En Uygun & Ucuz Kastamonu Uçak Bileti İletişim


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Kastamonu uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kastamonu Şehrinde Gezilecek Yerler

Kastamonu şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Kastamonu Şehri Hakkında

Kastamonu şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kastamonu Karadeniz bölgesinde yer alan sürekli olarak turizme açık illerimizden birisidir. Şehir sene boyu sürekli olarak turist alır. Eski medeniyetlerden kalma yapılarıyla ve deniz kenarı ilçelerine duyulan ilgi sebebiyle gezilecek yerler listenize eklemeniz gereken yerlerden birisidir.


En Ucuz Kastamonu Uçak Bileti

Kastamonu şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Akraba ziyareti, iş seyahati veya tatil için Kastamonu’ya gidecek olanlar Kastamonu uçak bileti almak için sistemimizden istedikleri zaman istedikleri hava yolundan biletlerini kolayca alabilirler. Gideceğiniz tarihe göre sistemden seçim yaparak istediğiniz hava yolunda boş olan alanları görebilir ve bu sayede biletinizi sistemden kolayca alabilirsiniz. Gidiş dönüş biletlerini sistemden alarak gidiş ve dönüşlerde sorun yaşamadan uçuş imkanını kolayca bulabilirsiniz. Sisteme istediğiniz zaman rahatlıkla giriş yapabilir ve buradan istediğiniz zaman biletinizi alabilirsiniz.

İstanbul’dan Kastamonu’ya Pegasus ve Türk hava yollarının karşılıklı olarak seferlerine Kastamonu uçak bileti almak mümkün olabilmektedir.

Kastamonu Uçak Bileti İletişim

Kastamonu uçak bileti iletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Kastamonu hava yolu bürosu ile Thy, Pegasus, Anadolu Jet, Sun Express uçak bileti satın işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kastamonu uçak bileti iletişim bilgileri uçak bileti satın almak, bilet değişikliği ve bilet iptal gibi bir çok işlem için gereklidir. Kastamonu büyük bir şehir olduğu için acente aramak ve bulmak oldukça güç bir işlemdir. Bu sebepten dolayı 0850 500 0 777 nolu çağrı merkezimizi arayarak Kastamonu uçuşları ile ilgili bilgi alabilir ve Sun Express başta olmak üzere Pegasus, Thy, Anadolu jet gibi tüm firmaların biletleri ile ilgili müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Uygun fiyatlarla biletinizi satın alabilirsiniz Uçak bileti iletişim sayfamızı ziyaret ederek çağrı merkezimiz ile daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Kastamonu Pegasus Uçak Bileti Telefon (0850) 500 07 77
Kastamonu THY Uçak Bileti İletişim (0850) 500 23 11
Kastamonu Sun Express Uçak Bileti Telefonu (0850) 707 01 62
Kastamonu Bilet Alma Telefonu (0850) 707 03 78

Havalimanından Kastamonu Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Kastamonu havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Kastamonu havalimanı şehir merkezine yaklaşık 13 km uzaklıkta bulunmaktadır. Ulaşımlar  otobüs seferleri, taksi hizmetleri, kiralık araç ve özel araçlar ile yapılmaktadır. Eğer sizi alacak bir kişi varsa en kolay olan ulaşım, sizi alacak olan biri yok ise bir sorun haline dönüşebilmektedir. Bizde bu durumlarda bir nebze yardım edebilmek için size birkaç alternatif sunduk

Kastamonu Otobüs Seferleri

Uçuş saatlerine göre otobüs seferleri bulunmaktadır. Hava limanına indiğinizde bu seferleri kullanarak ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Kastamonu Taksi Ulaşımı

Hava limanı taksi hizmetlerini kullanarak hızlı bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Hava limanının hemen çıkışında bulunan taksiler sizlere gerekli ulaşımı kolaylaştıracaktır.

 

Diğer şehirlerin uçuş bilgilerine göz atmak için Şehir Uçak bileti sayfasına göz atabilirsiniz.

Özel araç kullanımı

Gideceğiniz yere ulaşım için kendinizin ya da tanıdıklarınızın özel araçlarını kullanabilirsiniz. Özellikle ilçe ulaşımlarında en pratik ulaşım yolu olacaktır.

Kastamonu Hava Durumu

Gün
Maks
Min

PlusFly Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

PlusFly Uygulama İndir
Kastamonu Haritada Göster

Kastamonu

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat 2 dakika
  • Ankara 44 dakika
  • İzmir 1 saat 22 dakika
  • Antalya 1 saat 15 dakika
  • Adana 1 saat 10 dakika
  • Sivas 56 dakika
  • Trabzon 1 saat 9 dakika