İstanbul Pegasus iletişim numarası 0850 500 0 777 dir. İstanbul Pegasus Telefon Numarasından uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Pegasus İrtibat bağlantısına tıklayarak Pegasus Çağrı Merkezi ile görüşebilirsiniz.

istanbul pegasus iletişim

İstanbul Pegasus İletişim Telefon Numaraları

İstanbul Pegasus Uçak Bileti Satış Ofisi (0850) 500 23 11
İstanbul Pegasus Ofis Telefon (0850) 500 23 11
İstanbul Pegasus Online Uçak Bileti (0850) 500 23 11
İstanbul Pegasus Acente Telefonu (0850) 500 23 11
İstanbul Pegasus Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11
İstanbul Pegasus Bilet Al (0850) 500 23 11
İstanbul Pegasus Telefonu (0850) 500 23 11
İstanbul Pegasus Çağrı Merkezi (0850) 500 23 11

İstanbul Pegasus Uçak Bileti satın almak için 0850 500 0 777 yada 0850 500 23 11 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük şehri metropol İstanbul‘da bulunan Atatürk ve Sabiha Gökçen hava limanları merkez hava limanı olarak Türkiye’nin en fazla uçuş yapılan hava limanları olma özelliği taşımaktadır. Bu sebepten ötürü uçak bileti satın alan ve bilet değişikliği gibi işlemlere ihtiyaç duyan yolcu sayısı ülkede en fazla buradadır. Şirketimiz aracılığı ile ücretsiz olarak Pegasus çağrı merkezi desteği alabilir uçak bileti satın alma, bilet değişikliği gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bilet iptali için Pegasus müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanız gerekecektir. Daha detaylı bilgiyi aşağıdaki başlıklardan edinebilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

İstanbul Hakkında

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanından aldığı göçler ile nüfus oldukça yükselmiştir. Ama şehri şehir yapan sadece nüfusu değildir. Tarih kokan ve eşsiz manzarası olan bir şehirdir. 1453 yılında Fatih Sultan Mehmed’in fethiyle birlikte ise Türklere geçmiştir. M.Ö. ye dayanan tarihi ile birçok anıtı, tarihi eseri ve daha hala keşfedilmemiş birçok sırrı bünyesinde barındırmaktadır.

Günümüzde ise her anlamda Dünya sıralamasına giren bir şehir konumuna gelmiştir. Şehirde 2 tane aktif bir tane de yapım aşamasında olan hava limanı bulunmaktadır. Dünyanın her noktasından ulaşım kolay olduğu için ekonomik yönüyle şehri daha ileri noktalara taşımaktadır. İstanbul uçak bileti birçok değişikliğinde önünü açmıştır. Birçok sanat gösterimi, eğitim imkanları, mimari ve yapı çalışmaları, kültür çalışmaları ve spor dalları gibi alanlarda da gelişmiş yönüyle karşımıza çıkmaktadır.

İstanbul’daki gezilecek yerler :

Sun Express İstanbul Şubeleri

Taksim Pegasus İletişim (0850) 500 07 77
Beşiktaş Pegasus İletişim (0850) 500 07 77
Kadıköy Pegasus İletişim (0850) 500 07 77
Ümraniye Pegasus İletişim (0850) 500 07 77

Plusfly ailesi olarak Dünyada internet erişimi olan her yere hizmet vermekteyiz. Sayfamız üzerinden uçak bileti seferlerini kontrol edebilir, fiyatları kıyaslayabilir, kendinize en uygun uçak biletini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerinin yanında ek bilgiler ile de sitemizi donatıyoruz. Site üzerinden yaptığınız işlemlerde size yol göstermesi için uçuş öncesi ve sonrası bilgiler ekleyerek işlemlerinizi daha kolay hale getiriyoruz. İstanbul’da bir acente aramanıza gerek yok; Yapmanız gereken tek şey sayfamızı ziyaret etmek. Ayrıca kartsız olarak eft yada havale yöntemiyle işlem yapacağınız çağrı merkezimizi de arayabilirsiniz.

Pegasus Çağrı Merkezi

Uçak bileti satın alma, bilet değişikliği, ek bagaj yada diğer sorunlarda size yardım etmek için kurulan bir hizmettir. İstanbul Pegasus çağrı merkezi ise ücretli olduğundan dolayı bazı aksaklıklara yol açmaktadır. Telefon operatörünün ücretli hatlara kapalı olması yada dakikası bir buçuk lira olduğu için yeterli bakiye olmaması bir sorun olabilir. Bu gibi durumda yolcular alternatif bir numara arama peşine girmekteler. Uçak bileti almak, bilet değişikliği gibi konularda ücretsiz olan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Almak istediğiniz biletlere ek bagaj eklenebilir, koltuk seçimi, yemek seçimi gibi seçenekler eklenebilir.

Ücretsiz İletişim Numarası İstanbul

0850 500 0 777 nolu telefon numaramız ücretsiz olarak size hizmet veriyor(sadece operatörünüzün uyguladığı tarife ücreti). Yeterli sayıdaki müşteri temsilcilerimiz ile sıra beklemeden hızlıca işleminizi halledebilirsiniz. En azından basit bir soru sormak için dakikalar kaybetmezsiniz. Uçak bileti almak içinse en pratik yönden birisi olabilir. Hangi gün hangi saat uçuşu daha ekonomik kontrol edilerek size en uygun olanı seçebiliriz. Sadece tek bir firma için değil, diğer firmalar arasında da kıyaslama yapılarak en uygunu seçilebilir. Rezervasyon işlemlerini ise yine ücretsiz olan çağrı merkezimizi arayarak yapabiliyorsunuz.