En Uygun & Ucuz İstanbul Samsun Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

15 Dakika

Samsun Hava Durumu

( Samsun ) °C

Samsun Yerel Saati

15:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

618 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 19 Dakika

Popüler Hava Yolları

Thy, Pegasus, Anadolu Jet

En Uygun & Ucuz İstanbul Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz İstanbul uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak İstanbul uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Samsun Şehrinde Gezilecek Yerler

Samsun şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Samsun Şehri Hakkında

Samsun şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Samsun, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük şehirleri arasında yer alan şehir doğası ve yeşilliği ile oldukça güzeldir. 1.2 milyon civarında nüfusu bulunmaktadır. Uzun ve köklü bir tarihi bulunan şehirde 19 Mayıs üniversitesi bulunmaktadır. Eğitim, denizcilik, kültür, sanat ve spor alanlarında da oldukça gelişmiş bir şehirdir. Şehre ulaşım ağırlıklı olarak kara ve hava yoluyla sağlanmaktadır. Hava yolu ise son dönemlerde en popüler ulaşım araçları arasında yer almaktadır. Siz de Samsun uçak bileti alarak yolculuk yapabilirsiniz.


En Ucuz İstanbul Samsun Uçuşları

İstanbul - Samsun uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

İstanbul Samsun uçak bileti için sayfamızdan kolaylıkla arama yapabilirsiniz. Bu hat üzerinden birden fazla firma uçuş gerçekleştirmektedir. Türk Hava Yolları, Pegasus, Anadolu Jet gibi köklü firmaların biletleri ile yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu hat üzerinde her zaman uçuş bulunmaktadır. Sefer sıklığı ise yaz gibi yoğun olan dönemlerde daha da artmaktadır. Sefer saatlerini ise firmalar düzenlemektedir. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun İstanbul Samsun uçak bileti satın alabilirsiniz.

Samsun ile İstanbul arasında kara yolu ile bir hayli mesafe bulunmaktadır. Yaklaşık 750 Km olan bu mesafeyi kara yolu ile kat etmek istediğinizde 8 – 10 saat arasında bir süre arasında tamamlamış olursunuz.  Uçuş süresi 1 saat 25 dakika civarında olmaktadır.

İstanbul Samsun Türk hava yolları uçuşları

İstanbul Atatürk hava limanına her gün gerçekleşmektedir.

İstanbul Samsun Pegasus uçuşları

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına her gün gerçekleşmektedir.

İstanbul Samsun Anadolu Jet uçuşları

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına her gün gerçekleşmektedir.


İstanbul Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İstanbul şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

İstanbul Sabiha Gökcen

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına Havabüs ile ulaşım

Havabüs servislerini kullanarak Taksim ve Kadıköy başta olmak üzere bir çok noktadan kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz, servis ücretleri 10 TL(Taksim) ve 15 TL(Kadıköy) olmakla birlikte farklı zamanlarda değişiklik gösterebilmektedir.

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına taksi ile ulaşım

Özel olarak taksi tutarak hava limanına kolayca ulaşabilirsiniz fakat bu ulaşım şekli diğer seçeneklerden daha pahalı bir seçim olacaktır.

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına araba kiralama yöntemi ile ulaşım

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına gideceğiniz yer uzak ve toplu taşıma yönünden sıkıntılı ise araba kiralamak ta akıllıca bir alternatif olabilir. Hava limanına şehir merkezinden yapacağınız ulaşımlarda da araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz.

İstanbul Atatürk Hava Limanı

İstanbul Atatürk hava limanına Havabüs ile ulaşım

Havabüs hava limanı servislerini kullanarak hava limanına ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Servis ücretleri ise 6 TL(Yenikapı) ve 12 TL(Taksim) olmakla birlikte ilerde değişiklik gösterebilir.

İstanbul Atatürk hava limanına metro ve belediye otobüsleri ile ulaşım

Metro ve belediye otobüsleri ile hava limanına ulaşım sağlamanız mümkün olacaktır. Bu ekonomik açıdan en uygun seçenek olarak göze çarpmaktadır. Metro hava limanına kadar sizi götürmektedir.

İstanbul Atatürk hava limanına taksi ile ulaşım

Taksi ile hava limanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Fakat km bazlı ücret tahsil ettiği için diğer seçeneklerden daha pahalı bir yol olacaktır.

İstanbul Atatürk hava limanına araba kiralama yöntemi ile ulaşım

Şehir merkezinden hava limanına yapacağınız ulaşımlarda da araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. İniş terminalindeki ofislerden yararlanabilirsiniz.


Samsun Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Samsun hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Samsun Hava Limanı Bafaş Servisleri

BAFAŞ servisleri ile Samsun Merkez (Atatürk Kültür Merkezi), Atakum ve Bafra ya ulaşım sağlanabilmektedir. Bafra servislerinin kalkış saatleri ve fiyatları ile daha detaylı bilgi almak için BAFAŞ resmi web sayfasına göz atabilirsiniz.

Samsun Hava Limanı Samsun Şehir Merkezi Bafaş Servisleri

Yolculuk süresi yaklaşık olarak 30 dakika sürmekte ve trafiğe göre değişiklik gösterebilmektedir. İnen her uçak için servis hareket etmektedir. Yolcu indirme noktaları Serra Otel karşısı, Atatürk kültür merkezi, Piazza, Kirazlık tır.

Samsun Hava Limanı Atakum Bafaş Servisleri

Yolculuk süresi yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir. İnen uçaklar için servis düzenlenmektedir. Yolcu indirme noktaları Fakülte, honda, Türkiş, Yedaş ve Fener dir.

Samsun Hava Limanı Bafra Bafaş Servisleri

Yolculuk süresi yaklaşık olarak 80 dakika sürmektedir. Yolcu indirme noktaları Bafta otogar, engiz, taflan ve incesudur.