En Uygun & Ucuz İzmir Mardin Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

30 Dakika

Mardin Hava Durumu

( Mardin ) °C

Mardin Yerel Saati

18:55 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1188 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

2 Saat 5 Dakika

Popüler Hava Yolları

Pegasus, Anadolu Jet, THY

En Uygun & Ucuz İzmir Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz İzmir uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak İzmir uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Mardin Şehrinde Gezilecek Yerler

Mardin şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Mardin Şehri Hakkında

Mardin şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Mardin, birçok kültürün bir arada yaşadığı otantik ve tarihi bir şehirdir. Türkiye’nin Güney Doğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. 2017 itibariyle yaklaşık 800 bin nüfusa sahiptir. Suriye ile sınır komşusudur. Şehre karasal iklim hakimdir; yazları sıcak ve kuru kışları ise soğuk ve yağışlı geçmektedir.

Mardin Kızıltepe hava limanı uçuşları ile birlikte şehre hem karadan hem de havadan ulaşım sağlayabilirsiniz. Havadan ulaşım için Mardin uçak bileti almanız yeterli olacaktır. Karadan ise bazı yakın şehirlere ulaşım süresi ve mesafe şu şekildedir;

•    Şanlıurfa – Mardin arası yaklaşık 190 kilometre ve 3 saat sürmektedir.
•    Diyarbakır – Mardin arası yaklaşık 92 kilometre ve 1 buçuk saat sürmektedir.
•    Gaziantep – Mardin arası yaklaşık 335 kilometre ve 4 buçuk saat sürmektedir.


En Ucuz İzmir Mardin Uçuşları

İzmir - Mardin uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

İzmir Mardin uçak bileti direkt uçuş olarak kesilebilen bir bilettir. Sadece Mardin için değil, birçok yolcu çevre iller içinde bu bileti talep etmektedir. Haftanın 5 günü uçuş bulunmaktadır ve uçuşları Pegasus Hava Yolları düzenlemektedir. Bu seferler talebe ve yoğunluğa göre değişebilir. Örneğin; yaz dönemlerinde yolculuk daha fazla olduğu için artabilir diyebiliriz. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun İzmir Mardin uçak bileti satın alabilirsiniz.

Bu iki güzergah arasında direkt uçuş yapmak kara yoluna göre daha avantajlı olabilir. 2 saatlik bir uçuş yaparak 16 saatlik bir kara yolu yolculuğundan uzaklaşabilirsiniz. Yaklaşık 1435 Km olan bu mesafeyi kara yolculuğu yerine uçak bileti alarak uçakla hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Bu uçuşun dışında Anadolu Jet ile Ankara ve İstanbul aktarmalı ya da Türk hava yolları ile İstanbul aktarmalı olarak da uçuşlar bulunmaktadır.


İzmir Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İzmir şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

İzmir Hava Limanına Havaş Servisleri

Havaş İzmir Şehir Merkezi – Hava Limanı Servisleri

İzmir şehir merkezinden Adnan Menderes hava limanına Havaş’ın servisleri bulunmaktadır. Servisler Karşıyaka Mavişehir ve Alsancak’tan hareket etmektedir. Karşıyaka’dan gece 03:00 ten 23:00 e kadar saat başı hareket etmektedir. Alsancak’tan ise gece 03:30 dan 23:30 a kadar saat başı yapılmaktadır. Karşıyaka’da servis hareket yeri Ege Park alışveriş merkezi, Alsancak’ta ise Büyük Efes Oteli önüdür. Araçlar Karşıyaka mavişehirden hareket edip Alsancak’da yolcu alarak hava limanına devam etmektedir. Yolcu alma noktaları Ege Park AVM, Bostanlı Vapurİskelesi (Tramvay durağı arkası), Karşıyaka İskele (Anıt Önü), Alsancak Efes Oteli​​ şeklindedir. Servis süresi Alsancak’tan yaklaşık 30 dakika iken Karşıyaka’dan 70 dakika olmakla birlikte trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Servis ücreti ise kdv dahil 11 TL dir.

