LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

Fırsat Uçuşlarını Kaçırmayın

İstanbul İzmir En Uygun Uçak Bileti

İstanbul İzmir uçak bileti Türkiye’nin en yoğun kullanılan hatlardan birisi olarak görülmektedir. Yolcular bu hat üzerinde sık seyahat ettikleri için birçok firma uçuş düzenlemektedir. İstanbul İzmir uçak bileti alacak yolcular bu konuda oldukça şanslıdırlar. İstanbul İzmir uçak bileti için Pegasus, Thy, Anadolu Jet, Bora Jet, AtlasGlobal, Onur Air, Sun Express gibi firmaları kullanabilirsiniz. Bazı firmalar İstanbul İzmir uçak bileti için Sabiha Gökçenden uçuş düzenlerden bazı firmalarda Atatürk hava limanını kullanmaktadır.

En uygun İstanbul İzmir uçak bileti sayfamızdan alabilirsiniz. İstanbul İzmir uçak bileti için bu sayfadan işlem yapabilirsiniz ya da en uygun İstanbul İzmir uçak bileti için ücretsiz çağrı merkezimizden işlem yapabilirsiniz.

istanbul izmir uçak bileti

 İstanbul İzmir ucuz uçak bileti alırken püf noktalar

  • Öncelikle imkanınız var ise İstanbul İzmir uçak biletini  erken almaya çalışın. Çünkü uçak ne kadar dolu olursa fiyatları da o kadar yüksek olabilir.
  • Kampanyaları takip ederek indirimli İstanbul İzmir uçak bileti alabilirsiniz.
  • Öğrenci, asker, 65+ yaş üstü gibi özel durumlara indirim var mı kontrol edin. Bazen hava yolları oldukça güzel indirimler yapabiliyor. Tabi bu her zaman geçerli bir durum değil. İndirim hiç uygulanmayabilir de.
  • Ek hizmetler (Koltuk seçimi, ek bagaj, yemek seçimi vb) işlemlerinizde bazı zamanlarda hava yolu biletleme işlemi yapılırken indirim sağlamaktadır. Daha sonra yaptığınızda daha yüksek bir meblağ ödememek için biletleme esnasında bu hakkı değerlendirebilirsiniz.
  • Aktarmalı bir İstanbul İzmir uçak bileti alacaksanız, aktarma süreleri ve hava limanlarını 2 kere kontrol etmenizde yarar vardır.

İSTANBUL ŞEHİR MERKEZİNDEN ATATÜRK HAVA LİMANINA ULAŞIM

Taksi

Atatürk Hava limanı’na ulaşım en hızlı seçeneklerden biri taksi. Ancak İstanbul için en önemli durum trafiğin yoğunluğu olacaktır. Bulunduğunuz semte bağlı olarak fiyatları değişecektir.

Havataş

İstanbul’da birçok semtten Atatürk Hava limanı’na ulaşımınızı Havataş otobüsleri ile sağlayabilirsiniz.

Otobüs

Taksim’den TH-1, Yeni kapı’dan ise YH-1 numaralı otobüslerle Atatürk Hava limanı’na ulaşabilirsiniz.

Metro

Yeni kapı, Aksaray, Fatih, Top kapı, Esenler Otogarı gibi birçok noktadan geçen metro Hava limanına gitmek için trafik yoğunluğundan etkilenmediği için tercih edebileceğiniz en hızlı ulaşım olacaktır. Metro ile Atatürk Hava limanı’nın içine kadar ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Hem hava limanında hem de şehrin merkezi ofisleri bulunan AVIS, Budget, Europ car gibi firmalardan araç kiralayarak da hava limanına ulaşabilir, dilerseniz kiraladığınız aracı uçağınıza binmeden önce yine bu firmaların hava limanında bulunan şubelerine teslim edebilirsiniz.

İSTANBUL ŞEHİR MERKEZİNDEN SABİHA GÖKÇEN HAVA LİMANINA ULAŞIM

Taksi

Sabiha Gökçen Hava limanı’na ulaşım en hızlı seçenek taksi. Ancak İstanbul için en önemli durum trafiğin yoğunluğu olacaktır. Bulunduğunuz semte bağlı olarak fiyatları değişecektir.

Havataş

İstanbul’da birçok semtten Sabiha Gökçen Hava limanı’na ulaşımınızı Havataş otobüsleri ile sağlayabilirsiniz.

Otobüs

4. Levent yönünde E3 ve 122H, Bostancı yönünde E9, Kadıköy yönünde E10 ve E11, Altunizade ve Ümraniye yönünde E18, Uzun çayır Metrobüs yönünde 16S, Pendik için KM20 ve 132H numaralı otobüsler ile Cevizli Kartal Metro yönünde KM22 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Araç Kiralama

Hem hava limanında hem de şehrin merkezi ofisleri bulunan AVIS, Budget, Europcar gibi firmalardan araç kiralayarak da hava limanına ulaşabilir, dilerseniz kiraladığınız aracı uçağınıza binmeden önce yine bu firmaların hava limanında bulunan şubelerine teslim edebilirsiniz.

ADNAN MENDERES HAVA LİMANI İZMİR ŞEHİR MERKEZİ ARASI ULAŞIM

 

Servis-Havaş

Çeşme, Alsancak, Karşıyaka-Mavi şehir ve Kuş adasına kalkan Havaş otobüsleri çevre il ve ilçelere kalkan Atlas global, Onu Air ve Havaş otobüsleri de bulunmaktadır.

Otobüs

200 numaralı hat (Mavişehir), 202 numaralı hat (Alsancak), 204 numaralı hat (Bornova) ile Adnan Menderes Hava limanından şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama

Adnan Menderes Hava limanında araç kiralama için Payless, Yes Oto National, Sixt, Avis, Işıl Tur, Zafer, Duray, Europcar, Hertz, Sun ve Central gibi firmalar bulunuyor.

Taksi

Terminalin hemen dışında bulunan taksilerle de dilediğiniz noktaya hızlıca ulaşabilirsiniz.

 

PlusFly Uçak Bileti