LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

En Uygun & Ucuz İzmir Ankara Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

1 Dakika

Ankara Hava Durumu

( Ankara ) 13 °C

Ankara Yerel Saati

01:27 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

522 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 11 Dakika

Popüler Hava Yolları

Pegasus, Anadolu Jet, THY

En Uygun & Ucuz İzmir Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz İzmir uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak İzmir uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Ankara Şehrinde Gezilecek Yerler

Ankara şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ankara şehrinde ne yenilir, içilir?


Ankara Şehri Hakkında

Ankara şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ankara, Türkiye’nin başkenti olduğu için ayrı bir konuma sahiptir. Oldukça eski bir yerleşim yeridir. Gerek tarihi gerek kültürel mirası gerekse diğer alanlardaki gelişmişliği ile ön plana çıkmaktadır. Şehir nüfusu 5 milyonun üzerindedir. İç Anadolu bölgesinde bulunur ve karasal iklim hakimdir. Jeopolitik konum önemiyle de her yıl milyonlarca misafirde ayrıca ağırlamaktadır. Ulaşım, sadece deniz yoluyla yapılmaz, en popüler ulaşım aracı ise hava yolu kullanımıdır. Ankara uçak bileti alınarak sizde bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. ,

Ankara denilince akla daha resmi bir şehir gelse de oldukça renkli bir altyapıya sahiptir. Şehrin bir kesimi bürokratik havalara bürünürken diğer tarafı ise eğlenceli zamanlara tanıklık etmektedir. İmkanları oldukça geniştir. Şehir içerisinde spor, kültür, sanat, eğitim, iş ve ticaret alanlarında gelişmişlik seviyesi dünya standartlarındadır.


En Ucuz İzmir Ankara Uçuşları

Ankara şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Ege’nin başlı başına çoğu uçuşunu karşılayan İzmir ile başkent Ankara arasındaki uçuş yoğunluğunu hayliyle oldukça fazladır. İzmir Ankara uçak bileti alarak sizde bu iki bölge arasında seyahat gerçekleştirebilirsiniz.  Fiyatlar uçuş yoğunluklarına bağlı olarak değişebilmektedir.

Bu iki nokta arasında Pegasus ve Anadolu Jet hava yolları ile direkt olarak uçuş yapabilirsiniz. Ayrıca Türk hava yollarının da İstanbul aktarmalı uçuşları olmaktadır. Yine aktarmalı uçuşları da değerlendirmek sizin elinizde. Bilet fiyatları uçakların doluluğuna göre değiştiği için uygun fiyatlara uçuş bulabilirsiniz.


İzmir Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Ankara şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

İzmir Ankara uçak bileti alacaksınız ve hava limanı ulaşımları konusunda tereddüt içerisindesiniz. Aşağıda bulunan bilgiler ile hava limanı ile şehir merkezi arasındaki ulaşım hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Servis-Havaş

Çeşme, Alsancak, Karşıyaka-Mavi şehir ve Kuşadası’ndan kalkan Havaş otobüsleri çevre il ve ilçelerden de kalkan Atlas global, Onu aır ve havaş otobüsleri de bulunmaktadır.

Otobüs

200 numaralı hat (Mavi şehir), 202 numaralı hat (Alsancak), 204 numaralı hat (Bornova) ile Adnan Menderes Hava limanı’na ulaşabilirsiniz.

Taksi

Terminalin önünde her saat taksi bulabilirsiniz. Uzak yerlere gidiyorsanız, taksi oldukça pahallı olacaktır.

Araç Kiralama

Adnan Menderes Hava limanı’nda araç kiralama için Payless, Yes Oto National, Sixt, Avis, Işıl Tur, Zafer, Duray, Europcar, Hertz, Sun ve Central gibi firmalar bulunuyor.


Ankara Hava limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Ankara hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Belko Air

İç hatlar geliş katı çıkış kapısı karşısındaki duraklar ile dış hatlar geliş katı çıkış kapısı karşısından Kızılay, Sıhhiye, Ulus, AŞTİ, Gar ve Pursaklar noktalarından 00:00 ile 06:00 arası saatte bir diğer saatlerde yarım saatte bir kalkmaktadır.

Taksi

Mesafenin fazlalığından kaynaklı pahallı bir ulaşım olacaktır. Ankara’nın her mahallesinden 24 saat çalışan taksi bulmanız mümkündür.

Araç Kiralama

Birçok firmanın ofisleri bulunmaktadır.