Havaş Çeşme – Hava Limanı Servisleri

İzmir Hava limanından direk Çeşme’ye havaş firması servisler bulunmaktadır. Gece 04:00 den 21:00 e kadar haftanın her günü saat başı servisler bulunmaktadır buna ilave olarak haftanın her günü 00:00 da servis bulunmaktadır. Servisler Çeşme Otogardan kalmakta İzmir Çeşme Otoyolundan Adnan Menderes hava limanına ulaşmaktadır. Servis süresi yaklaşık olarak 90 dakika sürmektedir. Servis ücreti kdv dahil olarak 27 TL dir.

Havaş Aydın Nazilli – İzmir Hava Limanı Servisleri

Nazilli Servisleri Nazilli Otogardan 1 numaralı perondan hareket etmektedir. Servis saatleri 00:00, 02:00, 04:00, 06:00, 08:00, 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00 dir. Hareket sonrasında 1 saat sonra Aydın Otogar’dan 28 numaralı perondan yolcu almaktadır, Aydın haraketinden 10 dakika sonra ise Shell benzin istasyonu – Yupa tür önünden servise binebilirsiniz. Shell benzin hareketinden 5 dakika sonra ise Polat petrolden servise binebilirsiniz. Yolcu alma noktaları NAZİLLİ OTOGARI (1 NOLU PERON, İSABEYLİ KAVŞAĞI, ATÇA MESLEK YÜK. OKULU ÖNÜ, SULTANHİSAR ÜNİVERSİTE ÖNÜ, AYDIN OTOGAR, SHELL BENZİN İSTASYONU, POLAT PETROL, ADNAN MENDERES HAVA limanı şeklindedir. Yolculuk süresi nazilliden 150 Dakika, Aydın’dan ise 90 Dakikadır. Servis Ücretleri ise Aydın 27 TL iken, Nazilli 35 TL dir.

Havaş Kuşadası Söke – İzmir Hava Limanı Servisleri

Kuşadası ve Söke’den İzmir hava limanına servisler düzenlenmektedir. Söke kalkış saatleri 00:00, 02:45, 04:45, 05:45, 06:45, 07:45, 08:45, 09:45, 11:00, 12:00, 13:00, 14:30, 16:00, 17:30, 19:00, 20:30, 21:30, 22:30 dur Söke’den servis hareket yerleri Söke Otogarı ve Davutlar kavşağıdır. Bu haraket saatlerinden 45 dakika sonra ise Kuşadasındaki yolcuları alarak hava limanına devam etmektedir. Kuşadasında yolcu alma noktaları ise Kuşadası Otogar ve Selçuk devlet hastanesi acil önüdür. Yolculuk süresi Söke’den 135 dakika, Kuşadasından ise 90 dakika olmakla birlikte trafik yoğunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. Servis ücretleri Söke’den 30 TL, Kuşadasından ise 27 TL dir.

Havaş Manisa – İzmir Hava Limanı Servisleri

Manisa’dan İzmir hava limanına servisler bulunmaktadır. Servis saatleri gece 03:00 den akşam 23:00 e kadar her 2 saatte bir servisler hareket etmektedir. Servis hareket yerleri Manisa Otogarı 39 Nolu perondur. Yolcu alma noktaları Manisa otogar (39 nolu peron) Eski Garaj, Batı Kışla Durağı (Saruhan Otel Durağı), Anemon durağından Manisa kavşağı Ankara asfaltı Bornova şeklindedir. Yolculuk süresi trafiğe göre değişkenlik göstermekle birlikte 90 dakika civarındadır. Manisa Adnan Menderes Hava Limanı servis ücreti ise 25 TL dir.

İzmir Hava Limanı Taksi Ulaşımı

Şehir merkezinde bulunan taksilere binerek Adnan Menderes Hava Limanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezinde bindiğiniz noktaya göre taksi ücreti değişkenlik gösterecektir.


Mardin Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Mardin hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Hava limanından Mardin Şehir Merkezi yaklaşık olarak 20 km uzaklıktadır.

Mardin Hava Limanı Hava Yolu Servisleri

Pegasus, Türk hava yolları gibi Hava yolu firmalarının yapmış olduğu servisler bulunmaktadır. Uçağınızın sefer saatini göz önünde bulundurarak hava yolu firmasından bilgi edinebilir böylece de hava limanından Mardin şehir merkezine kolayca ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Mardin Hava Limanı Minibüs Seferleri

Dilerseniz minibüs ile de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Mardin- Kızıltepe- Hava limanı arasında minibüs seferleri bulunmaktadır. Hava limanı nizamiye girişinden binebilirsiniz.