Kamil Koç Otobüs Bileti, Kamil Koç İletişim

Kamil Koç Otobüs Bileti, Kamil Koç İletişim

Kamil Koç Otobüs Bileti, Kamil Koç İletişim

Kamil Koç İletişim 0850 500 0 777

Kamil koç otobüs bileti satın almak için 0850 500 0 777 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Ya da isterseniz internet sayfamızdan online olarak ta otobüs bileti satın alabilirsiniz. Yazının devamında otobüs firması hakkında sizlere daha detaylı bilgiler vermeye çalıştık.

Kamil Koç Hakkında Genel Bilgiler

Yolculuk, seyahat, hareket bunlar artık modern dünyanın en çok kullanılan terimleridir. “Hareket edebilen gençtir” sözü eskilerden bu yana kulağımıza çalınmıştır. Tanımlar her ne kadar farklı olsa da amacımız genelde aynı olmaktadır. İsimler değişir ama sistemin geneli aynı kalır. Günümüzde otobüs yolculuğu bizi bir yerden diğer yere ulaştıran ilk alternatiflerden birisidir. Uçak yolculuğu her yere yapılmazken, tren yolculuğu ucuz ama çok yavaşken, otobüs yolculuğu ideal bir seyahat tipidir. Firma olarak bize bu ulaşımı sağlayan en büyük firmalardan birisidir. Eğer internette kısa bir arama yapacak olursanız Türkiye’nin birçok otobüs firması vardır. Kiminin birkaç otobüsü var kiminin ise hareket ettiği bir kaç güzergah vardır. En çok güzergah ağı olan firmalardan birisidir Kamil Koç.

Kamil Koç, 1926 yılında kurulmuştur.  Neredeyse 100 yıllık bir tarihi olan firma bu süre içinde hem gelişmiştir hem de tecrübeleriyle yolcularına daha güvenli seyahat imkanı sunmaktadır. Araç sayısı 1100 ün üzerindedir. Bu demek oluyor ki büyük bir organizasyonun oluşturucusudur. Binlerce çalışanı ile güler yüzlü hizmeti bulabilirsiniz.

Büyük bir sektörün içerisinde bu kadar öncü bir konumda olmasını teknolojiyi ve arzları iyi kullanmasındandır. Otobüslerinin gençliği, rahat dizaynı ve teknolojik donanımları ile müşterilerin hizmetine sunmuştur.

kamil koç otobüs bileti

Kamil Koç Otobüs Bileti Seferleri

Kamil koç otobüs firması Türkiye’nin en büyük ve en köklü firmalarındandır. Türkiye’nin hemen hemen her herine seferleri ile ulaşmaktadır. Kamil koç ile nerelere otobüs bileti satın alabilirsiniz bununla ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

Otobüs firması İstanbul merkezli ve kalkışlı olarak Sivas, Gaziantep, Samsun, Bingöl, Karabük, Ağrı, Hatay, Mersin, Antalya, Kütahya, Kastamonu, Malatya, Bitlis, Bursa, Erzurum, Erzincan, Amasya, Trabzon, Yalova, Manisa, Yozgat, Bartın başta olmak üzere bir çok şehre ve ara istasyon ilçelere yeni ve lüks otobüsleri ile sefer düzenlemektedir. Aşağıdaki iletişim telefon numarasını arayarak otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

 

Diğer otobüs firmaları hakkında bilgi edinmek için Otobüs Firmaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.