LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

Fırsat Uçuşlarını Kaçırmayın

İstanbul Trabzon En Uygun Uçak Bileti

İstanbul uçuş anlamında Türkiye’nin en yoğun kullanılan bölgesidir. Istanbul Trabzon uçak bileti alacak yolcular ise bu konuda şanslı sayılabilirler. Çünkü Istanbul Trabzon uçak bileti alırken çok sayıda firmayı karşılaştırarak en uygun fiyatı bulma olasılıklar çok yüksektir. Pegasus, THY, Anadolu Jet, Atlas Global ve Onur Air gibi firmalar bu güzergah arasında uçuş düzenlemektedir. Istanbul Trabzon uçak bileti alırken bu firmalar arasından seçim yapabilirsiniz.

Yılın belirli dönemlerinde yabancı firmalarında uçuşlarını görmekteyiz. Istanbul Trabzon uçak bileti alırken hız sağlamak için Pegasus ve Anadolu Jet’in Sabiha Gökçen hava limanından hareket ettiğini bilmelisiniz. Istanbul Trabzon uçak bileti için bu sayfadan işlem yapabilirsiniz ya da en uygun Istanbul Trabzon uçak bileti için ücretsiz çağrı merkezimizden işlem yapabilirsiniz.

istanbul trabzon uçak bileti

Istanbul Trabzon uçak bileti alırken püf noktalar

  • Öncelikle imkanınız var ise Istanbul Trabzon uçak bileti ni  erken almaya çalışın. Çünkü uçak ne kadar dolu olursa fiyatları da o kadar yüksek olabilir.
  • Uçak bileti kampanyaları takip ederek indirimli Istanbul Trabzon uçak bileti alabilirsiniz.
  • Aktarmalı bir Istanbul Trabzon uçak bileti alacaksanız, aktarma süreleri ve hava limanlarını 2 kere kontrol etmenizde yarar vardır.
  • Öğrenci, asker, 65+ yaş üstü gibi özel durumlara indirim var mı kontrol edin. Bazen hava yolları oldukça güzel indirimler yapabiliyor. Tabi bu her zaman geçerli bir durum değil. İndirim hiç uygulanmayabilir de.
  • Ek hizmetler (Koltuk seçimi, ek bagaj, yemek seçimi vb) işlemlerinizde bazı zamanlarda hava yolu biletleme işlemi yapılırken indirim sağlamaktadır. Daha sonra yaptığınızda daha yüksek bir meblağ ödememek için biletleme esnasında bu hakkı değerlendirebilirsiniz.

İSTANBUL ŞEHİR MERKEZİNDEN ATATÜRK HAVA LİMANINA ULAŞIM

Taksi

Atatürk Hava limanı’na ulaşım en hızlı seçeneklerden biri taksi. Ancak İstanbul için en önemli durum trafiğin yoğunluğu olacaktır. Bulunduğunuz semte bağlı olarak fiyatları değişecektir.

Havataş

İstanbul’da birçok semtten Atatürk Hava limanı’na ulaşımınızı Havataş otobüsleri ile sağlayabilirsiniz.

Otobüs

Taksim’den TH-1, Yeni kapı’dan ise YH-1 numaralı otobüslerle Atatürk Hava limanı’na ulaşabilirsiniz.

Metro

Yeni kapı, Aksaray, Fatih, Top kapı, Esenler Otogarı gibi birçok noktadan geçen metro Hava limanına gitmek için trafik yoğunluğundan etkilenmediği için tercih edebileceğiniz en hızlı ulaşım olacaktır. Metro ile Atatürk Hava limanı’nın içine kadar ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Hem hava limanında hem de şehrin merkezi ofisleri bulunan AVIS, Budget, Europ car gibi firmalardan araç kiralayarak da hava limanına ulaşabilir, dilerseniz kiraladığınız aracı uçağınıza binmeden önce yine bu firmaların hava limanında bulunan şubelerine teslim edebilirsiniz.

İSTANBUL ŞEHİR MERKEZİNDEN SABİHA GÖKÇEN HAVA LİMANINA ULAŞIM

Taksi

Sabiha Gökçen Hava limanı’na ulaşım en hızlı seçenek taksi. Ancak İstanbul için en önemli durum trafiğin yoğunluğu olacaktır. Bulunduğunuz semte bağlı olarak fiyatları değişecektir.

Havataş

İstanbul’da birçok semtten Sabiha Gökçen Hava limanı’na ulaşımınızı Havataş otobüsleri ile sağlayabilirsiniz.

Otobüs

4. Levent yönünde E3 ve 122H, Bostancı yönünde E9, Kadıköy yönünde E10 ve E11, Altunizade ve Ümraniye yönünde E18, Uzun çayır Metrobüs yönünde 16S, Pendik için KM20 ve 132H numaralı otobüsler ile Cevizli Kartal Metro yönünde KM22 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Araç Kiralama

Hem hava limanında hem de şehrin merkezi ofisleri bulunan AVIS, Budget, Europcar gibi firmalardan araç kiralayarak da hava limanına ulaşabilir, dilerseniz kiraladığınız aracı uçağınıza binmeden önce yine bu firmaların hava limanında bulunan şubelerine teslim edebilirsiniz.

HAVA LİMANINDAN TRABZON ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIM

Trabzon Hava limanı şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında olup Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne ise sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor.

Hava limanından şehir merkezine gitmek için dolmuş, otobüs, taksi, Havaş, araç kiralama gibi seçenekleriniz olduğu gibi bazı otellerin sunduğu servis hizmeti veriyor.  Rize, Giresun gibi yakın şehirlerden de yolcu taşıdığı için bu illere de Havaş servisleri ile ulaşmanız mümkün olmasından dolayı Trabzon hava limanına kolaylıkla ulaşım yapabilirsiniz. Hava alanından çıkıp dolmuş durağına giderseniz şehir merkezine giden ve her 5-10 dakikada bir gelen dolmuşlar var. Hava alanından geçen Çimenli ve Yomra otobüslerini de kullanabilirsiniz. Havaş : Yolcu çıkışının tamamlanmasının ardından kalkan Havaş servisleri ile hem Trabzon hem de Rize ve Giresun’un merkezine ya da ilçelerine ulaşabilirsiniz. Havaş servisleri Trabzon şehir merkezine ulaşırken sırasıyla Tanjant Yolu, Tanjant Erdoğdu Kavşağı, Yavuz Sultan Selim Bulvarı, Uzun kum ve Beşirli güzergahını takip ediyor. Yolculuk süresi gidilecek mesafeye ve durağa göre değişiyor ama toplamda bu güzergahın tamamlanması yaklaşık 30 dakikayı buluyor..
Rize yönüne gidecek yolcular için izlenen güzergah sırasıyla Of, İyidere, Derepazarı, Rize, Çayeli, Pazar ve Ardeşen. Bilet fiyatları mesafeye göre 15 ya da 20 TL olarak belirlenmiş. Giresun yönüne gidecek yolcular için izlenen güzergah da sırasıyla Akçaabat, Çarşıbaşı, Vakfıkebir, Beşi düzü, Eynesil, Çavuşlu, Görele, Tirebolu, Espiye, Keşap, Giresun ve Bulancak. Fiyatlar 20 TL civarında seyrediyor.

PlusFly Uçak Bileti