Jetgenç ve Ziraat Bankasından Gençlere Özel Kampanya

Jetgenç ve Ziraat Bankasından Gençlere Özel Kampanya

Jetgenç ve Ziraat Bankasından Gençlere Özel Kampanya

Jetgenç’ten harika bir kampanya daha!

Anadolu Jet, gençlerin daha kolay ve ekonomik uçuş gerçekleştirmesi için Jetgenç uygulamasını hayata geçirmiştir. Jetgenç ile gençler uçuş yaptıkça hem puan kazanacak hemde ek kampanyalardan yararlanabilecek.

Ziraat Bankasının 18-24 yaş aralığında olan kredi kartı özellikli Genç Bankkart kullanan müşteriler uçuşlarında indirim kazanacaklar. Gençler yapacağı uçuşlarda %30 indirime sahip olacaklar. Günümüzde uçak bileti almak artık bir lüks olmaktan çıkarak standart ulaşım olarak kabul görmeye başladı. Hal böyle iken bazen daha ekonomik bilet almak için kampanyaları, indirimleri ve promosyonları takip etmek bile yeterli olabiliyor.

Anadolu Jet ve Ziraat Bankası iş birliğinde yapılan bu kampanya ile daha cazip fiyatlarda uçak bileti satın alabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için bazı ön koşulları yerine getirmelisiniz. Öncelikle Jetgenç üyesi olmanız ilk ön koşul diyebiliriz.

Kampanya tarihleri : 13-27 Şubat (Kampanya detaylarını ve koşullarını Anadolu Jet sayfasından ya da ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz 0850 500 0 777)

Anadolu Jet uçuşları için en uygun fiyatlar Plusfly.com’da

  Anadolu Jet uçuşları için sayfamızdan uçak bileti alabilirsiniz. Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok noktasına uçuş gerçekleştirmek için sitemiz üzerinden biletinizi iki adımda kolaylık alabiliyorsunuz. Tüm firmalara ait biletler fiyatlara göre sıralanarak size sunulmaktadır. Tercih ederseniz ücretsiz çağrı merkezimizi de arayabilirsiniz 0850 500 0 777

BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