LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

Fırsat Uçuşlarını Kaçırmayın

İstanbul Sivas Online Uçak Bileti

Türkiye’nin en çok kullanılan hava limanları su götürmez bir gerçekle İstanbul’da bulunmaktadır. Kullanım ağı o kadar yoğundur ki 3. bir hava limanına ihtiyaç duymaktadır. Istanbul Sivas uçak bileti bu konuda isteklerinize karşılık verebilmektedir. Istanbul Sivas uçak bileti için Pegasus, Anadolu Jet ve THY firmalarından bilet alabilirsiniz. Daha sonra farklı firmalar eşlik edebilir ya da bu firmalarda düzenlemeler yapılabilir.

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanından karşılıklı uçuşlar Pegasus ve Anadolu Jet ile düzenlenir. Atatürk hava limanından ise Türk hava yolları ile düzenlenir. Istanbul Sivas uçak bileti alırken kolaylık sağlayacak bu bilgileri de dikkate alabilirsiniz.

Istanbul Sivas uçak bileti almak için çok fazla zahmet etmenize gerek yok. Istanbul Sivas uçak bileti için bu sayfadan işlem yapabilirsiniz ya da en uygun Istanbul Sivas uçak bileti için ücretsiz çağrı merkezimizden işlem yapabilirsiniz.

istanbul sivas uçak bileti

Istanbul Sivas ucuz uçak bileti alırken püf noktalar!

  • Öncelikle imkanınız var ise Istanbul Sivas ucuz uçak biletini  erken almaya çalışın. Çünkü uçak ne kadar dolu olursa fiyatları da o kadar yüksek olabilir.
  • Kampanyaları takip ederek indirimli Istanbul Sivas uçak bileti alabilirsiniz.
  • Öğrenci, asker, 65+ yaş üstü gibi özel durumlara indirim var mı kontrol edin. Bazen hava yolları oldukça güzel indirimler yapabiliyor. Tabi bu her zaman geçerli bir durum değil. İndirim hiç uygulanmayabilir de.
  • Ek hizmetler (Koltuk seçimi, ek bagaj, yemek seçimi vb) işlemlerinizde bazı zamanlarda hava yolu biletleme işlemi yapılırken indirim sağlamaktadır. Daha sonra yaptığınızda daha yüksek bir meblağ ödememek için biletleme esnasında bu hakkı değerlendirebilirsiniz.

İSTANBUL ŞEHİR MERKEZİNDEN ATATÜRK HAVA LİMANINA ULAŞIM

Taksi

Atatürk Hava limanı’na ulaşım en hızlı seçeneklerden biri taksi. Ancak İstanbul için en önemli durum trafiğin yoğunluğu olacaktır. Bulunduğunuz semte bağlı olarak fiyatları değişecektir.

Havataş

İstanbul’da birçok semtten Atatürk Hava limanı’na ulaşımınızı Havataş otobüsleri ile sağlayabilirsiniz.

Otobüs

Taksim’den TH-1, Yeni kapı’dan ise YH-1 numaralı otobüslerle Atatürk Hava limanı’na ulaşabilirsiniz.

Metro

Yeni kapı, Aksaray, Fatih, Top kapı, Esenler Otogarı gibi birçok noktadan geçen metro Hava limanına gitmek için trafik yoğunluğundan etkilenmediği için tercih edebileceğiniz en hızlı ulaşım olacaktır. Metro ile Atatürk Hava limanı’nın içine kadar ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Hem hava limanında hem de şehrin merkezi ofisleri bulunan AVIS, Budget, Europ car gibi firmalardan araç kiralayarak da hava limanına ulaşabilir, dilerseniz kiraladığınız aracı uçağınıza binmeden önce yine bu firmaların hava limanında bulunan şubelerine teslim edebilirsiniz.

İSTANBUL ŞEHİR MERKEZİNDEN SABİHA GÖKÇEN HAVA LİMANINA ULAŞIM

Taksi

Sabiha Gökçen Hava limanı’na ulaşım en hızlı seçenek taksi. Ancak İstanbul için en önemli durum trafiğin yoğunluğu olacaktır. Bulunduğunuz semte bağlı olarak fiyatları değişecektir.

Havataş

İstanbul’da birçok semtten Sabiha Gökçen Hava limanı’na ulaşımınızı Havataş otobüsleri ile sağlayabilirsiniz.

Otobüs

4. Levent yönünde E3 ve 122H, Bostancı yönünde E9, Kadıköy yönünde E10 ve E11, Altunizade ve Ümraniye yönünde E18, Uzun çayır Metrobüs yönünde 16S, Pendik için KM20 ve 132H numaralı otobüsler ile Cevizli Kartal Metro yönünde KM22 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Araç Kiralama

Hem hava limanında hem de şehrin merkezi ofisleri bulunan AVIS, Budget, Europcar gibi firmalardan araç kiralayarak da hava limanına ulaşabilir, dilerseniz kiraladığınız aracı uçağınıza binmeden önce yine bu firmaların hava limanında bulunan şubelerine teslim edebilirsiniz.

HAVA LİMANINDAN SİVAS ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIM

Sivas şehir merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunan Sivas Nuri Demirağ Hava limanından şehir merkezine en uygun ulaşım, uçak firmaları tarafından sağlanan servisler, HAVAŞ ve belediye otobüsleri ile sağlanmaktadır.Servislerin hareket saatleri uçakların iniş-kalkış saatlerine göre düzenleniyor.Tahminen saat olarak ta uçuş saatinden önce 2 saatte 1 servilerin hizmet etmesidir. Belediyenin ve Türk Hava Yollarının ortaklaşa tahsis ettiği servislerle hava limanından şehir merkezine ulaşım hizmeti veriyor.Şehre gitmenin en kolay yollarından olan bu seçeneği de değerlendirebilirsiniz..

PlusFly Uçak Bileti