Kastomonu Pegasus İletişim

Pegasus İletişim 0850 500 0 777

Kastamonu Pegasus İletişim Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir. Bu Numara aracılığı ile uçak bileti satın alma, bilet değiştirme gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kastamonu son zamanlarda daha çok yolcuya ev sahipliği yapmaya başladı. Artık daha çok yolcu Kastamonu hava limanını kullanıyor, Dünya’nın birçok yerine uçuşlarını buradan gerçekleştiriyor. Pegasus da Kastamonu hava limanını düzenli olarak kullanan firmalardan birisidir. Pegasus iletişim için Kastamonu’da çok fazla yer bulamayabilirsiniz. Hatta her zaman açık bir acente de olmayabilir. Bunun için açtığımız ücretsiz çağrı merkezini arayarak uçak biletinizi alabilir, diğer konularda da yardım alabilirsiniz.

Pegasus Çağrı Merkezi

Günümüzde farklı konularda yardım almak için çağrı merkezlerine ulaşmak istiyoruz. Hatta çağrı merkezi bizim için bir kültür haline geldi bile diyebiliriz. Uçak bileti almak, değişiklikler yapmak, koltuk seçimi, ek bagaj, yemek seçimi, tekerlekli sandalye isteği, refakatçisi olmadan çocuk yolcu taşımacılığı ve daha birçok farklı konu için çağrı merkezleri ile görüşmek istiyoruz. Pegasus çağrı merkezi ücretli bir hattır ve dakikası bir buçuk liradan işlem görmektedir. Bazı yolcular imkansızlıktan dolayı ulaşamıyor ve alternatif numaralara yöneliyor. İnternet üzerinde bunun için kurulmuş bir sürü site var. Ve bunların kimileri ise dolandırıcı olarak çalışıyorlar. Seçim yapmak konusunda zorlanabilir, muhatap arayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda ücretsiz olan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Tam kapasite müşteri hizmetleri gibi olmasa da birçok konuda yardımcı olmaktayız. Yardımcı olamadığımız konularda ise yol gösterebiliriz.

Ücretsiz Flypgs İletişim Numarası

Ücretsiz iletişim numaramız olan 0850 500 0 777 üzerinden hızlıca işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Uçak seferlerini sorgulayabilir, en uygun fiyatları öğrenebilir, rezervasyon ve bilet işlemlerini yapabilir, ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Pegasus iletişim numaramız ile en kolay yoldan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kastamonu Pegasus Acente

Acenteye gidemeyecek kadar uzak bir durumdaysanız, uygun bir saat değilse yada diğer sebeplerden ötürü ise endişe etmenize gerek yok. Kastamonu acente için yine bizimle irtibat kurabilirsiniz. Sadece kredi kartı yada banka kartı ile değil, havale ve eft yöntemleri ile de bilet satın alabilirsiniz.