En Uygun & Ucuz Maraş Uçak Bileti Satış Noktaları İletişim 0850 500 0 777


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Maraş uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Maraş Şehrinde Gezilecek Yerler

Maraş şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Maraş Şehri Hakkında

Maraş şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Asurlular ve Roma döneminden kalma şehir yapısı ile 7 Şubat 1973 tarihinde Kahramanlık unvanı verilmiştir. Köklü bir geçmişe sahip olan şehir dondurması ile meşhurdur. Ormanlık alana sahip olmayan bu şehir, güzel Akdeniz iklimiyle, yeşil görüntüsüyle, ovalarıyla bu eksiği kapatmıştır. Ekonomik anlamda ise işsizlik oranının en düşük olduğu ve dünyada kahramanlık unvanına sahip tek ildir.


En Ucuz Maraş Uçak Bileti

Maraş şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Kahramanmaraş uçak bileti almak için Pegasus, Anadolu Jet ve Türk hava yollarını kullanabilirsiniz. Bu firmalar ile İstanbul Sabiha Gökçen ve Atatürk hava limanına direkt uçuş bulabilirsiniz. Anadolu Jet hava yolları ile de Ankara ile karşılıklı uçuşlar bulabilirsiniz. Kahramanmaraş uçuşları uçuş taleplerine göre değişiklik gösterebilmektedir.


Havalimanından Maraş Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Maraş havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Kahramanmaraş hava limanı şehir merkezine en yakın olan hava limanlarından bir tanesidir. Öyle ki şehir merkezine olan uzaklığı 5 km civarındadır. Taksilerle ve belediyenin düzenlediği otobüs seferleri ile şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.