Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

En Uygun & Ucuz İstanbul İzmir Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

1 Dakika

İzmir Hava Durumu

( İzmir ) 35 °C

İzmir Yerel Saati

01:32 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

328 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

56 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air, Atlasglobal

En Uygun & Ucuz İstanbul Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz İstanbul uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak İstanbul uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


İzmir Şehrinde Gezilecek Yerler

İzmir şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


İzmir Şehri Hakkında

İzmir şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Türkiye’nin 3. büyük ili olan İzmir şehir olarak çağdaş, gelişmiş ve aynı zamanda dinamik bir ekonomiye sahip bir şehirdir. Akdeniz iklimine sahip, turizm açısından oldukça ziyaretçi alan, geniş tarihi mirasları içerisinde bulunduran bir şehirdir. En az 8000 yıllık bir tarihe sahiptir. Bir çok kültüre ev sahipliği yapmıştır.Ayni zamanda dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağı da burada bulunur. İzmir Adnan Menderes Hava Limanı ise Türkiye’nin en aktif hava limanlarından birisidir.


En Ucuz İstanbul İzmir Uçuşları

İstanbul - İzmir uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

İstanbul İzmir uçak bileti Türkiye’nin en yoğun kullanılan hatlardan birisidir. Yolcular bu hat üzerinde sık seyahat ettikleri için birçok firma uçuş düzenlemektedir. İstanbul İzmir uçak bileti alacak yolcular bu konuda oldukça şanslılar. Çünkü uçak bileti için Pegasus, Thy, Anadolu Jet,  AtlasGlobal, Onur Air, Sun Express gibi firmaları kullanabilirsiniz. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun İstanbul İzmir uçak bileti satın alabilirsiniz.

Firmalar arasında Pegasus ve Türk hava yolları hem İstanbul Atatürk hava limanından hem de Sabiha Gökçen hava limanından İzmir’e direkt ve karşılıklı olarak uçuş düzenlemektedir. Bunun dışında Atlas Global ve Onur Air Atatürk hava limanından, Sun Express ve Anadolu Jet ise Sabiha Gökçen hava limanını kullanarak uçuş yapmaktadır.

En uygun uçak biletini sayfamızdan alabilirsiniz ya da en uygun İstanbul İzmir uçak bileti için ücretsiz çağrı merkezimizden işlem yapabilirsiniz.


İstanbul Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İstanbul şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

İstanbul Sabiha Gökcen

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına Havabüs ile ulaşım

Havabüs servislerini kullanarak Taksim ve Kadıköy başta olmak üzere bir çok noktadan kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz, servis ücretleri 10 TL(Taksim) ve 15 TL(Kadıköy) olmakla birlikte farklı zamanlarda değişiklik gösterebilmektedir.

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına taksi ile ulaşım

Özel olarak taksi tutarak hava limanına kolayca ulaşabilirsiniz fakat bu ulaşım şekli diğer seçeneklerden daha pahalı bir seçim olacaktır.

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına araba kiralama yöntemi ile ulaşım

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına gideceğiniz yer uzak ve toplu taşıma yönünden sıkıntılı ise araba kiralamak ta akıllıca bir alternatif olabilir. Hava limanına şehir merkezinden yapacağınız ulaşımlarda da araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz.

İstanbul Atatürk Hava Limanı

İstanbul Atatürk hava limanına Havabüs ile ulaşım

Havabüs hava limanı servislerini kullanarak hava limanına ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Servis ücretleri ise 6 TL(Yenikapı) ve 12 TL(Taksim) olmakla birlikte ilerde değişiklik gösterebilir.

İstanbul Atatürk hava limanına metro ve belediye otobüsleri ile ulaşım

Metro ve belediye otobüsleri ile hava limanına ulaşım sağlamanız mümkün olacaktır. Bu ekonomik açıdan en uygun seçenek olarak göze çarpmaktadır. Metro hava limanına kadar sizi götürmektedir.

İstanbul Atatürk hava limanına taksi ile ulaşım

Taksi ile hava limanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Fakat km bazlı ücret tahsil ettiği için diğer seçeneklerden daha pahalı bir yol olacaktır.

İstanbul Atatürk hava limanına araba kiralama yöntemi ile ulaşım

Şehir merkezinden hava limanına yapacağınız ulaşımlarda da araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. İniş terminalindeki ofislerden yararlanabilirsiniz.


İzmir Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İzmir hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANINDAN ULAŞIMINDA HAVAŞ (ŞEHİR MERKEZİ)

Çeşme (yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir- 26 TL), Alsancak (yaklaşık 1 saat sürmektedir- 11 TL), Karşıyaka-Mavişehir (yaklaşık 1 saat sürmektedir- 11 TL) HAVAŞ otobüslerini kullanabilirsiniz.

İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANINDAN ULAŞIMINDA HAVAŞ (AYDIN, KUŞADASI- SÖKE, MANİSA)

Hava limanı ile Aydın (yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir- 26 TL), Kuşadası (1 buçuk saat sürmekte)- Söke (2 saat sürmekte), Manisa (yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir- 22 TL) arasında servisler bulunmaktadır.

İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANINDAN ULAŞIMINDA OTOBÜS SEFERLERİ

200 numaralı hat (Mavişehir), 202 numaralı hat (Alsancak), 204 numaralı hat (Bornova) ile Adnan Menderes Havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANINDAN ULAŞIMINDA ARAÇ KİRALAMA YÖNTEMİ

İzmir Adnan Menderes Hava Limanı ‘nda araç kiralama için Payless, Yes Oto National, Sixt, Avis, Işıl Tur, Zafer, Duray, Europcar, Hertz, Sun ve Central gibi firmalar bulunuyor.

İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANINDAN ULAŞIMINDA TAKSİ KULLANIMI

Terminalin hemen dışında bulunan taksilerle de dilediğiniz noktaya hızlıca ulaşabilirsiniz.

Etiketler: