LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

Fırsat Uçuşlarını Kaçırmayın

İstanbul Antalya Online Uçak Bileti

Antalya Türkiye’nin turizm bölgesi olarak lider konumlardan birisidir. Her yıl binlerce turistin ev sahipliği yaptığı Antalya için uçuş yoğunluğu az diyemeyiz. İstanbul Antalya uçak bileti bu açıdan oldukça talep edilen olduğunu söylemek yanlış olmaz. Her iki hava limanı arasındaki bağlantıları göz önüne alırsak oldukça yoğun bir uçuş ağı var demek yanlış olmaz. İstanbul Antalya uçak bileti sadece direkt uçuşlar için değil yurt içi ve yurt dışı bir çok aktarmalı uçuş içinde önemli bir özelliğe sahiptir.

İstanbul Antalya uçak bileti alacak yolcular bu konuda çok şanslılar. Çünkü İstanbul Antalya uçak bileti ni alabilecekleri birçok alternatifler mevcuttur. Hem Atatürk hava limanı hem de Sabiha Gökçen hava limanı uçuş için alternatiflere sahiptir. Türk Hava Yolları, Pegasus, Anadolu Jet, Atlas Global, Onur Air, Bora Jet ve Sun Express in yanında bazı yabancı hava yolu şirketlerini de görebilirsiniz.

İstanbul Antalya uçak bileti için bu sayfadan işlem yapabilirsiniz ya da en uygun İstanbul Antalya uçak bileti için ücretsiz çağrı merkezimizden işlem yapabilirsiniz.

istanbul antalya uçak bileti

İstanbul Antalya ucuz uçak bileti alırken püf noktalar

  • Öncelikle imkanınız var ise İstanbul Antalya uçak bileti ni  erken almaya çalışın. Çünkü uçak ne kadar dolu olursa fiyatları da o kadar yüksek olabilir.
  • Kampanyaları takip ederek indirimli İstanbul Antalya uçak bileti alabilirsiniz.
  • Öğrenci, asker, 65+ yaş üstü gibi özel durumlara indirim var mı kontrol edin. Bazen hava yolları oldukça güzel indirimler yapabiliyor. Tabi bu her zaman geçerli bir durum değil. İndirim hiç uygulanmayabilir de.
  • Ek hizmetler (Koltuk seçimi, ek bagaj, yemek seçimi vb) işlemlerinizde bazı zamanlarda hava yolu biletleme işlemi yapılırken indirim sağlamaktadır. Daha sonra yaptığınızda daha yüksek bir meblağ ödememek için biletleme esnasında bu hakkı değerlendirebilirsiniz.
  • Aktarmalı bir İstanbul Antalya uçak bileti alacaksanız, aktarma süreleri ve hava limanlarını 2 kere kontrol etmenizde yarar vardır.

İSTANBUL ŞEHİR MERKEZİNDEN ATATÜRK HAVA LİMANINA ULAŞIM

Taksi

Atatürk Hava limanı’na ulaşım en hızlı seçeneklerden biri taksi. Ancak İstanbul için en önemli durum trafiğin yoğunluğu olacaktır. Bulunduğunuz semte bağlı olarak fiyatları değişecektir.

Havataş

İstanbul’da birçok semtten Atatürk Hava limanı’na ulaşımınızı Havataş otobüsleri ile sağlayabilirsiniz.

Otobüs

Taksim’den TH-1, Yeni kapı’dan ise YH-1 numaralı otobüslerle Atatürk Hava limanı’na ulaşabilirsiniz.

Metro

Yeni kapı, Aksaray, Fatih, Top kapı, Esenler Otogarı gibi birçok noktadan geçen metro Hava limanına gitmek için trafik yoğunluğundan etkilenmediği için tercih edebileceğiniz en hızlı ulaşım olacaktır. Metro ile Atatürk Hava limanı’nın içine kadar ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Hem hava limanında hem de şehrin merkezi ofisleri bulunan AVIS, Budget, Europ car gibi firmalardan araç kiralayarak da hava limanına ulaşabilir, dilerseniz kiraladığınız aracı uçağınıza binmeden önce yine bu firmaların hava limanında bulunan şubelerine teslim edebilirsiniz.

