En Uygun & Ucuz Kastamonu uçak bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Kastamonu uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kastamonu Şehrinde Gezilecek Yerler

Kastamonu şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Kastamonu Şehri Hakkında

Kastamonu şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kastamonu Karadeniz bölgesinde yer alan sürekli olarak turizme açık illerimizden birisidir. Şehir sene boyu sürekli olarak turist alır. Eski medeniyetlerden kalma yapılarıyla ve deniz kenarı ilçelerine duyulan ilgi sebebiyle gezilecek yerler listenize eklemeniz gereken yerlerden birisidir.


En Ucuz Kastamonu Uçak Bileti

Kastamonu şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Akraba ziyareti, iş seyahati veya tatil için Kastamonu’ya gidecek olanlar Kastamonu uçak bileti almak için sistemimizden istedikleri zaman istedikleri hava yolundan biletlerini kolayca alabilirler. Gideceğiniz tarihe göre sistemden seçim yaparak istediğiniz hava yolunda boş olan alanları görebilir ve bu sayede biletinizi sistemden kolayca alabilirsiniz. Gidiş dönüş biletlerini sistemden alarak gidiş ve dönüşlerde sorun yaşamadan uçuş imkanını kolayca bulabilirsiniz. Sisteme istediğiniz zaman rahatlıkla giriş yapabilir ve buradan istediğiniz zaman biletinizi alabilirsiniz.

İstanbul’dan Kastamonu’ya Pegasus ve Türk hava yollarının karşılıklı olarak seferlerine Kastamonu uçak bileti almak mümkün olabilmektedir.


Havalimanından Kastamonu Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Kastamonu havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Kastamonu havalimanı şehir merkezine yaklaşık 13 km uzaklıkta bulunmaktadır. Ulaşımlar  otobüs seferleri, taksi hizmetleri, kiralık araç ve özel araçlar ile yapılmaktadır. Eğer sizi alacak bir kişi varsa en kolay olan ulaşım, sizi alacak olan biri yok ise bir sorun haline dönüşebilmektedir. Bizde bu durumlarda bir nebze yardım edebilmek için size birkaç alternatif sunduk

Kastamonu Otobüs Seferleri

Uçuş saatlerine göre otobüs seferleri bulunmaktadır. Hava limanına indiğinizde bu seferleri kullanarak ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Kastamonu Taksi Ulaşımı

Hava limanı taksi hizmetlerini kullanarak hızlı bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Hava limanının hemen çıkışında bulunan taksiler sizlere gerekli ulaşımı kolaylaştıracaktır.

 

Diğer şehirlerin uçuş bilgilerine göz atmak için Şehir Uçak bileti sayfasına göz atabilirsiniz.

Özel araç kullanımı

Gideceğiniz yere ulaşım için kendinizin ya da tanıdıklarınızın özel araçlarını kullanabilirsiniz. Özellikle ilçe ulaşımlarında en pratik ulaşım yolu olacaktır.