İdo Bileti Satın Al

İdo Bileti Satın Al

İdo bileti satın almak için 0850 500 0 777 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz.

İDO seferleri nerelere yapılmaktadır?

İDO’nun birçok noktaya seferi bulunmaktadır. Biz buraya nereden nereye sefer olduğundan çok direkt güzergah isimlerini gireceğiz. İDO: Yenikapı, Bursa, Bandırma, Yalova, Pendik, Armutlu, Armutlu tatil köyü, Avsa adası, Marmara adası, Bostancı, Kadıköy, Çınarcık, Esenköy, Avcılar, Ambarlı, Beşiktaş ve Topçular hatlarına seferler düzenlemektedir. İdo Bileti satın almak için 0850 500 0 777 nolu telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İDO bileti kuralları

İDO hakkında olan genel bilgilerin kısa versiyonlarını bu başlık altında paylaşacağız.

 • İdo Bilet sınıfları

  İDO’da farklı bilet sınıfları bulunmaktadır. Fiyat, bagaj ve  konfor konusunda da farklılıklar farklı bilet sınıfları arasında görülmektedir. Bu sınıflar promosyon, ekonomik, business ve firsclass olarak adlandırılmaktadır. Her kuralın farkı bulunmaktadır.

 • İdo Promosyon bilet kuralları

  Promosyon biletler iade edilmez. Sefer saatine 1 saatten fazla süre varsa %50 kesintili olarak değiştirilebilir, 1 saatten az varsa işlem yapılmaz. Ve bagaj hakkı ise 20 kg’dir.

 • İdo Ekonomik bilet kuralları

  Çocuk, öğrenci gibi sınıflara indirim uygulanabilir. Seferin saatine 12 saatten varsa %10 kesintili olarak işlem yapılır, 12 saat ile 1 saat arasında bir süre varsa %30 kesintili olarak işlem yapılır, 1 saatten az süre varsa işlem yapılmaz. Bagaj hakkı: 20 kg.

 • İdo Business bilet kuralları

  Ekonomik sınıfta olduğu gibi indirim sınıflarına indirim uygulanabilir. Yolculuğun yapılacağı süreye 12 saatten fazla süre varsa değişikliği ve cezasız iptali yapılabilir. 12 saat ile 1 saat arası bir süre varsa %30 kesintili olarak işlem yapılır, 1 saatten az kalan sürede ise bilet üzerinde işlem yapılmaz. Bagaj hakkı ise 30 kg’dir.

 • İdo First class bilet kuralları

  İdo Yenikapı – Bursa hattı için 4 kişilik first class bilet ücretine 1 adet otomobil ya da jip de dahil edilebilmektedir. 8 kişilik first class biletlerinde ise 2 adet dahil edilebilmektedir. İndirim sınıflarına indirim uygulanmaz. Sefer saatine 24 saatten fazla olduğu durumlar %10 kesinti yapılarak işlem yapılabilmektedir. Bagaj hakkı 30 kg’dir.

  İDO nedir?

  İDO, İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak açılabilir. İstanbul, Türkiye’nin trafik konusunda en yoğun şehridir. İstanbul büyükşehir belediyesi ise bu duruma bir rahatlık getirmek amacıyla İDO’yu kurmuştur. Kuruluş tarihi 1987’ye uzanmaktadır. Uzun yıllardır hizmet veren İDO günümüzde kendi içinde gelişerek çok yeni bir boyut kazanmıştır. Yolcuların ulaşımlarını daha kolay ve konforlu hale getirmiştir.

  En ucuz uçak bileti için plusFLY mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

  plusfly google play        plusfly apple store