LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

Fırsat Uçuşlarını Kaçırmayın

İstanbul Bodrum Uçak Bileti | En Uygun İstanbul Bodrum Uçak Bilet Fiyatları

Özellikle tatil döneminde en işlek güzergahlardan birisidir. Istanbul Bodrum uçak bileti almak isteyen yolcular mevsim fark etmeden bilet almaktadırlar. Kışın alınan biletler daha çok promosyonlu ve kampanyalı olduğu için, yazın alınan biletler ise dönem tatili için alınabilir. Belki kış döneminde bilet alırken çok inceleme yapmasanız da ekonomik bilet almak istiyorsanız yaz döneminde iyice araştırma yapmanız gerekiyor. Istanbul Bodrum uçak bileti için birçok firmanın biletini kullanabilirsiniz. Pegasus, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Atlas Global, Onur Air gibi firmaların biletlerini sayfamızdan 2 adımda kolaylıkla alabilirsiniz.

İstanbul Bodrum uçak bileti alırken karşınıza birçok seçenek çıkacaktır. Hatta aktarmalı uçuşlar da görüntüleyeceksiniz. Sonuçlar fiyatların uygunluk sıralamasına göre düzenlenir. Eğer zamandan yana probleminiz yok ise fiyatına bağlı olarak aktarmalı uçuşlarda kullanabilirsiniz. Bekleme sürelerini kontrol ederseniz zaten alınabilir bir bilet olacağını göreceksiniz.

Istanbul Bodrum uçak bileti almak için ayrıca ücretsiz çağrı merkezimizi de arayabilirsiniz. İnternet üzerinde yaptığınız işlemler için destek alabilir ve ya müşteri temsilcimiz ile kolayca biletinizi alabilirsiniz. Sizin için en uygun tarih ve fiyatlara bakmakta kalmayıp gerekli bilgi ve yönlendirmelerde de yardımcı olmaktayız.

istanbul bodrum uçak bileti

Istanbul Bodrum uçak bileti alırken püf noktalar!

  • Öncelikle imkanınız var ise Istanbul Bodrum uçak bileti ni  erken almaya çalışın. Çünkü uçak ne kadar dolu olursa fiyatları da o kadar yüksek olabilir.
  • Aktarmalı bir Istanbul Bodrum uçak bileti alacaksanız, aktarma süreleri ve hava limanlarını 2 kere kontrol etmenizde yarar vardır.
  • Uçak bileti kampanyaları takip ederek indirimli Istanbul Bodrum uçak bileti alabilirsiniz.
  • Öğrenci, asker, 65+ yaş üstü gibi özel durumlara indirim var mı kontrol edin. Bazen hava yolları oldukça güzel indirimler yapabiliyor. Tabi bu her zaman geçerli bir durum değil. İndirim hiç uygulanmayabilir de.
  • Ek hizmetler (Koltuk seçimi, ek bagaj, yemek seçimi vb) işlemlerinizde bazı zamanlarda hava yolu Istanbul Bodrum uçak bileti biletleme işlemi yapılırken indirim sağlamaktadır. Daha sonra yaptığınızda daha yüksek bir meblağ ödememek için biletleme esnasında bu hakkı değerlendirebilirsiniz.

İSTANBUL ŞEHİR MERKEZİNDEN ATATÜRK HAVA LİMANINA ULAŞIM

Istanbul Bodrum uçak bileti alacaksınız ve hava limanı ulaşımları konusunda tereddüt içerisindesiniz. Aşağıda bulunan bilgiler ile hava limanı ile şehir merkezi arasındaki ulaşım hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Taksi
Atatürk Hava limanı’na ulaşım en hızlı seçeneklerden biri taksi. Ancak İstanbul için en önemli durum trafiğin yoğunluğu olacaktır. Bulunduğunuz semte bağlı olarak fiyatları değişecektir.
Havataş
İstanbul’da birçok semtten Atatürk Hava limanı’na ulaşımınızı Havataş otobüsleri ile sağlayabilirsiniz.
Otobüs
Taksim’den TH-1, Yeni kapı’dan ise YH-1 numaralı otobüslerle Atatürk Hava limanı’na ulaşabilirsiniz.
Metro
Yeni kapı, Aksaray, Fatih, Top kapı, Esenler Otogarı gibi birçok noktadan geçen metro Hava limanına gitmek için trafik yoğunluğundan etkilenmediği için tercih edebileceğiniz en hızlı ulaşım olacaktır. Metro ile Atatürk Hava limanının içine kadar ulaşabilirsiniz.
Araç Kiralama
Hem hava limanında hem de şehrin merkezi ofisleri bulunan AVIS, Budget, Europ car gibi firmalardan araç kiralayarak da hava limanına ulaşabilir, dilerseniz kiraladığınız aracı uçağınıza binmeden önce yine bu firmaların hava limanında bulunan şubelerine teslim edebilirsiniz.

İSTANBUL ŞEHİR MERKEZİNDEN SABİHA GÖKÇEN HAVA LİMANINA ULAŞIM

Istanbul Bodrum uçak bileti alacaksınız ve hava limanı ulaşımları konusunda tereddüt içerisindesiniz. Aşağıda bulunan bilgiler ile hava limanı ile şehir merkezi arasındaki ulaşım hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Taksi
Sabiha Gökçen Hava limanı’na ulaşım en hızlı seçenek taksi. Ancak İstanbul için en önemli durum trafiğin yoğunluğu olacaktır. Bulunduğunuz semte bağlı olarak fiyatları değişecektir.
Havataş
İstanbul’da birçok semtten Sabiha Gökçen Hava limanı’na ulaşımınızı Havataş otobüsleri ile sağlayabilirsiniz.
Otobüs
4. Levent yönünde E3 ve 122H, Bostancı yönünde E9, Kadıköy yönünde E10 ve E11, Altunizade ve Ümraniye yönünde E18, Uzun çayır Metrobüs yönünde 16S, Pendik için KM20 ve 132H numaralı otobüsler ile Cevizli Kartal Metro yönünde KM22 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.
Araç Kiralama
Hem hava limanında hem de şehrin merkezi ofisleri bulunan AVIS, Budget, Europcar gibi firmalardan araç kiralayarak da hava limanına ulaşabilir, dilerseniz kiraladığınız aracı uçağınıza binmeden önce yine bu firmaların hava limanında bulunan şubelerine teslim edebilirsiniz.

BODRUM HAVA LİMANI ARASI ULAŞIM

Istanbul Bodrum uçak bileti alacaksınız ve hava limanı ulaşımları konusunda tereddüt içerisindesiniz. Aşağıda bulunan bilgiler ile hava limanı ile şehir merkezi arasındaki ulaşım hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Servis
Bodrum Otogar’dan hareket eden Atlas Global, Pegasus ve Onur Air’e ait ücretsiz servisleri uçuş saatlerine yetişecek şekilde planlanmıştır.
Havaş
Otogardan belirli aralıklarla kalkmaktadır. Kendi tarifesi üzerinden ücretli ulaşım sağlamaktadır.
Taksi
Genelde taksiler hava limanı ulaşımında sabit fiyatları vardır. Hızlı bir ulaşımın yanı sıra bulunduğunuz yere bağlı olarak uygun fiyatlarda olmayabilir.

 

PlusFly Uçak Bileti