En Uygun & Ucuz İzmir Samsun Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

10 Dakika

Samsun Hava Durumu

( Samsun ) °C

Samsun Yerel Saati

15:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

866 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 39 Dakika

Popüler Hava Yolları

Sun Express, Pegasus, Anadolu Jet

En Uygun & Ucuz İzmir Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz İzmir uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak İzmir uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Samsun Şehrinde Gezilecek Yerler

Samsun şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Samsun Şehri Hakkında

Samsun şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Samsun, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük şehirleri arasında yer alan şehir doğası ve yeşilliği ile oldukça güzeldir. 1.2 milyon civarında nüfusu bulunmaktadır. Uzun ve köklü bir tarihi bulunan şehirde 19 Mayıs üniversitesi bulunmaktadır. Eğitim, denizcilik, kültür, sanat ve spor alanlarında da oldukça gelişmiş bir şehirdir. Şehre ulaşım ağırlıklı olarak kara ve hava yoluyla sağlanmaktadır. Hava yolu ise son dönemlerde en popüler ulaşım araçları arasında yer almaktadır. Siz de Samsun uçak bileti alarak yolculuk yapabilirsiniz.


En Ucuz İzmir Samsun Uçuşları

İzmir - Samsun uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

İzmir Samsun hattı üzerinde hem direkt olarak hem de aktarmalı olarak uçuşlar bulunmaktadır. Aktarmalı olan uçuşları Türk Hava Yolları, Pegasus ya da Anadolu Jet gibi firmalardan bilet alarak yapabilirsiniz. Ayrıca Pegasus ve Sun Express hava yollarında direkt olarak da uçuş bulacaksınız. Uçuş seferleri farklılık göstermektedir ama genelde belirli günlerde uçuş bulunmaktadır. Sayfamızdan var olan tüm uçuşları eksiksiz olarak görüntüleyebilirsiniz. Bilet almayı en kolay hale getirecek şekilde sayfamızı dizayn ettik. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun İzmir Samsun uçak bileti satın alabilirsiniz.

Kara yolu ile aradaki mesafe 1082 Km olup 11-13 saat civarında sürmektedir. Oysa uçak bileti alarak bu mesafeyi çok daha kısa bir süreye çekebilirsiniz. Öyle ki İzmir Samsun uçak bileti alarak yolculuk sürenizi 1 saat 45 dakika gibi kısa bir süreye indirirsiniz. 

İzmir Samsun Pegasus uçuşları

Haftanın belirli günleri aktarmasız olarak uçuşlar düzenlenmektedir.

İzmir Samsun Sun Express uçuşları

Haftanın belirli günleri aktarmasız olarak uçuşlar düzenlenmektedir.


İzmir Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İzmir şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

İzmir Hava Limanına Havaş Servisleri

Havaş İzmir Şehir Merkezi – Hava Limanı Servisleri

İzmir şehir merkezinden Adnan Menderes hava limanına Havaş’ın servisleri bulunmaktadır. Servisler Karşıyaka Mavişehir ve Alsancak’tan hareket etmektedir. Karşıyaka’dan gece 03:00 ten 23:00 e kadar saat başı hareket etmektedir. Alsancak’tan ise gece 03:30 dan 23:30 a kadar saat başı yapılmaktadır. Karşıyaka’da servis hareket yeri Ege Park alışveriş merkezi, Alsancak’ta ise Büyük Efes Oteli önüdür. Araçlar Karşıyaka mavişehirden hareket edip Alsancak’da yolcu alarak hava limanına devam etmektedir. Yolcu alma noktaları Ege Park AVM, Bostanlı Vapurİskelesi (Tramvay durağı arkası), Karşıyaka İskele (Anıt Önü), Alsancak Efes Oteli​​ şeklindedir. Servis süresi Alsancak’tan yaklaşık 30 dakika iken Karşıyaka’dan 70 dakika olmakla birlikte trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Servis ücreti ise kdv dahil 11 TL dir.

Havaş Çeşme – Hava Limanı Servisleri

İzmir Hava limanından direk Çeşme’ye havaş firması servisler bulunmaktadır. Gece 04:00 den 21:00 e kadar haftanın her günü saat başı servisler bulunmaktadır buna ilave olarak haftanın her günü 00:00 da servis bulunmaktadır. Servisler Çeşme Otogardan kalmakta İzmir Çeşme Otoyolundan Adnan Menderes hava limanına ulaşmaktadır. Servis süresi yaklaşık olarak 90 dakika sürmektedir. Servis ücreti kdv dahil olarak 27 TL dir.

