Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

En Uygun & Ucuz İzmir Ankara Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

1 Dakika

Ankara Hava Durumu

( Ankara ) 23 °C

Ankara Yerel Saati

01:27 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

522 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 11 Dakika

Popüler Hava Yolları

Pegasus, Anadolu Jet, THY

En Uygun & Ucuz İzmir Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz İzmir uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak İzmir uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Ankara Şehrinde Gezilecek Yerler

Ankara şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Ankara Şehri Hakkında

Ankara şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ankara, Türkiye’nin başkenti olduğu için ayrı bir konuma sahiptir. Oldukça eski bir yerleşim yeridir. Gerek tarihi gerek kültürel mirası gerekse diğer alanlardaki gelişmişliği ile ön plana çıkmaktadır. Şehir nüfusu 5 milyonun üzerindedir. İç Anadolu bölgesinde bulunur ve karasal iklim hakimdir. Jeopolitik konum önemiyle de her yıl milyonlarca misafirde ayrıca ağırlamaktadır. Ulaşım, sadece deniz yoluyla yapılmaz, en popüler ulaşım aracı ise hava yolu kullanımıdır. Ankara uçak bileti alınarak sizde bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. ,

Ankara denilince akla daha resmi bir şehir gelse de oldukça renkli bir altyapıya sahiptir. Şehrin bir kesimi bürokratik havalara bürünürken diğer tarafı ise eğlenceli zamanlara tanıklık etmektedir. İmkanları oldukça geniştir. Şehir içerisinde spor, kültür, sanat, eğitim, iş ve ticaret alanlarında gelişmişlik seviyesi dünya standartlarındadır.


En Ucuz İzmir Ankara Uçuşları

İzmir - Ankara uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

İzmir Ankara arasındaki uçuş yoğunluğunu hayliyle oldukça fazladır. İzmir Ankara uçak bileti alarak sizde bu iki bölge arasında seyahat gerçekleştirebilirsiniz.  Fiyatlar uçuş yoğunluklarına bağlı olarak değişebilmektedir. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun İzmir Ankara uçak bileti satın alabilirsiniz.

Bu iki nokta arasında Pegasus ve Anadolu Jet hava yolları ile direkt olarak uçuş yapabilirsiniz. Ayrıca Türk hava yollarının da İstanbul aktarmalı uçuşları olmaktadır. Yine aktarmalı uçuşları da değerlendirmek sizin elinizde. Bilet fiyatları uçakların doluluğuna göre değiştiği için uygun fiyatlara uçuş bulabilirsiniz.


İzmir Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İzmir şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANINA ULAŞIMINDA HAVAŞ (ŞEHİR MERKEZİ)

Çeşme (yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir- 26 TL), Alsancak (yaklaşık 1 saat sürmektedir- 11 TL), Karşıyaka-Mavişehir (yaklaşık 1 saat sürmektedir- 11 TL) HAVAŞ otobüslerini kullanabilirsiniz.

İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANINA ULAŞIMINDA HAVAŞ (AYDIN, KUŞADASI- SÖKE, MANİSA)

Hava limanı ile Aydın (yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir- 26 TL), Kuşadası (1 buçuk saat sürmekte)- Söke (2 saat sürmekte), Manisa (yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir- 22 TL) arasında servisler bulunmaktadır.

İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANINA ULAŞIMINDA OTOBÜS SEFERLERİ

200 numaralı hat (Mavişehir), 202 numaralı hat (Alsancak), 204 numaralı hat (Bornova) ile Adnan Menderes hava limanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANINA ULAŞIMINDA ARAÇ KİRALAMA YÖNTEMİ

Alternatif olarak tercih edebileceğiniz bir ulaşım biçimidir.

İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANINA ULAŞIMINDA TAKSİ KULLANIMI

Şehrin her yerinden hava limanına taksilerle rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Ankara Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Ankara hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Ankara Esenboğa hava limanından ulaşım için Belko Air

Kızılay, Sıhhiye, Ulus, AŞTİ, Gar ve Pursaklar noktalarına 00:00 ile 06:00 arası saatte bir diğer saatlerde yarım saatte bir kalkmaktadır. Yukarıdaki duraklara ise hemen hava limanı çıkışından servisler kalkmaktadır.

Ankara Esenboğa hava limanından ulaşım için EGO (Belediye otobüs seferleri)

442-3 nolu otobüs hava limanı ile Beştepeler arasında sefer düzenlemektedir. EGO sefer saatleri sitesinde yazmaktadır.

Ankara Esenboğa hava limanına ulaşım için taksi hizmeti

Mesafenin fazlalığından kaynaklı pahallı bir ulaşım olacaktır. Ankara’nın her yerine 24 saat çalışan taksi bulmanız mümkündür.

Ankara Esenboğa hava limanından ulaşım için araç kiralama yöntemi

Hava limanının içerisinde birçok firmanın ofisleri bulunmaktadır.

Ankara Esenboğa hava limanından ulaşımda özel araçlar

Şehir merkezine 28 km uzaklıkta bulunmaktadır.