olarak 185,00 TL‘dir. Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Kayseri Hava Limanı Nevşehir Transfer Ücreti

Kayseri hava limanından Nevşehir’e olan yolculuğun mesafesi 90 km’dir. Anadolu’nun masal kenti olarak adlandırılan bu şehir, tarihi ve dokusuyla farklı bir dünyaya açılan kapı gibidir. Nevşehir denilince akla gelen bir diğer önemli şey ise Kapadokya’dır.

Nevşehir hakkında detaylı bilgi için Nevşehir’de gezilecek yerler yazımızı okumalısınız.

Kayseri hava limanından Erciyes Dağına transfer fiyatı yaklaşık olarak 225,00 TL‘dir. Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Kayseri Hava Limanı Ürgüp Transfer Ücreti

Kayseri hava limanından Ürgüp’e olan yolculuğun mesafesi 75 km’dir. Kapadokya bölgesi denilince akla gelen, Nevşehir iline bağlı olan oldukça önemli bir ilçemizdir. Ürgüp, turizm açısından oldukça zengindir. Üç Güzellerin Evi denilen Ürgüp, doğal güzelliği ile görenleri büyülemekte.

Kayseri hava limanından Erciyes Dağına transfer fiyatı yaklaşık olarak 187,50 TL‘dir. Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Kayseri Hava Limanı Göreme Transfer Ücreti

Kayseri hava limanından Göreme’ye olan yolculuğun mesafesi 85 km’dir. Nevşehir-Ürgüp-Avanos üçgeni arasında, etrafı vadilerle çevrili bir bölgede yer alır.Korama-Matıana-Macaan ve Avcılar, Göreme’nin eski isimleridir. Göreme Peri bacalarının içinde yerleşim sürdüğü 2000 nüfuslu bir kasaba. Yörede Hıristiyanlık öncesi dönemden kalan mezar odalarını kayalar üzerinde görüyoruz. En önemli özelliği Erciyes Dağı ve Hasan Dağı tüflerinin, rüzgâr ve su aşınması sonucunda oluşan olağanüstü kaya şekilleri ve kışın ılık, yazın serin olan ve bu nedenle her mevsim için uygun iç iklim koşulları taşıyan kayaya oyma mekânlardır.

Kayseri hava limanından Göreme’ye transfer fiyatı yaklaşık olarak 212,50 TL‘dir. Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Kayseri Hava Limanı Avanos Transfer Ücreti

Kayseri hava limanından Göreme’ye olan yolculuğun mesafesi 75 km’dir. Altında yeraltı şehirlerinin olduğu söylenen Avanos’da eski şehrin uzantıları, tepelerde bir yerde açığa çıkıyormuş. Avanos’tan yer altından birkaç kilometre yürüyüp, dağın yamacında, tekrar yer üstüne dönmenin mümkün olduğu söyleniyor.

Kayseri hava limanından Erciyes Dağına transfer fiyatı yaklaşık olarak 187,50 TL‘dir. Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Kayseri Hava Limanı Niğde Transfer Ücreti

Kayseri hava limanından Niğde’ye olan yolculuğun mesafesi 140 km’dir. Niğde köklü kültürel geçmişi ile öne çıkan şehirlerimizden biridir.

Niğde hakkında detaylı bilgiyi Niğde’de gezilecek yerler yazımızda bulabilirsiniz.

Kayseri hava limanından Niğde’ye transfer fiyatı yaklaşık olarak 350,00 TL‘dir. Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Kayseri Hava Limanı Aksaray Transfer Ücreti

Kayseri hava limanından Aksaray’a olan yolculuğun mesafesi 165 km’dir. Kapadokya bölgesinde bulunan Aksaray ilimiz, dünyanın en görkemli ve en güzel doğa harikalarından biri olan Ihlara Vadisine ev sahipliği yapıyor. Ihlara Vadisi, içinde yerleşim yeri olan, dünyanın en büyük ikinci vadisi olarak gösteriliyor. Aksaray, tarihi ve kültürel değerleriyle önemli bir ilimiz.

Aksaray hakkında detaylı bilgi için Aksaray’da gezilecek yerler yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kayseri hava limanından Erciyes Dağına transfer fiyatı yaklaşık olarak 412,50 TL‘dir. Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Kayseri Hava Limanı Kırşehir Transfer Ücreti

Kayseri hava limanından Kırşehir’e olan yolculuğun mesafesi 140 km’dir. Bahar aylarında turist akınına uğrayan şehrimiz, gezilip görülmeye değer bir yerdir.

Kırşehir hakkında detaylı bilgi için Kırşehir’de gezilecek yerler yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kayseri hava limanından Kırşehir’e transfer fiyatı yaklaşık olarak 350,00 TL‘dir. Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Kayseri Hava Limanı Şarkışla Transfer Ücreti

Kayseri hava limanından Şarkışla’ya olan yolculuğun mesafesi 120 km’dir. Turistlik yerler bakımından pek bir iddiası olamayan ilçemiz, klasik ilçeler arasındadır.

Kayseri hava limanından Şarkışla’ya transfer fiyatı yaklaşık olarak 300,00 TL‘dir. Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Kayseri Hava Limanı Sivas Transfer Ücreti

Kayseri hava limanından Sivas’a olan yolculuğun mesafesi 200 km’dir. Sivas, dağlık alanların arasında yer almasıyla ziyaretçilerine kazandırdığı doğa manzarası, tarihi yerleri, dillere destan köftesi ve daha birçok özelliğiyle keyif veren bir şehrimizdir.

Sivas hakkında detaylı bilgi için Sivas’da gezilecek yerler yazımızı okuyabilirsiniz.

Kayseri hava limanından Sivas’a transfer fiyatı yaklaşık olarak 500,00 TL‘dir. Fiyatlar araç yoğunluğu ve müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Diğer araç seçeneklerimiz için bize ulaşın.

 Kayseri Otobüs Transferi

Kayseri hava limanında sizleri karşılıyor ve gideceğiniz yere dilediğiniz tarih ve saat’de sizleri ulaştırıyoruz. Yolculukta her hangi bir sorun yaşanmaması adına kişiye göre özel ayarlayabildiğimiz seçenekte otobüslerimiz bulunmakta. Ulaşım olarak da 16, 27 ve 46 kişilik araç seçeneklerimiz bulunmakta. Güvenli bir yolculuk için 4 kişilik araç fiyatlarına Kayseri Transfer Fiyatları bölümünden fiyatlarımıza göz atabilirsiniz. Otobüs ya da farklı bir destinasyon transfer fiyatı için 0542 711 37 24 nolu numarayı arayabilirsiniz.