Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

En Uygun & Ucuz İzmir Trabzon Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

10 Dakika

Trabzon Hava Durumu

( Trabzon ) 26 °C

Trabzon Yerel Saati

01:30 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1099 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 57 Dakika

Popüler Hava Yolları

Sunexpress, Pegasus, Atlas Global, Anadolu Jet

En Uygun & Ucuz İzmir Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz İzmir uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak İzmir uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Trabzon Şehrinde Gezilecek Yerler

Trabzon şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Trabzon Şehri Hakkında

Trabzon şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Trabzon, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. 760 bin üzerinde bulunan nüfusu ile oldukça gelişmiş bir şehirdir. Şehir, tarihi olarakta birçok sahneye tanıklık etmiştir. Bu olaylar ise kültürel olarak bir miras ve oldukça cezbedici yapılar olarak bize armağan olmuştur. Trabzon’da “Karadeniz Teknik Üniversitesi” bulunmaktadır. Eğitim bakımından oldukça gelişmiş bu üniversite ile şehir her yıl binlerce öğrenciyi bünyesinde ağırlamaktadır. En popüler ulaşım araçları otobüs ve uçaktır. Trabzon’dan birçok şehre uçuş bulunmaktadır ve siz de Trabzon uçak bileti alarak bu güzel şehre ulaşım sağlayabilirsiniz.


En Ucuz İzmir Trabzon Uçuşları

İzmir - Trabzon uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

İzmir Trabzon Ege ve Karadeniz’in en çok uçuş alan bölgeleri sayabiliriz. İki noktada için kara yolu ile hareket uzun sürecektir. Bu sebeple Izmir Trabzon uçak bileti tercih edilebilir. Alacağınız biletler genelde aktarmalı olacaktır. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun İzmir Trabzon uçak bileti satın alabilirsiniz.

Izmir Trabzon uçak bileti alırken size yardımcı olacak diğer bilgi ise Atlas Global, Pegasus ve Sun Express hava yollarının direkt uçuş yaptığıdır. Direkt uçuşlar her gün olmayabilir. Sefer aralıkları uçuş yoğunluklarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Diğer hava yolu şirketleri ise İstanbul ve Ankara üzerinden aktarmalı hareket etmektedirler. Hava yolculuğuna ne sevk eden diğer faktör ise daha önce belirttiğimiz gibi mesafedir. İzmir ile Trabzon arası 1327 Km dir.


İzmir Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İzmir şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

İzmir Hava limanına HAVAŞ Servisleri

Çeşme (yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir- 26 TL), Alsancak (yaklaşık 1 saat sürmektedir- 11 TL), Karşıyaka-Mavişehir (yaklaşık 1 saat sürmektedir- 11 TL) HAVAŞ otobüslerini kullanabilirsiniz.

Aydın, Kuşadası, Söke ve Manisa Hava limanına Havaş Servisleri

Hava limanı ile Aydın (yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir- 26 TL), Kuşadası (1 buçuk saat sürmekte)- Söke (2 saat sürmekte), Manisa (yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir- 22 TL) arasında servisler bulunmaktadır.

İzmir Hava limanına Belediye Otobüsleri

200 numaralı hat (Mavişehir), 202 numaralı hat (Alsancak), 204 numaralı hat (Bornova) ile Adnan Menderes hava limanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

İzmir Hava Limanı Araç Kiralama

Alternatif olarak tercih edebileceğiniz bir ulaşım biçimidir.

İzmir Hava Limanı Taksileri

İzmir’in her yerinden hava limanına taksilerle rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Biraz pahalı bir ulaşım olmasına rağmen en rahat ulaşım şekli de Taksi olmaktadır.


Trabzon Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Trabzon hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

TRABZON HAVA LİMANINDAN ULAŞIMINDA HAVAŞ (ŞEHİR MERKEZİ)

Trabzon Hava limanı şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında olup Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne ise sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Hava limanından şehir merkezine Havaş servislerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

TRABZON HAVA LİMANINDAN ULAŞIMINDA HAVAŞ (HOPA, ARDEŞEN, RİZE ve GİRESUN)

Havalimanı ile Hopa (yaklaşık 3,5 saat sürmektedir) , Ardeşen (yaklaşık 2,5 saat sürmektedir), Rize (yaklaşık 1,5 saat sürmektedir) ve Giresun (yaklaşık 3 saat sürmektedir) arasında servisler bulunmaktadır. Detaylı bilgi edinmek için Havaş sitesini kontrol edebilirsiniz.

TRABZON HAVA LİMANINDAN ULAŞIMINDA TAKSİ KULLANIMI

Terminalin hemen dışında bulunan taksilerle de dilediğiniz noktaya hızlıca ulaşabilirsiniz.