Havaş Aydın Nazilli – İzmir Hava Limanı Servisleri

Nazilli Servisleri Nazilli Otogardan 1 numaralı perondan hareket etmektedir. Servis saatleri 00:00, 02:00, 04:00, 06:00, 08:00, 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00 dir. Hareket sonrasında 1 saat sonra Aydın Otogar’dan 28 numaralı perondan yolcu almaktadır, Aydın haraketinden 10 dakika sonra ise Shell benzin istasyonu – Yupa tür önünden servise binebilirsiniz. Shell benzin hareketinden 5 dakika sonra ise Polat petrolden servise binebilirsiniz. Yolcu alma noktaları NAZİLLİ OTOGARI (1 NOLU PERON, İSABEYLİ KAVŞAĞI, ATÇA MESLEK YÜK. OKULU ÖNÜ, SULTANHİSAR ÜNİVERSİTE ÖNÜ, AYDIN OTOGAR, SHELL BENZİN İSTASYONU, POLAT PETROL, ADNAN MENDERES HAVA limanı şeklindedir. Yolculuk süresi nazilliden 150 Dakika, Aydın’dan ise 90 Dakikadır. Servis Ücretleri ise Aydın 27 TL iken, Nazilli 35 TL dir.

Havaş Kuşadası Söke – İzmir Hava Limanı Servisleri

Kuşadası ve Söke’den İzmir hava limanına servisler düzenlenmektedir. Söke kalkış saatleri 00:00, 02:45, 04:45, 05:45, 06:45, 07:45, 08:45, 09:45, 11:00, 12:00, 13:00, 14:30, 16:00, 17:30, 19:00, 20:30, 21:30, 22:30 dur Söke’den servis hareket yerleri Söke Otogarı ve Davutlar kavşağıdır. Bu haraket saatlerinden 45 dakika sonra ise Kuşadasındaki yolcuları alarak hava limanına devam etmektedir. Kuşadasında yolcu alma noktaları ise Kuşadası Otogar ve Selçuk devlet hastanesi acil önüdür. Yolculuk süresi Söke’den 135 dakika, Kuşadasından ise 90 dakika olmakla birlikte trafik yoğunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. Servis ücretleri Söke’den 30 TL, Kuşadasından ise 27 TL dir.

Havaş Manisa – İzmir Hava Limanı Servisleri

Manisa’dan İzmir hava limanına servisler bulunmaktadır. Servis saatleri gece 03:00 den akşam 23:00 e kadar her 2 saatte bir servisler hareket etmektedir. Servis hareket yerleri Manisa Otogarı 39 Nolu perondur. Yolcu alma noktaları Manisa otogar (39 nolu peron) Eski Garaj, Batı Kışla Durağı (Saruhan Otel Durağı), Anemon durağından Manisa kavşağı Ankara asfaltı Bornova şeklindedir. Yolculuk süresi trafiğe göre değişkenlik göstermekle birlikte 90 dakika civarındadır. Manisa Adnan Menderes Hava Limanı servis ücreti ise 25 TL dir.

İzmir Hava Limanı Taksi Ulaşımı

Şehir merkezinde bulunan taksilere binerek Adnan Menderes Hava Limanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezinde bindiğiniz noktaya göre taksi ücreti değişkenlik gösterecektir.


Samsun Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Samsun hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Samsun Hava Limanı Bafaş Servisleri

BAFAŞ servisleri ile Samsun Merkez (Atatürk Kültür Merkezi), Atakum ve Bafra ya ulaşım sağlanabilmektedir. Bafra servislerinin kalkış saatleri ve fiyatları ile daha detaylı bilgi almak için BAFAŞ resmi web sayfasına göz atabilirsiniz.

Samsun Hava Limanı Samsun Şehir Merkezi Bafaş Servisleri

Yolculuk süresi yaklaşık olarak 30 dakika sürmekte ve trafiğe göre değişiklik gösterebilmektedir. İnen her uçak için servis hareket etmektedir. Yolcu indirme noktaları Serra Otel karşısı, Atatürk kültür merkezi, Piazza, Kirazlık tır.

Samsun Hava Limanı Atakum Bafaş Servisleri

Yolculuk süresi yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir. İnen uçaklar için servis düzenlenmektedir. Yolcu indirme noktaları Fakülte, honda, Türkiş, Yedaş ve Fener dir.

Samsun Hava Limanı Bafra Bafaş Servisleri

Yolculuk süresi yaklaşık olarak 80 dakika sürmektedir. Yolcu indirme noktaları Bafta otogar, engiz, taflan ve incesudur.