İstanbul Pegasus İletişim

Pegasus İletişim 0850 500 0 777

İstanbul Pegasus İletişim Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir. Bu Numara aracılığı ile uçak bileti satın alma, bilet değiştirme gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük şehri metropol İstanbul‘da bulunan Atatürk ve Sabiha Gökçen hava limanları merkez hava limanı olarak Türkiye’nin en fazla uçuş yapılan hava limanları olma özelliği taşımaktadır. Bu sebepten ötürü uçak bileti satın alan ve bilet değişikliği gibi işlemlere ihtiyaç duyan yolcu sayısı ülkede en fazla buradadır. Şirketimiz aracılığı ile ücretsiz olarak Pegasus çağrı merkezi desteği alabilir uçak bileti satın alma, bilet değişikliği gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bilet iptali için Pegasus müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanız gerekecektir. Daha detaylı bilgiyi aşağıdaki başlıklardan edinebilirsiniz.

Pegasus Çağrı Merkezi

Uçak bileti satın alma, bilet değişikliği, ek bagaj yada diğer sorunlarda size yardım etmek için kurulan bir hizmettir. İstanbul Pegasus çağrı merkezi ise ücretli olduğundan dolayı bazı aksaklıklara yol açmaktadır. Telefon operatörünün ücretli hatlara kapalı olması yada dakikası bir buçuk lira olduğu için yeterli bakiye olmaması bir sorun olabilir. Bu gibi durumda yolcular alternatif bir numara arama peşine girmekteler. Uçak bileti almak, bilet değişikliği gibi konularda ücretsiz olan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Almak istediğiniz biletlere ek bagaj eklenebilir, koltuk seçimi, yemek seçimi gibi seçenekler eklenebilir.

Ücretsiz İletişim Numarası İstanbul

0850 500 0 777 nolu telefon numaramız ücretsiz olarak size hizmet veriyor(sadece operatörünüzün uyguladığı tarife ücreti). Yeterli sayıdaki müşteri temsilcilerimiz ile sıra beklemeden hızlıca işleminizi halledebilirsiniz. En azından basit bir soru sormak için dakikalar kaybetmezsiniz. Uçak bileti almak içinse en pratik yönden birisi olabilir. Hangi gün hangi saat uçuşu daha ekonomik kontrol edilerek size en uygun olanı seçebiliriz. Sadece tek bir firma için değil, diğer firmalar arasında da kıyaslama yapılarak en uygunu seçilebilir. Rezervasyon işlemlerini ise yine ücretsiz olan çağrı merkezimizi arayarak yapabiliyorsunuz.