İstanbul Anadolu Jet İletişim

İstanbul Anadolu Jet Telefon :  0850 500 0 777

İstanbul’da her yerde ve her saatte açık bir Anadolu Jet acentesi bulamayabilirsiniz. Uçak bileti almak yada bilet ile ilgili diğer işlemlerinizde oturduğunuz yerden bir telefonlar işinizi görebilirsiniz. Anadolu Jet iletişim için ücretsiz olan çağrı merkezimiz size gün boyunca hizmet vermekte, işlemlerinizde yardımcı olmaktadır. Anadolu Jet’in en çok uçuş yaptığı şehirlerden birisi İstanbul’dur. İstanbul Sabiha Gökçen’den Türkiye’nin hemen her yerine uçuşlar düzenlenmektedir.

Anadolu Jet İletişim Numarası

Uçak bileti işlemlerinde en kolay yöntemlerinden birisi de çağrı merkezidir. İnternet üzerinden yapamadığımız işlemleri yetkili birisinin yardımı ile kolaylıkla hallediyoruz. 0850 500 0 777 nolu telefonumuzu ücretsiz olarak arayarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. İstanbul’dan olan uçuş seferlerini sorgulama, hava limanı sorgulama, uçak bileti alma, aldığınız bilet üzerinde değişiklik yapma, uçuş sürelerini öğrenme gibi işlemleri sade ve hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz. İsterseniz de plusfly.com üzerinden uçuş seferlerinin en güncel hallerini ve fiyatlarını izleyebilirsiniz.

Anadolu Jet’in İstanbul Sabiha Gökçen hava limanından birçok yere uçuşu olsa da bazen aktarmalı uçuşlara gereksinim duyabiliriz. Bunun sebebi fiyat yada saatleri olabilir. Aktarmaları ise Ankara üzerinden yapılıyor. Aktarmalı uçuşlar bazen kafa karıştırıcı olabilir; aktarma süreleri, bagaj transferi, uçuş süresi gibi konularda soru işaretleri olabilir. Müşteri temsilcilerimiz bu soru işaretlerini gidererek işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Jet Acentesi

Türkiye’nin her yerine olduğu gibi İstanbul’a da hizmet vermekteyiz. Acente aramanıza gerek yok; İşlemlerinizde plusfly.com’u tercih edebilir yada ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Acente üzerinden yapabileceğiniz tüm işlemleri bizimle de gerçekleştirebilirsiniz. Bazı yolcular için kart kullanmadığı için nakit alış veriş sorunu bulunmakta, bu gibi durumlarda eft ve havale seçenekleri ile size yardımcı olmaktayız. Plusfly ile uçak bileti işlemleri artık çok daha kolay!