LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

En Uygun & Ucuz İstanbul Ankara Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

1 Dakika

Ankara Hava Durumu

( Ankara ) 13 °C

Ankara Yerel Saati

16:58 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

694 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 0 Dakika

Popüler Hava Yolları

Thy, Pegasus, Anadolujet

En Uygun & Ucuz İstanbul Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz İstanbul uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak İstanbul uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Ankara Şehrinde Gezilecek Yerler

Ankara şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ankara şehrinde ne yenilir, içilir?


Ankara Şehri Hakkında

Ankara şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ankara, Türkiye’nin başkenti olduğu için ayrı bir konuma sahiptir. Oldukça eski bir yerleşim yeridir. Gerek tarihi gerek kültürel mirası gerekse diğer alanlardaki gelişmişliği ile ön plana çıkmaktadır. Şehir nüfusu 5 milyonun üzerindedir. İç Anadolu bölgesinde bulunur ve karasal iklim hakimdir. Jeopolitik konum önemiyle de her yıl milyonlarca misafirde ayrıca ağırlamaktadır. Ulaşım, sadece deniz yoluyla yapılmaz, en popüler ulaşım aracı ise hava yolu kullanımıdır. Ankara uçak bileti alınarak sizde bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. ,

Ankara denilince akla daha resmi bir şehir gelse de oldukça renkli bir altyapıya sahiptir. Şehrin bir kesimi bürokratik havalara bürünürken diğer tarafı ise eğlenceli zamanlara tanıklık etmektedir. İmkanları oldukça geniştir. Şehir içerisinde spor, kültür, sanat, eğitim, iş ve ticaret alanlarında gelişmişlik seviyesi dünya standartlarındadır.


En Ucuz İstanbul Ankara Uçuşları

Ankara şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin hemen her noktasından bu iki güzergaha da uçuş bulunmaktadır. Birbirlerini tamamlayan oldukça yoğun hava limanları olarak da sayılabilir. İstanbul Ankara uçak bileti direkt uçuş olarak kesilebilmektedir. Direkt uçuş hem Atatürk hava limanı hem de Sabiha Gökçen hava limanı için geçerlidir. Ankara’da bulunan hava limanının ismi Esenboğa’dır.

Atatürk hava limanı Ankara Esenboğa arası uçuşları Türk Hava Yolları düzenlemektedir. İstanbul Sabiha Gökçen uçuşlarını ise Pegasus , Bora Jet ve Anadolu Jet karşılamaktadır. Bahsi geçen durum ilerleyen günlerde değişiklik gösterebilir. Uçuş tarifleri uçuş yoğunluğuna ve taleplere göre değişiklikler gösterebilmektedir. Hangi uçuşların olduğunu sayfamızdan kontrol edebilirsiniz. En uygun fiyatlardan başlayan sıralamalar ile en ekonomik bileti kolaylıkla 2 adımda alabilirsiniz.

 


İstanbul Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Ankara şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

İSTANBUL ŞEHİR MERKEZİNDEN ATATÜRK HAVALİMANINA ULAŞIM

Istanbul Gaziantep uçak bileti alacaksınız ve hava limanı ulaşımları konusunda tereddüt içerisindesiniz. Aşağıda bulunan bilgiler ile hava limanı ile şehir merkezi arasındaki ulaşım hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Taksi

Atatürk Hava limanı’na ulaşım en hızlı seçeneklerden biri taksi. Ancak İstanbul için en önemli durum trafiğin yoğunluğu olacaktır. Bulunduğunuz semte bağlı olarak fiyatları değişecektir.

Havataş

İstanbul’da birçok semtten Atatürk Hava limanı’na ulaşımınızı Havataş otobüsleri ile sağlayabilirsiniz.

Otobüs

Taksim’den TH-1, Yeni kapı’dan ise YH-1 numaralı otobüslerle Atatürk Hava limanı’na ulaşabilirsiniz.

Metro

Yeni kapı, Aksaray, Fatih, Top kapı, Esenler Otogarı gibi birçok noktadan geçen metro Hava limanına gitmek için trafik yoğunluğundan etkilenmediği için tercih edebileceğiniz en hızlı ulaşım olacaktır. Metro ile Atatürk Hava limanının içine kadar ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Hem hava limanında hem de şehrin merkezi ofisleri bulunan AVIS, Budget, Europ car gibi firmalardan araç kiralayarak da hava limanına ulaşabilir, dilerseniz kiraladığınız aracı uçağınıza binmeden önce yine bu firmaların hava limanında bulunan şubelerine teslim edebilirsiniz.

İSTANBUL ŞEHİR MERKEZİNDEN SABİHA GÖKÇEN HAVA LİMANINA ULAŞIM

Istanbul Gaziantep uçak bileti alacaksınız ve hava limanı ulaşımları konusunda tereddüt içerisindesiniz. Aşağıda bulunan bilgiler ile hava limanı ile şehir merkezi arasındaki ulaşım hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Taksi

Sabiha Gökçen Hava limanı’na ulaşım en hızlı seçenek taksi. Ancak İstanbul için en önemli durum trafiğin yoğunluğu olacaktır. Bulunduğunuz semte bağlı olarak fiyatları değişecektir.

Havataş

İstanbul’da birçok semtten Sabiha Gökçen Hava limanı’na ulaşımınızı Havataş otobüsleri ile sağlayabilirsiniz.

Otobüs

4. Levent yönünde E3 ve 122H, Bostancı yönünde E9, Kadıköy yönünde E10 ve E11, Altunizade ve Ümraniye yönünde E18, Uzun çayır Metrobüs yönünde 16S, Pendik için KM20 ve 132H numaralı otobüsler ile Cevizli Kartal Metro yönünde KM22 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Araç Kiralama

Hem hava limanında hem de şehrin merkezi ofisleri bulunan AVIS, Budget, Europcar gibi firmalardan araç kiralayarak da hava limanına ulaşabilir, dilerseniz kiraladığınız aracı uçağınıza binmeden önce yine bu firmaların hava limanında bulunan şubelerine teslim edebilirsiniz.


Ankara Hava limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Ankara hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Belko Air

İç hatlar geliş katı çıkış kapısı karşısındaki duraklar ile dış hatlar geliş katı çıkış kapısı karşısından Kızılay, Sıhhiye, Ulus, AŞTİ, Gar ve Pursaklar noktalarından 00:00 ile 06:00 arası saatte bir diğer saatlerde yarım saatte bir kalkmaktadır.

Taksi

Mesafenin fazlalığından kaynaklı pahallı bir ulaşım olacaktır. Ankara’nın her mahallesinden 24 saat çalışan taksi bulmanız mümkündür.

Araç Kiralama

Birçok firmanın ofisleri bulunmaktadır.