İga Hava Limanı Açılımı, İş Başvurusu, İş İlanları

İga Hava Limanı Açılımı, İş Başvurusu, İş İlanları

İga Hava Limanı Açılımı, İş Başvurusu, İş İlanları

Son zamanlarda çokça duyduğumuz yeni hava limanı İga hava limanı yapımının bitimi ile açılışı için gün saymaya başladı. Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük hava limanı olma özelliği taşıyan hava limanı şehir merkezine 35 km uzaklıkta ve İstanbul’un kuzeyinde yer almaktadır.
İha hava limanı açılması ile birlikte yıllık 200 yolcu kapasitesi ile 300 den fazla destinasyon da hizmet verecek. Hava limanı açılış tarihi yakınlaşması ile birlikte hava yolu bileti alan yolcularda İga hava limanına ilgi duymaya başladılar. Fakat uçuşların Atatürk hava limanında İg’ya taşınma süreci kademe kademe gerçekleşecek. İlk etapta THY bazı uçuşları’nı İga’ya taşıyacak zamanla tüm uçak biletlerini İga kalkışlı olarak satacak ve tüm taşıma işlemleri gerçekleşmiş olacak. THY nin uçuşlarını taşıması akabinde diğer firmalarda hava limanına taşınacak ve Atatürk hava limanı kapanarak yerini Recep Tayyip ERDOĞAN’ın açıkladığı millet bahçesine bırakılacak.İga Nedir ? İga Açılımı.

İga, İstanbul yeni hava limanın  şimdiki ismidir.  Cumhur başkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın açıklamasını beklendiği 3. hava limanı ismi henüz açıklanmadı. İga açılımı İstanbul Grand Airport’dur. Bu ismin Türkçe karşılığı İstanbul Büyük Hava limanıdır. Hava limanın ismi henüz açıklanmadığı için şimdilik İga olarak kullanılmaktadır. Hava limanının ismi açıklandığına bu sayfada gerekli güncellemeler yapılarak hava limanının ismi açıklanacaktır.İga İş İlanları

İga’nın yakın zamanda açılacak olması ile birlikte bu hava limanında işe girme beklentisi de yükseliyor ve internet üzerindeki arama motorlarında bir çok aranma yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı İga iş ilanları ve iş başvuruları ile ilgili sizin için gerekli araştırmaları yaparak bilgi vermek istedik. İga iş başvurusu için İga resmi web sitesindeki formu doldurarak başvuru yapmanız gerekmektedir. Gerekli araştırmalar yapılarak doldurduğunuz forma istinaden tarafınıza bilgi verilecektir. İga iş başvuru linkine tıklayak gerekli forma ulaşabilirsiniz.İga Güvenlik Personeli Alımı

İga hava limanın personel alımı yaptığı en popüler iş kolu da güvenlik iş koludur. İga güvenlik personeli için başvuruda bulunmak için de şimdilik İga web sitesine başvuruda bulunabilirsiniz. Hava limanı açıldığında ise özel firmalarınbu başvuruları alarak işçi alımı yapılacağı ön görülüyor yukarıdaki bölümde İgs iş başvurusu linkine tıklayarak başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.