En Uygun & Ucuz Hatay Uçak Bileti İletişim


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Hatay uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Hatay Şehrinde Gezilecek Yerler

Hatay şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Hatay Şehri Hakkında

Hatay şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Hatay, Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden bir tanesidir. 1.5 milyonun üzerinde nüfusu ile gelişmiş bir şehirdir. Aynı zamanda tarihi ve bulunduğu konum ile de tam bir kültür şehridir diyebiliriz. Birçok farklı kültüre ev sahipliği yaptığı için turizm bakımından da çok önemli roller üstlenmektedir.Hem deniz turizmi hem tarih turizmi hemde din turizmi olarak bir çok insani etkilemektedir.Tarihte bir çok ulusa ve bir çok dine ev sahipliği yapmıştır. Türkiye’nin bilinen en eski yerleşim yeri olarak geçmektedir.Hititler, Persler ve Roma dönemlerinden geçmiş, Hristiyanlar içinde Kudüsten sonra en kutsal şehir olarak görülmüştür.


En Ucuz Hatay Uçak Bileti

Hatay şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Birçok kültürün bir arada olduğu Hatay‘a uçuş birkaç farklı ilden gerçekleşmektedir. Ankara, İstanbul ve İzmir’den Hatay’a direkt olarak karşılıklı olarak uçuş bulabilirsiniz. İstanbul ve Ankara direkt uçuşlarını Anadolu Jet ve Türk Hava Yolları sağlarken, İzmir direkt uçuşunu da Pegasus hava yolları sağlamaktadır. Dış hatlarda mevsimsel olarak Cidde, Riyad, Düsseldorf a aktarmasız olarak seferler açılmaktadır. Hava limanına aktif olarak Hatay şehir merkezinden ve İskenderun’dan servisler düzenlenmektedir.

Hatay Uçak Bileti İletişim

Hatay Uçak Bileti İletişim Sayfasından, Hatay uçuşları ile ilgili bilgi alabilir, Sun Express, Pegasus, Thy, Anadolu jet gibi tüm firmaların uçak biletlerini satın alma ve bilet değiştirme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Hatay Pegasus Uçak Bileti Telefon (0850) 500 07 77
Hatay THY Uçak Bileti İletişim (0850) 500 23 11
Hatay Sun Express Uçak Bileti Telefonu (0850) 707 01 62
Hatay Bilet Alma Telefonu (0850) 707 03 78

Havalimanından Hatay Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Hatay havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Hatay hava limanından Havaş servisleri ile ulaşım

Hava alanında uçakların iniş kalkış saatlerinde göre HAVAŞ servisleri bulunmaktadır. İskenderun ve Antakya’dan ayrı ayrı servisler bulunmaktadır.

Hatay hava limanından taksiler ile ulaşım

Hatay Hava limanı, Hatay şehir merkezine 25 km uzaklıktadır. Hatay’ın diğer önemli ilçesi İskenderun’a 45 km uzaklıkta bulunmaktadır. Uygun fiyat olmayacaktır ama daha kolay ve pratik bir yolculuk yapmak istiyorsanız, taksiyle hava alanına ulaşmak mümkün. Şehir içinde 24 saat çalışan taksi bulabilirsiniz.

Hatay hava limanından araç kiralama yöntemi ile ulaşım

Hatay Hava limanı içinde araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunur. Kiralık araçlarınızı hava alanının içindeki ofise de bırakabilirsiniz.

Hatay Hava Limanı

Hatay hava limanı Türkiye’nin en güneyinde yer alan hava limanıdır. İskenderun’a 30 Km, Antakya’ya ise 27 Km uzaklıkta yer almaktadır. Hava limanının hizmete giriş yılı ise 2007’dir.  Sivil hava limanı kategorisinde yer alan hava limanı “HTY” üçlü kodu ile betimlenmektedir. Uçak bileti alırken işinizi kolaylaştırabilir. Hatay hava limanından İstanbul, İzmir, Lefkoşa (Ercan) ve Ankara’ya aktarmasız olarak uçuşlar bulabilirsiniz.

 

Diğer şehirlerin uçuş bilgilerine göz atmak için Şehir Uçak Bileti sayfasına göz atabilirsiniz.