İSTANBUL ŞEHİR MERKEZİNDEN SABİHA GÖKÇEN HAVA LİMANINA ULAŞIM

Taksi

Sabiha Gökçen Hava limanı’na ulaşım en hızlı seçenek taksi. Ancak İstanbul için en önemli durum trafiğin yoğunluğu olacaktır. Bulunduğunuz semte bağlı olarak fiyatları değişecektir.

Havataş

İstanbul’da birçok semtten Sabiha Gökçen Hava limanı’na ulaşımınızı Havataş otobüsleri ile sağlayabilirsiniz.

Otobüs

4. Levent yönünde E3 ve 122H, Bostancı yönünde E9, Kadıköy yönünde E10 ve E11, Altunizade ve Ümraniye yönünde E18, Uzun çayır Metrobüs yönünde 16S, Pendik için KM20 ve 132H numaralı otobüsler ile Cevizli Kartal Metro yönünde KM22 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Araç Kiralama

Hem hava limanında hem de şehrin merkezi ofisleri bulunan AVIS, Budget, Europcar gibi firmalardan araç kiralayarak da hava limanına ulaşabilir, dilerseniz kiraladığınız aracı uçağınıza binmeden önce yine bu firmaların hava limanında bulunan şubelerine teslim edebilirsiniz.

HAVA LİMANINDAN ANTALYA ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIM

Havaş

Şehir merkezinden Antalya Hava limanı arası Serik Caddesi (Çevre Yolu), Gazi Bulvarı, Dumlupınar Bulvarı, Antalya Otogarı, Akdeniz Üniversitesi, Atatürk Bulvarı, 5M Migros AVM güzergahını takip ederek ulaşmaktadır. Şehir merkezinden yaklaşık 45 dk de ulaşmaktadır.

Belediye Otobüsleri

600 nolu otobüs

Hava Liman – Serik Cd. – Aspendos Blv. – Ali Çetinkaya Cd. – Mevlana Cd. – Adnan Menderes Blv. Yener Ulusoy Blv. – Yüzüncü Yıl Blv.- Tarık Akıl topu Cd. (Antalya Eğitim Araştırma Hast. ) – Meltem Blv. Dumlupınar Blv. – Otogar İçi güzergahını takip ederek ulaşmaktadır.

800 nolu otobüs

Hava limanı – Hava limanı Lara Yolu – Rauf Denktaş Cd. – Barınaklar Blv. – Tekelioğlu Cd. – İsmet Gökşen Cd. – Metin Kasapoğlu Cd. – Burhanettin Onat Cd. – Balıkçıoğlu Cd. – Cebesoy Cd. – Fahrettin Altay Cd. – Adnan Menderes Blv. – 100.Yıl Blv. – Atatürk Blv. – Liman Kavş.- Akdeniz Blv. Sarı su Depolama Merkezi – Akdeniz Blv. – Atatürk Blv. – Tarık Akıl topu Cd. – Konya altı Cd. – Cumhuriyet Meydanı – İsmet Paşa Cd. – Atatürk Cd. – Işıklar Cd. – Metin Kasap oğlu Cd. – İsmet Gökşen Cd. – Tekeli oğlu Cd. – Barınaklar Blv. – Rauf Denktaş Cd. – Hava limanı Lara Yolu – Hava limanı Güzergahında gidip gelmektedir.

Araç kiralama

Şehir merkezinde ve hava limanda çok sayıda araç kiralama şirketi vardır. Hertz, National, Alamo, Europacar, Budget, Filo, Aytucar, Travelium ve Avis gibi firmalardan aldığınız araçları hava limanında teslim edebilirsiniz.

PlusFly Uçak Bileti