İzmir Sivas uçak bileti direkt uçuş olarak yapılan seferlere kesilebilmektedir. İzmir Sivas Direkt uçuşlar  Pegasus Hava Yolları tarafından düzenlemektedir. plusfly.com/pegasus-iletisim sayfasını ziyaret ederek Pegasus iletişim hattından uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Pegasus tarafından yapılan Aktarmasız İzmir Sivas uçuşları ile uçuşunuz çok daha kısa süreli olabilir. Direkt seferler dışında İzmir Sivas aktarmalı uçuşları da bulunmaktadır. Aktarmalı seferleri ise Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet İstanbul aktarmalı olarak düzenlemektedir.

Sivas Hava Limanı Ulaşım konusuna göz atarak İzmir – Sivas seyahatiniz de hava limanından Sivas şehir merkezine nasıl ulaşabileceğiniz konusunda bilgi alabilirsiniz.

 Pegasus İzmir Sivas Direk Uçak Seferleri

Uçuş Günü Uçuş Saati Kalkış-Varış
Pazartesi 13:55 – 15:30
Perşembe 07:50 – 09:25

Pegasus İzmir Sivas Uçak Bileti satın almak için Pegasus İzmir İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

THY İzmir Sivas Uçak Seferleri

Türk hava yollarının İzmir Sivas hattında direk uçak seferleri bulunmamaktadır.  İstanbul aktarmalı olarak haftanın her günü uçuş bulabilirsiniz.

THY İzmir Sivas Uçak Bileti satın almak için THY İzmir İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Anadolu jet İzmir Sivas Uçak Seferleri

Anadolu Jet İzmir Sivas hattında direk uçak seferleri bulunmamaktadır.  İstanbul aktarmalı olarak İzmir Sivas Uçak Bileti satın alabilirsiniz.

Sun Express İzmir Sivas Uçak Seferleri

Sun Express İzmir Sivas hattında uçuşu bulunmamaktadır. Sivas – İstanbul seferi de bulunmadığından dolayı aktarmalı seferleri de bulunmamaktadır.

Anadolu Jet İzmir Sivas Uçak Bileti satın almak için Anadolu Jet İzmir İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Sivas Hakkında

Sivas, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış oldukça eski bir yerleşim yeridir. Kültür ve yapı bakımından oldukça zengin olan şehir İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. İklim olarak karasal iklim hakimdir. Yazları sıcak ve kurak geçerken kışları ise soğuk ve bol yağışlı olarak geçmektedir. Ülkede kışları en zor geçen soğuk geçen şehirlerimizin başında yer alır. Eğer Sivas’a kış aylarında gitmeyi düşünüyorsanız kalın giyinmeyi unutmayın ����

İnsanlar çeşitli sebeplerle doğdukları topraklardan koparak farklı şehirlere özellikle para kazanma amacıyla yerleşirler. Ekonomik kaygılarla ve eğitim durumundan yurdundan kopan insanlar senede bir kaç kez memleketlerine gelip sevdikleriyle hasret giderirler. Ülkemizde en çok göç veren illerin başında gelir Sivas. Sivas’tan farklı şehirlere göç etmek zorunda kalan her insanın dönüş yolunda kullandığı ulaşım şekli ise değişen şartlarla birlikte artık hava ulaşımı olmaktadır. En ekonomik uçak bilet seçeneklerinin sunulduğu site ile Sivas uçak bileti siteden kolayca temin edilebilir.