İdo Bileti , İdo İletişim Hattı

İdo Bileti , İdo İletişim Hattı

İdo Bileti , İdo İletişim Hattı

İdo bileti satın almak için 0850 222 4436 nolu İdo İletişim numarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İDO seferleri nerelere yapılmaktadır?

İDO’nun birçok noktaya seferi bulunmaktadır. Biz buraya nereden nereye sefer olduğundan çok direkt güzergah isimlerini gireceğiz. İDO: Yenikapı, Bursa, Bandırma, Yalova, Pendik, Armutlu, Armutlu tatil köyü, Avsa adası, Marmara adası, Bostancı, Kadıköy, Çınarcık, Esenköy, Avcılar, Ambarlı, Beşiktaş ve Topçular hatlarına seferler düzenlemektedir. İdo Bileti satın almak için 0850 222 4436 nolu İdo İletişim telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.İDO bileti kuralları

İDO hakkında olan genel bilgilerin kısa versiyonlarını bu başlık altında paylaşacağız.

 • İdo Bilet sınıfları

  İDO’da farklı bilet sınıfları bulunmaktadır. Fiyat, bagaj ve  konfor konusunda da farklılıklar farklı bilet sınıfları arasında görülmektedir. Bu sınıflar promosyon, ekonomik, business ve firsclass olarak adlandırılmaktadır. Her kuralın farkı bulunmaktadır.

 • İdo Promosyon bilet kuralları

  Promosyon biletler iade edilmez. Sefer saatine 1 saatten fazla süre varsa %50 kesintili olarak değiştirilebilir, 1 saatten az varsa işlem yapılmaz. Ve bagaj hakkı ise 20 kg’dir.

 • İdo Ekonomik bilet kuralları

  Çocuk, öğrenci gibi sınıflara indirim uygulanabilir. Seferin saatine 12 saatten varsa %10 kesintili olarak işlem yapılır, 12 saat ile 1 saat arasında bir süre varsa %30 kesintili olarak işlem yapılır, 1 saatten az süre varsa işlem yapılmaz. Bagaj hakkı: 20 kg.

 • İdo Business bilet kuralları

  Ekonomik sınıfta olduğu gibi indirim sınıflarına indirim uygulanabilir. Yolculuğun yapılacağı süreye 12 saatten fazla süre varsa değişikliği ve cezasız iptali yapılabilir. 12 saat ile 1 saat arası bir süre varsa %30 kesintili olarak işlem yapılır, 1 saatten az kalan sürede ise bilet üzerinde işlem yapılmaz. Bagaj hakkı ise 30 kg’dir.

 • İdo First class bilet kuralları

  İdo Yenikapı – Bursa hattı için 4 kişilik first class bilet ücretine 1 adet otomobil ya da jip de dahil edilebilmektedir. 8 kişilik first class biletlerinde ise 2 adet dahil edilebilmektedir. İndirim sınıflarına indirim uygulanmaz. Sefer saatine 24 saatten fazla olduğu durumlar %10 kesinti yapılarak işlem yapılabilmektedir. Bagaj hakkı 30 kg’dir.   İdo Bilet Fiyatları

  Yenikapı-Bandırma   Yenikapı-Bursa
  Koltuk seçimi Hafta içi Hafta sonu Koltuk seçimi Hafta içi Hafta sonu
  Economy 39 TL 44 TL Economy 24 TL 26 TL
  Eco Plus 45 TL 49 TL Eco Plus 30 TL 33 TL
  Business 59 TL 64 TL Business 39 TL 39 TL
  Otomobil 85 TL 115 TL Otomobil 75 TL 94 TL
  Otomobil

  (Economy Sınıfı Şoför Dahil Fiyat)

  124 TL 159 TL Otomobil

  (Economy Sınıfı Şoför Dahil Fiyat)

  99 TL 120 TL
  Yenikapı-Yalova   Pendik-Yalova
  Koltuk seçimi Hafta içi Hafta sonu Koltuk seçimi Hafta içi Hafta sonu
  EnEco 7 TL 7 TL EnEco 5 TL 5 TL
  Economy 15 TL 18 TL Economy 8 TL 10 TL
  Eco Plus 21 TL 24 TL Eco Plus 14 TL 16 TL
  Otomobil 59 TL 66 TL Otomobil 51 TL 59 TL
  Otomobil

  (Economy Sınıfı Şoför Dahil Fiyat)

  74 TL 84 TL Otomobil

  (Economy Sınıfı Şoför Dahil Fiyat)

  59 TL 69 TL

  İDO nedir?

  İDO, İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak açılabilir. İstanbul, Türkiye’nin trafik konusunda en yoğun şehridir. İstanbul büyükşehir belediyesi ise bu duruma bir rahatlık getirmek amacıyla İDO’yu kurmuştur. Kuruluş tarihi 1987’ye uzanmaktadır. Uzun yıllardır hizmet veren İDO günümüzde kendi içinde gelişerek çok yeni bir boyut kazanmıştır. Yolcuların ulaşımlarını daha kolay ve konforlu hale getirmiştir.   

  İdo İletişim Numaraları

  Gerek ido bileti satın almak değişiklik, iptal gibi konularda İdo iletişim numarası arayışında olabilirsiniz. Firmamız işte tamda bu konuda sizlere hizmet vermekte bilet alımlarınızı en kolay şekilde yapmanıza olanak sağlamaktadır. Bilet almanın yanında iletişim hattımıza tüm sorularınızı da gönül rahatlığı ile sorabilir ve müşteri temsilcimizden gerekli yanıtı alabilirsiniz. İdo iletişim hattı telefon numarası 0850 222 4436 dir. Çok yakında online bilet satışlarımız başlayacak ve bilet alımlarınız daha kolay bir hale gelecektir.

 

Büyük numara ayakkabı satın almak için Okay Büyük Ayak web sitesini ziyaret edebilirsiniz.