En Uygun & Ucuz İstanbul Kayseri Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

15 Dakika

Kayseri Hava Durumu

( Kayseri ) °C

Kayseri Yerel Saati

09:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

612 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 18 Dakika

Popüler Hava Yolları

Atlas Global, Pegasus, Onur Air

En Uygun & Ucuz İstanbul Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz İstanbul uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak İstanbul uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kayseri Şehrinde Gezilecek Yerler

Kayseri şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Kayseri Şehri Hakkında

Kayseri şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kayseri hakkında kısa bir bilgi verecek olursak ; İç Anadolu bölgesinde yer alan, volkanik şehirlerden biridir. Türkiye’nin en yüksek dağlarından birisi olan Erciyes Dağı bu il sınırları içerisinde bulunmaktadır.Oldukça geniş yolları ile tarihi ipek yolunun geçiş noktalarından birisidir.Kayseri kültürel ve yemek zenginliği açısından da önemli şehirlerimizden birisidir. Kayseri deyince aklımıza ilk gelen şeyler pastırma ve sucuk tur. Kayseri’ye gitme imkanını bulursanız eğer Erciyes Dağına uğramanızı tavsiye ederiz.


En Ucuz İstanbul Kayseri Uçuşları

İstanbul - Kayseri uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

İstanbul Kayseri uçak bileti direkt uçuş olarak kesilmektedir. İstanbul’dan İç Anadolu bölgesinde Ankara’dan sonra en çok Kayseri’ye uçuş yapılmaktadır. Hem Sabiha Gökçen hem de Atatürk hava limanından bu hat üzerinde uçuş bulabilirsiniz. Atlas Global, Türk Hava Yolları, Onur Air, Anadolu Jet ve Pegasus gibi köklü firmalar ile bu hat üzerinde uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun İstanbul Kayseri uçak bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Kayseri Atlas Global uçuşları

Her gün İstanbul Atatürk hava limanından Kayseri’ye uçuş bulabilirsiniz.

İstanbul Kayseri Onur Air uçuşları

Her gün İstanbul Atatürk hava limanından Kayseri’ye uçuş bulabilirsiniz.

 İstanbul Kayseri Türk hava yolları uçuşları

Her gün İstanbul Atatürk hava limanından Kayseri’ye uçuş bulabilirsiniz.

 İstanbul Kayseri Pegasus uçuşları

Her gün İstanbul Sabiha Gökçen hava limanından Kayseri’ye uçuş bulabilirsiniz.

 İstanbul Kayseri Anadolu Jet uçuşları

Her gün İstanbul Sabiha Gökçen hava limanından Kayseri’ye uçuş bulabilirsiniz.


İstanbul Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İstanbul şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

İstanbul Sabiha Gökcen

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına Havabüs ile ulaşım

Havabüs servislerini kullanarak Taksim ve Kadıköy başta olmak üzere bir çok noktadan kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz, servis ücretleri 10 TL(Taksim) ve 15 TL(Kadıköy) olmakla birlikte farklı zamanlarda değişiklik gösterebilmektedir.

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına taksi ile ulaşım

Özel olarak taksi tutarak hava limanına kolayca ulaşabilirsiniz fakat bu ulaşım şekli diğer seçeneklerden daha pahalı bir seçim olacaktır.

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına araba kiralama yöntemi ile ulaşım

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına gideceğiniz yer uzak ve toplu taşıma yönünden sıkıntılı ise araba kiralamak ta akıllıca bir alternatif olabilir. Hava limanına şehir merkezinden yapacağınız ulaşımlarda da araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz.

İstanbul Atatürk Hava Limanı

İstanbul Atatürk hava limanına Havabüs ile ulaşım

Havabüs hava limanı servislerini kullanarak hava limanına ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Servis ücretleri ise 6 TL(Yenikapı) ve 12 TL(Taksim) olmakla birlikte ilerde değişiklik gösterebilir.

İstanbul Atatürk hava limanına metro ve belediye otobüsleri ile ulaşım

Metro ve belediye otobüsleri ile hava limanına ulaşım sağlamanız mümkün olacaktır. Bu ekonomik açıdan en uygun seçenek olarak göze çarpmaktadır. Metro hava limanına kadar sizi götürmektedir.

İstanbul Atatürk hava limanına taksi ile ulaşım

Taksi ile hava limanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Fakat km bazlı ücret tahsil ettiği için diğer seçeneklerden daha pahalı bir yol olacaktır.

İstanbul Atatürk hava limanına araba kiralama yöntemi ile ulaşım

Şehir merkezinden hava limanına yapacağınız ulaşımlarda da araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. İniş terminalindeki ofislerden yararlanabilirsiniz.


Kayseri Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Kayseri hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Kayseri Hava Limanı Havaş Servisleri

Kayseri Hava Limanı Kayseri Merkez Havaş Servisleri

Kayseri Erkilet hava limanından Kayseri şehir merkezine inen her uçak için Havaş servisleri bulunmaktadır. Yolcu indirme noktaları Kayseri Havalimanı, Tren Garı,Yeni Sanayi Dsi Kavşağı, Eski Şeker Karakolu,Şehirlerarası Otobüs Terminali Karşısı(Byz Avm Otoparkı) dır. Yolculuk süresi yaklaşık olarak 30 dakika kadar sürmektedir. Kayseri hava limanı havaş ücreti 12 TL dir. Detaylı bilgi için Kayseri Havaş İletişim 0555 985 11 10 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Kayseri Hava Limanı Talas Havaş Servisleri

Kayseri hava limanından Talas’a havaş servisleri bulunmaktadır. Talas havaş servis kalkış yeri Anayurttur. Hava limanından hareket eden servislerde Anayurt’a gitmektedir. Kayseri hava limanına inen her uçak için Talas’a servis hareket etmektedir. Yolcu indirme noktaları Kayseri Forum Avm-Farabi Sok. Ptt Başmüdürlüğü-Tuna Tramvay Durağı- İpeksaray Avm Önü-M.Şimşek Cad. Cemil Baba Parkı-Erciyes Üniversitesi Talas Bulvarı Hastane Girişi-Anayurt Meydan dır. Yolculuk süresi yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Kayseri hava limanı talas havaş servislerinin ücreti 12 TL dir.

Kayseri Hava Limanı Belediye Otobüs Seferleri

Yaklaşık 400 metre yürüyerek otobüs durağına geçebiliyorsunuz. 100 ve 102 nolu otobüsler hava limanı yolu üzerinden geçiyor. Bu otobüslerle Yeni Mahalle, Mevlana, Sümer Yüzme Havuzu gibi duraklardan geçerek Hunat’a kadar gidebilirsiniz.

Kayseri Hava Limanı Taksi Ulaşımı

Şehir merkezine en pratik ulaşım taksi olacaktır hava limanı yakın olduğu için uygun bir fiyata ulaşım sağlayabilirsiniz.