En Uygun & Ucuz İstanbul Sivas Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

10 Dakika

Sivas Hava Durumu

( Sivas ) °C

Sivas Yerel Saati

01:32 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

696 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 25 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Anadolu Jet


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak İstanbul uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Sivas Şehrinde Gezilecek Yerler

Sivas şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Sivas Şehri Hakkında

Sivas şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Sivas, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış oldukça eski bir yerleşim yeridir. Kültür ve yapı bakımından oldukça zengin olan şehir İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. İklim olarak karasal iklim hakimdir. Yazları sıcak ve kurak geçerken kışları ise soğuk ve bol yağışlı olarak geçmektedir. Ülkede kışları en zor geçen soğuk geçen şehirlerimizin başında yer alır. Eğer Sivas’a kış aylarında gitmeyi düşünüyorsanız kalın giyinmeyi unutmayın ?

İnsanlar çeşitli sebeplerle doğdukları topraklardan koparak farklı şehirlere özellikle para kazanma amacıyla yerleşirler. Ekonomik kaygılarla ve eğitim durumundan yurdundan kopan insanlar senede bir kaç kez memleketlerine gelip sevdikleriyle hasret giderirler. Ülkemizde en çok göç veren illerin başında gelir Sivas. Sivas’tan farklı şehirlere göç etmek zorunda kalan her insanın dönüş yolunda kullandığı ulaşım şekli ise değişen şartlarla birlikte artık hava ulaşımı olmaktadır. En ekonomik uçak bilet seçeneklerinin sunulduğu site ile Sivas uçak bileti siteden kolayca temin edilebilir.


En Ucuz İstanbul Sivas Uçuşları

İstanbul - Sivas uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

İstanbul Sivas uçak bileti için Pegasus, Anadolu Jet ve THY firmalarından bilet alabilirsiniz. Daha sonra farklı firmalar eşlik edebilir ya da bu firmalarda düzenlemeler yapılabilir. Türkiye’nin en çok kullanılan hava limanları su götürmez bir gerçekle İstanbul’da bulunmaktadır. Kullanım ağı o kadar yoğundur ki 3. bir hava limanına ihtiyaç duyulmakta ve bu hava limanının yapımı devam etmektedir. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun İstanbul Sivas uçak bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanından Sivas’a karşılıklı uçuşlar Pegasus ve Anadolu Jet ile düzenlenir. Atatürk hava limanından ise Türk hava yolları’nın seferleri bulunmaktadır.

Yukarıdaki arama formundan destinasyon ve tarih bilgilerini girerek en uyun fiyatlarla İstanbul Sivas uçak bileti alabilirsiniz.


İstanbul Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İstanbul şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına Hava büs ile ulaşım

Havabüs servislerini kullanarak Taksim ve Kadıköy başta olmak üzere bir çok noktadan kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz, servis ücretleri 10 TL(Taksim) ve 15 TL(Kadıköy) olmakla birlikte farklı zamanlarda değişiklik gösterebilmektedir.

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına taksi ile ulaşım

Özel olarak taksi tutarak hava limanına kolayca ulaşabilirsiniz fakat bu ulaşım şekli diğer seçeneklerden daha pahalı bir seçim olacaktır.

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına araba kiralama yöntemi ile ulaşım

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına gideceğiniz yer uzak ve toplu taşıma yönünden sıkıntılı ise araba kiralamak ta akıllıca bir alternatif olabilir. Hava limanına şehir merkezinden yapacağınız ulaşımlarda da araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz.

İstanbul Atatürk Hava Limanı

İstanbul Atatürk hava limanına Havabüs ile ulaşım

Havabüs hava limanı servislerini kullanarak hava limanına ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Servis ücretleri ise 6 TL(Yenikapı) ve 12 TL(Taksim) olmakla birlikte ilerde değişiklik gösterebilir.

İstanbul Atatürk hava limanına metro ve belediye otobüsleri ile ulaşım

Metro ve belediye otobüsleri ile hava limanına ulaşım sağlamanız mümkün olacaktır. Bu ekonomik açıdan en uygun seçenek olarak göze çarpmaktadır. Metro hava limanına kadar sizi götürmektedir.

İstanbul Atatürk hava limanına taksi ile ulaşım

Taksi ile hava limanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Fakat km bazlı ücret tahsil ettiği için diğer seçeneklerden daha pahalı bir yol olacaktır.

İstanbul Atatürk hava limanına araba kiralama yöntemi ile ulaşım

Şehir merkezinden hava limanına yapacağınız ulaşımlarda da araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. İniş terminalindeki ofislerden yararlanabilirsiniz.


Sivas Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Sivas hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Sivas hava limanından ulaşım için Havaş servisleri

Sivas Nuri Demirağ hava limanından Havaş servisleri bulunmaktadır. Hava limanına inen her uçak için Sivas Şehir Merkezi ve Tokat Şehir merkezine servisler düzenlenmektedir. Uçak inişinden sonra yaklaşık olarak 25 dakika sonra hareket etmektedir. Yaklaşık 40 dakika seyahat süresi bulunmaktadır ve Sivas havaş servis ücreti 7 TL dir. Daha detaylı bilgi almak için Sivas havaş iletişim numarası 0346 223 15 17 arayabilirsiniz.

Sivas Havaş Servisi Yolcu Bırakma Noktaları

Büyük Otel, 4 Eylül Stadyumu, Kümbet Halı Saha, Sabancı Lisesi Durağı, Özel Harekat Şube Müdürlüğü​​

Sivas Belediyesi Hava Limanı Servisleri

Sivas Nuri demirağ Hava limanında Sivas Belediyesinin yaptığı servis hizmetini de kullanabilirsiniz. Servisler hava limanına inen her uçak için hareket etmektedir. Sivas Belediyesi hava limanı servislerinin yolcu indirme noktaları Büyük Otel, 4 Eylül Stadyumu, Kümbet Halı Saha, Sabancı Lisesi Durağı, Özel Harekat Şube Müdürlüğü​​ dür. Servis ücreti 5 TL dir.

Sivas Hava Limanı Taksi

Sivas Hava limanından Sivas şehir merkezine ulaşımında servislerin dışında taksi ulaşımını da tercih edebilirsiniz. Diğer ulaşım seçeneklerinden biraz daha pahalı olan taksi ulaşımı hava limanından şehir merkezine yaklaşık olarak 70 TL yazmaktadır. Sivas Hava limanında otopark ta bulunmaktadır.