Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz İzmir İstanbul Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

2 Dakika

İstanbul Hava Durumu

( İstanbul ) 6 °C

İstanbul Yerel Saati

01:26 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

328 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

56 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak İzmir uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


İstanbul Şehrinde Gezilecek Yerler

İstanbul şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


İstanbul Şehri Hakkında

İstanbul şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanından aldığı göçler ile nüfus oldukça yükselmiştir. Ama şehri şehir yapan sadece nüfusu değildir. Tarih kokan ve eşsiz manzarası olan bir şehirdir. 1453 yılında Fatih Sultan Mehmed’in fethiyle birlikte ise Türklere geçmiştir. M.Ö. ye dayanan tarihi ile birçok anıtı, tarihi eseri ve daha hala keşfedilmemiş birçok sırrı bünyesinde barındırmaktadır.

Günümüzde ise her anlamda Dünya sıralamasına giren bir şehir konumuna gelmiştir. Şehirde 2 tane aktif bir tane de yapım aşamasında olan hava limanı bulunmaktadır. Dünyanın her noktasından ulaşım kolay olduğu için ekonomik yönüyle şehri daha ileri noktalara taşımaktadır. İstanbul uçak bileti birçok değişikliğinde önünü açmıştır. Birçok sanat gösterimi, eğitim imkanları, mimari ve yapı çalışmaları, kültür çalışmaları ve spor dalları gibi alanlarda da gelişmiş yönüyle karşımıza çıkmaktadır.


En Ucuz İzmir İstanbul Uçuşları

İzmir - İstanbul uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

İzmir İstanbul arası Türkiye’nin en yoğun kullanılan hatlardan birisi olarak görülmektedir. Yolcular bu hat üzerinde sık seyahat ettikleri için birçok firma uçuş düzenlemektedir. İzmir İstanbul uçak bileti alacak yolcular bu konuda oldukça şanslıdırlar. Bu hat üzerinde Pegasus,  Thy, Anadolu Jet, AtlasGlobal, Onur Air, Sun Express gibi firmaları kullanabilirsiniz. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun İzmir İstanbul uçak bileti satın alabilirsiniz.

Pegasus, İzmir’den İstanbul her iki hava limanına da uçuş yapmaktadır.

Türk hava yolları, İzmir’den İstanbul her iki hava limanına da uçuş yapmaktadır.

Anadolu Jet, İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına uçuş yapmaktadır.

Sun Express, İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına uçuş yapmaktadır.

Onur Air, İstanbul Atatürk hava limanına uçuş yapmaktadır.

Atlas Global, İstanbul Atatürk hava limanına uçuş yapmaktadır.

Bu hatta yoğun olarak uçuşlarını gerçekleştiren hava yolunun çağrı merkezine Pegasus İletişim hattını arayarak ulaşabilirsiniz.


İzmir Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İzmir şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANINA ULAŞIMINDA HAVAŞ (ŞEHİR MERKEZİ)

Çeşme (yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir- 26 TL), Alsancak (yaklaşık 1 saat sürmektedir- 11 TL), Karşıyaka-Mavişehir (yaklaşık 1 saat sürmektedir- 11 TL) HAVAŞ otobüslerini kullanabilirsiniz.

İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANINA ULAŞIMINDA HAVAŞ (AYDIN, KUŞADASI- SÖKE, MANİSA)

Hava limanı ile Aydın (yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir- 26 TL), Kuşadası (1 buçuk saat sürmekte)- Söke (2 saat sürmekte), Manisa (yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir- 22 TL) arasında servisler bulunmaktadır.

İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANINA ULAŞIMINDA OTOBÜS SEFERLERİ

200 numaralı hat (Mavişehir), 202 numaralı hat (Alsancak), 204 numaralı hat (Bornova) ile Adnan Menderes hava limanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANINA ULAŞIMINDA ARAÇ KİRALAMA YÖNTEMİ

Alternatif olarak tercih edebileceğiniz bir ulaşım biçimidir.

İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANINA ULAŞIMINDA TAKSİ KULLANIMI

Şehrin her yerinden hava limanına taksilerle rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.


İstanbul Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İstanbul hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

İstanbul Sabiha Gökcen

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanından Havabüs ile ulaşım

Havabüs servislerini kullanarak Taksim ve Kadıköy başta olmak üzere bir çok noktaya kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz, servis ücretleri 10 TL(Taksim) ve 15 TL(Kadıköy) olmakla birlikte farklı zamanlarda değişiklik gösterebilmektedir. Aynı şekilde hava limanından aynı noktalara yarım saatte bir sefer düzenlenmektedir.

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanından taksi ile ulaşım

Özel olarak taksi tutarak istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz fakat bu ulaşım şekli diğer seçeneklerden daha pahalı bir seçim olacaktır.

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanından araba kiralama yöntemi ile ulaşım

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanın dan gideceğiniz yer uzak ve toplu taşıma yönünden sıkıntılı ise araba kiralamak ta akıllıca bir alternatif olabilir. Hava limanından şehir merkezine yapacağınız ulaşımlarda da araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. İniş terminalindeki ofislerden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Atatürk Hava Limanı

İstanbul Atatürk hava limanından Havabüs ile ulaşım

Havabüs hava limanı servislerini kullanarak şehir merkezlerdeki önemli noktalara ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Servis ücretleri ise 6 TL(Yenikapı) ve 12 TL(Taksim) olmakla birlikte ilerde değişiklik gösterebilir.

İstanbul Atatürk hava limanından metro ve belediye otobüsleri ile ulaşım

Metro ve Belediye otobüsle ile İstanbul şehrinin en önemli noktalarına ulaşım sağlamanız mümkün olacaktır. Bu ekonomik açıdan en uygun seçenek olarak göze çarpmaktadır. Hava limanından indiğinizde de binadan çıkış sağlamadan direk metro istasyonuna giderek ulaşımınızı rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Atatürk hava limanından taksi ile ulaşım

Taksi ile istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Fakat km bazlı ücret tahsil ettiği için diğer seçeneklerden çok pahalı bir yol olacaktır.

İstanbul Atatürk hava limanından araba kiralama yöntemi ile ulaşım

Hava limanından şehir merkezine yapacağınız ulaşımlarda da araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. İniş terminalindeki ofislerden yararlanabilirsiniz.