plusFLY.com Hakkında

plusFLY.com Sivas merkezli Antalya bölgesinde faaliyet gösteren Aymila Turizm  markasıdır. Online uçak ileti sektöründe kolaybilethatti.com markası ile faaliyetlerimizi sürdürmekte iken 2017 yılından itibaren markamızı plusFLY.com olarak değiştirerek daha hızlı ve uygun fiyat ile uçak bileti temin etmenin yanında. Tüm dünyada faaliyetlerini sürdüren bir web sayfası hedefimizi gerçekleştirmek için markamızı Globalleştirdik.

Gerekli alt yapımız sağlandığında Türkiye de acentelere özel uçak bileti, otobüs  ve ido bileti konusunda yazılım alt yapımızı çok uygun ücretlerle paylaşarak. Acentelerin online pazarda daha fazla var olmaları adına önemli hedeflerimiz bulunmaktadır.

PlusFly Kurumsal

 

Iç ve Dis hat uçak bilet rezervasyonlarini dünyanin en hizli ve en güvenilir olan Amadeus rezervasyon sistemi üzerinden on-line gerçeklestiren acentemiz, müsterilerimizin en son sistem bilet rezervasyon islemlerini tamamlamaktadir. Biletlerinizi zamandan tasarruf edeceginizi göz önüne alarak, cep telefonlariniza sms veya mail adreslerinize kisa sürede ulastiriyoruz. Acentemiz tüm uluslar arasi havayollarinin biletlerinin teminini saglamaktadir. Bunun yani sira tüm yerel havayolu sirketlerimizin de  satis acentesidir. Mevcut ürün yelpazesinin disinda, her geçen gün kendini yenileyen profesyonel ekibimiz sizin beklentileriniz dogrultusunda Alternatif Seyahat Programlari üreterek, organizasyonu ‘’Size Özel’’ kilmaktadir.

Saatlerce süren tren, otobüs ve araba seyahatlerinden bunaliyor, gideceginiz sehre hizli ve çok daha güvenilir sekilde ulasmak istiyorsaniz en uygun seçenek havayollarini kullanmak. Geçtigimiz yillarda seyahatiniz için hangi havayolunun daha uygun ve ekonomik oldugunu bulmak çok zaman aliyordu. Artik uçak bileti satin almak için birçok siteyi gezmenize gerek yok. kolaybilethatti.com’un gelismis uçak bileti rezervasyon sistemiyle uçak bileti harcamalarinizda ciddi oranlarda düsüs saglayabilirsiniz
Kolaybilethatti.com’un uçak bileti sistemi sayesinde iç yada dis hatlara yapacaginiz yolculuklarinizda en ekonomik ve ucuz uçak bileti’ni bulmak çok rahat ve kolay. Sistemimiz sayesinde yurtdisi uçuslari ve yurtiçi uçuslari tüm dünya hava yollari seçenekleri arasindan güncel olarak bilet fiyatlarini görme ve online olarak satin almaniza imkan veriyor.Böylece yurt içi ucuz uçak bileti ve yurtdisi ucuz uçak bileti ne en kisa sürede ulasmis oluyorsunuz.THY,Atlas jet,Sun Express,Pegasus,Onurair,Anadolujet bilet fiyatlari ve Dünya genelindeki 450 havayolunun en uygun uçuslari hakkinda fikir edinebilir ve online yada telefon destegi ile satin alabilirsiniz.
Siz sadece Kalkis yapacaginiz hava alanini ve varis yapacaginiz hava alanini sistemimize girerek Türk hava yollari,Sunexpress,Atlasjet,Anadolujet,Pegasus,Onurair uçak bilet fiyatlarini ve uçak tariflerini görebilirsiniz.Gelismis sistemimiz sayesinde biletinizi satin alirken firmanin vermis oldugu Çocuk,bebek yada 65 yas üstü gibi çesitli indirimlerden faydalanarak Bütçenize uygun uçak bileti online uçak bileti rezervasyonunuzu yaptirabilir ve online bilet satin alabilirsiniz.
Kolaybilethatti.com Kurumsal ;
Kurumsal firmalarimiz için uçak biletini satin almak ve takibini yapmanin basli basina bir is ve personel gerektirdigini biliyoruz.
Firmanizin ihtiyaçlarini tespit ederek firmaniza özel kurumsal ekibimizden firmaniza özel satis sorumlusu görevlendiriyoruz. Alim islemlerinizi ayni personel üzerinden yürüttügünüz için seyahat planlamalariniz daha güvenli bir hale geliyor. Ayrica uçak biletlerinizi internet sayfamizdan yada sizlere 7/24 hizmet veren personelimiz araciligiyla da temin edebilirsiniz

Bir cevap yazın